Честитим с голяма еуфория,принцесата на Креми-бебе Виктория!35+

  • 23 256
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 037
Зази,туй ММ го е свършил за един раб.ден.Не мога да си изкривя душата за помощта.Е,има и той трески за дялкане,но кой ли няма.

Ева,познала е бабата.ММ беше на 37г,заченала съм януари и имаме "мъж"Но за каката не е.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
И при нас е познала  Whistling Обаче сега не ми харесва прогнозата...в следващите 3мес. все мъжко се пада Crossing Arms

# 692
  • Варна
  • Мнения: 1 879
ММ е на 38... според бабата това е възраст, на която деца не се правят...

# 693
  • Мнения: 1 207
Ох тази Ева  Joy какви ги вади от бюрото.Ама бабата на мен не ми е познала - и за двете.
И аз се смея с глас на дилемата с косматите момчета и помощта им в домакинската работа  1ironing
Шери златен ти е мъжа, много да си го обичаш и гледаш.
Мистик каквото дойде, казвам ти, че бабата е объркала сметките при нас.То да си помислиш, че съм имала помощ от комшията  Whistling, но при щерките таткото е ясен от пръв поглед.
ММ е на 38... според бабата това е възраст, на която деца не се правят...
Ужас, сега видях.А мм е на 41 - а сега де  newsm78.
Евче една таблица от дядото нямаш ли?  Joy  Joy  Joy.Сигурна съм, че той е на друго мнение  Sunglasses.

# 694
  • Мнения: 5 037
ММ е на 38... според бабата това е възраст, на която деца не се правят...
Ева,според много хора,когато жената е над 35г,деца не трябва/може да има.Ние тук опровергаваме всички Naughty

# 695
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Евче, ММ прави 51 другия месец  Mr. Green та дет се вика бабини деветини

# 696
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Евче, ММ прави 51 другия месец  Mr. Green та дет се вика бабини деветини
Тарторинче, през ум не ми е минало, че това е сериозно... Споделих го за да се посмеем... Затова и  ви казах на какъв човек беше дадено...

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
Ами Дара къде днес да се включи петъчно Thinking

# 698
  • Мнения: 3 535
Евааа, ние сме хванали баш края на таблицата  Joy

# 699
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Жане те, Ели ги знае Некст, даже обсъждахме, че имат хубави и евтини неща  Simple Smile

И мм е извън класацията  Sunglasses

Коте Hug

Продължавам да чистя, трябва да разчистя и дрехи, които не нося, но там ми е трудно Mr. Green .

# 700
  • Мнения: 3 535
Жане те, Ели ги знае Некст, даже обсъждахме, че имат хубави и евтини неща  Simple Smile
Вярно! Къде съм бляла пак  newsm78  hahaha Аз се сетих за нея , защото не са розови , а тя все се съмнява че са объркали пола Simple Smile
Редактирам ! С това време навън , ще ви омръзна във форума  Rolling Eyes , ще трябва да си намеря хоби . Обаче да може да се върши на тъмно  Tired

# 701
  • Мнения: 8 532
А аз само консумирам днес Wink

# 702
  • София
  • Мнения: 392
Уанче не са ми казали термин, но по мои изчисления ще е 13-14 Юли Simple Smile така че живот и здраве ще е Раче Simple Smile Миши е Рибка, аз и ММ Везни чудесна комбинация ще сме.

Петъчно за протокола, космати мъже не харесвам въобще  Naughty  Laughing

# 703
  • София
  • Мнения: 6 302
Даре, какво консумираш, да питам аз?  Blush

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
Даре, какво консумираш, да питам аз?  Blush
hahaha
мъже,как какво Whistling

Общи условия

Активация на акаунт