Честитим с голяма еуфория,принцесата на Креми-бебе Виктория!35+

  • 23 254
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 532
Кремика, пожелавам много щастливо детство на малката Виктория!

Да не забравя и каката - да ревнува по-малко Simple Smile

Шери, Мария, благодаря ви за темата! Много бонбонено положителна!

# 16
  • Мнения: 13 965
Да са живи и здрави Креми и бебе Виктория, много щастливи  мигове ив пожелавам  Hug

# 17
  • Мнения: 8 328
Да в жива, здрава, щастлива и палава Виктория.

Хубав петъчен ден на всички.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Ох,много неща забравих да напиша.............
Честити разноцветни гащи на Амини!Много се радвам за теб!
Ели-честити ти розови гащури!Аз пък все си мислех,че ще си мъжка мама
Благодаря Тите за линка с коледното радио!Много ми повдигат настроението коледните песни.
Сега разглеждах и аз бебетата ни на първа странничка...........май от както аз съм в темата /4 години вече/близнаци не сме имали.Сега Амини ще повлече крак и ще има и други щастливи мами с по две слънчица на веднъж!Освен това забелязах още,че от пишещите от тогава /2011 г./се пада на Дари и Мамче  да развеят двучертичкови тестчета. PraynigСигурна съм че ще е скоро  Hug
Манди- Hug

# 19
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Най-спокойно бебе Виктория желая на Креми и много щастие...  bouquet

Кали, ти си човек здраво стъпил на земята. Ето, още сега знаеш, че щастието не е само в това да имаш дете.....
Да, с ума си го знам, но сърцето ми нашепва друго... Пърха щастливо след всеки преглед и чертае едни розови картини...  Rolling Eyes Ама предполагам, че това му е работата... Дано си остана здраво стъпила на земята.

Кали, ми то и от първия път да е станало бебето пак се сблъскваш с ревовете и акането... Нещо не ми се вързва...

Ами защото аз не мога да го обясня като хората... Не мога точно да предам мислите на бременния си мозък...  Laughing

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Ами защото аз не мога да го обясня като хората... Не мога точно да предам мислите на бременния си мозък...  Laughing
Затова ще те нагушкаме просто и туйто!

# 21
  • Мнения: 5 037
Най-спокойно бебе Виктория желая на Креми и много щастие...  bouquet

Кали, ти си човек здраво стъпил на земята. Ето, още сега знаеш, че щастието не е само в това да имаш дете.....
Да, с ума си го знам, но сърцето ми нашепва друго... Пърха щастливо след всеки преглед и чертае едни розови картини...  Rolling Eyes Ама предполагам, че това му е работата... Дано си остана здраво стъпила на земята.

Кали,ми то и с брака е така.Все си представяш цветя и рози,цял живот да се гушкате и всичко да е по мед и масло,но когато те зашлеви ежедневието,нещата са различни.В живота винаги има равновесие-черно и бяло,хубаво и лошо,сълзи и радост.Не може всичко да е само в розово.В един момент очилата падат.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
Абе...голяма съм бяла птица Whistling
Чудех се Шери за кво ми даде тоя линк...помислих си,че да видим коя кога се е записала doh

 bouquet
Кремика,живи и здрави и много щастливи дни! Peace

Зази,да,лоша съм... За който слуша ще има повечко Whistling Хубавото е,че в кутията са 2 опаковки от бонбоните.

Коте,Илейн,2 в 1...къде стееее? Grinning

Последна редакция: пт, 13 ное 2015, 12:44 от mystic woman

# 23
  • Мнения: 3 406
Шери, отново прекрасно оформление на темата, а номер 113 направо разбива  Heart Eyes  Поздравления!  bouquet

На малката Виктория пожелавам да расте здраво и лъчезарно дете, да внася много радост в сърцата на мама и тати!

Аз днес съм в отпуск. Направихме една дълга разходка с татко. Пихме кафенце и го оставих с приятел да си погукат. Подготвих го малко за страшната картинка, която го очаква довечера. Сега съм планувала да отделя малко време за къщата и за себе си. И за кучето. Вече е три годишна, голяма е, но все още не дава да бъде ресана и няма как да поддържаме добър външен вид. Та ще играе ножицата  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 5 037
Абе...голяма съм бяла птица Whistling
Чудех се Шери за кво ми даде тоя линк...помислих си,че да видим коя кога се е записала doh

 bouquet

Мистик,освен за най-любопитна,получаваш и приза за най-разсеяна hahaha


Танзу,113 тема в петък-13 Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 933
Добре дошла на Виктория още веднъж! ДА бъде здрава и много много обичана! Креми, възстановявай се бързо и намини да кажеш как сте  Heart Eyes
Свят шарен, хора разни. Според мен няма правило и си зависи до голяма степен от човека кой и как ще посрещне детето си. Съгласна съм донякъде и с Ан и със Зази. При нас сътресенията дойдоха от таткото, но нещата се стабилизираха сравнително бързо. Аз живеех и правех нещата с мисълта "ще правя сега, защото после ще бъде за детето". Нямаше катарзиси и драми и преходът от "без" към "с" бебе мина за мен неусетно и безболезнено.
Аз пък не разбрах защо наскачахте срещу определението "осиновител" като към нещо отрицателно и едва ли не срамно и веднага заклеймихте изказването като "глупост" и производните й. На мен ми е интересно какво е казала психоложката и как обяснява ситуацията, както и кой е френския психолог. Перу? Франсоаз Долто и Мириам Сежер са най-доброто което някога се е случвало в специално детската психология, но ми се ще да знам кого е цитирала психоложката ти? Може ли да дадеш повече инфо, може и на ЛС.

Последна редакция: пт, 13 ное 2015, 13:09 от pussycat

# 26
  • Мнения: 2 168
Благодаря за темата bouquet  Добре дошла на Виктория, да е жива и здрава  bouquet

Кали, мила, естествено че ще си мечтаеш и представяш розови картини, то обратното не е здравословно. А като дойде бебето ще има и весели, и може би трудни моменти, но то с всичко е така  Hug

Кали м г, успех на изпита и щастие в новия дом!

# 27
  • София
  • Мнения: 10 704
Да е жива и здрава Вики и всички около нея!

Аз пък не съм имала проблем с късното раждане. Нали на 35 родих малкия. Толкова ми беше писнало всичко- работа, купони, заведения и тн , че беше дошло време да се кротна.
Кали, хората са различни... Аз например живеех от преглед до преглед и с двете деца. Чаках всяко ритниче.  Забременяванията са ми естествени. Не случайно и подписите са ми с нашите чудеса *2

# 28
  • Мнения: 3 535
Обожавах да съм бременна !Ужас , захласвах се по всеки ритник , а голямо каратистче беше беба!Ако мога все бременна ще си ходя   Embarassed

# 29
  • София
  • Мнения: 6 302
Ох, Жане, голям си сладур  Heart Eyes

Аз се поразходих малко в обедната почивка, на трамвай се повозих (че отдавна не беше ми се случвало) и взех календарите със снимки на детето, които съм приготвила за Коледни подаръци на бабите. Много са хубави!

Общи условия

Активация на акаунт