Честитим с голяма еуфория,принцесата на Креми-бебе Виктория!35+

  • 23 269
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Тути, честито "детенце"!!!
Авче, ама наистина ти е много хубав аватара... моят не е сменян от 1000 години... да взема да се преоблека и аз, че да сменя посоката на вятъра ли...
Младежа, дето глади, тази вечер го вземам у нас, че имам два сушилника с дрехи за гладене... а аз да седна с кеф да си гледам Даунтън...

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 41 015
Танзу,блазе ти  Wink Ние нали си имаме гостенка,та...суша  Mr. Green ама то нямаше и как предходните дни. Утре ще е денят,ако нещо не се провали,де..

Ева,давам ти гладача.Аз толкоз космати не обичам  Whistling

# 677
  • Мнения: 2 497
Пиаф, да оздравявате бързо и никога повече да не преживяваш такива емоции Hug
Честита месечинка и цели два зъба на Ида - изглежда толкова невинна и сериозна Heart Eyes
Честита рошава щерка, Тути - да я намачкаш от мен, а ако имаш път насам мога да ти я науча на всякакви щуротии и да я разглезя безобразно Mr. Green
Вие сега с тия петъчни закуски, басейни и работни мАже ми давате едни идеи... Embarassed Ша зема да привикам ММ за едно бързо hahahaА мислех да мързелувам  Joy

# 678
  • Мнения: 5 037
Ами,Лейди,ти ще мързелуваш,ТМ ще върши "черната "работа hahaha

# 679
  • Мнения: 3 535
абе тоя гладач и на мен бая космат ми се стори, ама реших че не разбирам  Rolling Eyes Rolling Eyes
Спам за Ели , нали говореше нещо за шарени дрехи и унисекс такива.Една мама от отчетната го спомена тоя сайт, абе доволна съм от там . полезно инфо има Simple Smile
При нас как се смарангяса времето!Вчера пролет, днес от най-неприятния дъжд .Отиде ни Коледния базар с Лиза ще дремем вкъщи
Оуф ама стеее  Joy Joy Joy

# 680
  • Мнения: 2 497
Ами,Лейди,ти ще мързелуваш,ТМ ще върши "черната "работа hahaha
Ще върши той... както се бил наял да не съм го занимавала #Cussing out

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 41 015
Ами,Лейди,ти ще мързелуваш,ТМ ще върши "черната "работа hahaha
Ще върши той... както се бил наял да не съм го занимавала #Cussing out
Whistling изчакай да слегне храната и го почвай,ама без да питаш! Flutter

# 682
  • Мнения: 2 497
След малко отива да работи, а довечера имаме гости - т.е. пак ще се наяде като... такова #2gunfire Ще изкарам петъка на фотосинтеза Crossing Arms

# 683
  • Варна
  • Мнения: 1 879
абе косматичък ми идва и на мен, ама хубаво глади гледам...
Напоследък обаче тенденциите са към косми и бради... непонятно, но факт...

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 41 015
Верно много с бради се навъдиха,ма ги давам който ги иска  Whistling Аз съм за средното положение,щото обратното на космат също не е добре  Crazy

Лейди,не се кахъри...ще наваксате. Wink Ех,това ми е любима фраза май  Thinking ММ все ме бъзика с това наваксване и че все си го чака...а аз все бягам по тъча Blush
И ние утре май сме на гости...

# 685
  • Мнения: 5 037
абе косматичък ми идва и на мен, ама хубаво глади гледам...
Напоследък обаче тенденциите са към косми и бради... непонятно, но факт...
Ева,тогава няа да показвам ММ,щото е станал модерен Whistling.И аз не харесвах(да не кажа"мразих" космати,докато не видях ММ Embarassed
А пък няма да го хваля как глади hahaha
Скрит текст:
Минала събота докато бях на работа-пуснал пералня,порострял,прибрал прането,пуснал прахосмукачка,обрали праха с Мими,полял цветята и наготвил.Е как да не го обичам Heart Eyes?

# 686
  • Мнения: 1 933
ЧРД на половинчовците на Звездичката и Илейн! Да ви слушкат и обичат по много!
На Тути честито пухкаво детенце  Heart Eyes ДА оздравяват и твоите мъже по-бързо!
Пиаффе, дано се оправи бързо Капитанчо! Настръхвам като си помисля какво ти е! Дано има някой до теб сега! Пиши когато можеш как е малкия мъж.
Шери, дано и при теб нещата се оправят!
Кали, мерси за линка. Много се смях! Много сте хубави с ТМ на снимките!
Сигма и Маугли са много много сладки на тази снимка!
Честити зъбчета на Ида! Колко много е пораснала бузанка!
Ива-Миши, честито сърчице и да е безпроблемна до край! Лъвче ли ще си имате? Каката може и да се безпокои за теб сега и затова да не е показала бурна радост. Като се роди няма да можеш да се доредиш от нея  Wink
2в1, дали младежът не те дразни нарочно? Не му се връзвай ако можеш. Пригласяй му - щом иска, да намери начин да може!
нямам сили за повече писане, отивам да гушкам Изи да спинкаме  Tired

# 687
  • Мнения: 1 512
Честита половин годинка на Ида и честити първи зъбчета!

Шери, браво на твоя оправен мъж. Ударила си джакпота от тотото  Simple Smile

Цвети, честито кученце. Искаме снимки. Преди години моята дъщеря гледаше едно детско анимационно филмче "Лейди и скитника". Там героите бяха кучета и едното беше момичешко кокерче. Голямо врънкане беше за куче. Без малко да се навия и аз, но се отказах.

Рансън, не може така ТМ да бяга по тъча.

Ние с ММ се майтапим понякога, когато зачестим, че "ще изпълним петилетката за три години"  Laughing

Хубави почивни дни от мен.
Ние ще ходим на хижа Бузлуджа, но времето май ще се разваля. Няма как да е все така.

# 688
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Преди малко рових в бюрото си за нещо и намерих един лист, който преди много години една старица беше дала на приятел - доктор, който е около 60-те с три внучета... и понеже аз се смях със сълзи тогава и съм го запазила... снимам лице и гръб на листа, дано да се разчита...
Скрит текст:


На втората снимка отгоре пише "Години на мъжа, навършени през месеца на зачеването"

# 689
  • София
  • Мнения: 6 302
Ами,Лейди,ти ще мързелуваш,ТМ ще върши "черната "работа hahaha
Ще върши той... както се бил наял да не съм го занимавала #Cussing out
Whistling изчакай да слегне храната и го почвай,ама без да питаш! Flutter
Ох бееееее, с глас се смея тука, добре че съм сама в стаята  Laughing

И аз не харесвам космати. Но ако за сметка на това върши всеки уикенд туй дето мъжа на Шери го е свършил, хич няма да му гледам ни косми, ни брада, ни тенденции, ни нищо  Mr. Green

Лени, не се спрате вие.... с лека завист го казвам, браво на вас!

Тарторинка, няма как да искаш само на килимчето да стои Борис, то сега се почва с голямото мърдане  Blush

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт