Честитим с голяма еуфория,принцесата на Креми-бебе Виктория!35+

  • 23 270
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Жане пиши  Hug на мен форума си ми е като хоби  Simple Smile .

Ива Миши супер тъкмо лятно бебе  Heart Eyes , ние сме стрелец, скорпион, водолей и новото попълнеие ще е или телец или близнаци.

# 706
  • Мнения: 683
Евче,аха да се наредя на опашката за твоя"петък" и скивах халка на пръста му.То,каръка си е карък.
Честита месечинка и честити първи зъбчета на Идка.Да е здрава и много да слуша. Heart Eyes
Пиафче,  Hug дано е по-добре малчо. Правила съм гърч,след упойка(естествено за интервенция по зъбите) вдигнах над 40градуса .Без последствия и друг гърч до сега.Страшничко си е!

# 707
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Дидка как си ти с твоите работи? Кога ще събирате с тм ? Надявам се всичко е наред.

Четох до сега за различните разлики между децата и стигнах до извода, че няма идеална такава, зависи кой как ги вижда нещата и кое му е по важно.

# 708
  • Мнения: 8 533
Егати петъка!
Само защуската на Танзу се очертава да консумирам Wink
Бе вие като ходите при ЛЛ налага ли ви се да чакате много? Час и половина  #Crazy при ЛЛ на баща ми. За да оставя едни изследвания и протоколя от невролога. Просто се скапАх!

# 709
  • Мнения: 2 603
Тути, ех, че готино, пухкаво малко "бебче" си имаш.  Hug Ами снимкааааа...
Ива Миши и моите деца са така - рибка - голямото, а дребното - раче  Simple Smile Ама ние с ММ сме от аквариума  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 5 037
Даре, какво консумираш, да питам аз?  Blush
hahaha
мъже,как какво Whistling
Тъй като гледам,май не само Дари консумира hahaha.Тук бомба падна.

# 711
  • Мнения: 3 011
А, и аз не консумирам за момента  Joy готвя.
Днес бил Световен ден на детето, отбелязвало се приемането на Конвенцията и взели, че им раздали малки книжки с текстове от същата. Сега само говори какви права имала щерката.  newsm78 Ама за задълженията, питам аз кой?
Пиафче, дано сте добре вече и да ви изпишат вкъщи.
Даре, за съжаление масово се чака при ЛЛ, затова и още се кумя и не съм сменила, а при спешна нужда тичаме до Торакса.
Забравих да честитя на Тути кокерката. Да ни покажеш снимки.

Последна редакция: пт, 20 ное 2015, 19:46 от MianaNia

# 712
  • Мнения: 5 037
МианаНиа,гледай твоята щерка да не ти каже като моята"Децата имат права,а родителите задължения" #Crazy

# 713
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Аз при моята ЛЛ ходя или рано сутрин преди работа и тя знае, че бързам затова ме приема бързо, или след работа, така че не чакам много. Ама аз рядко ходя...
Миа на Ниа, права има детИто, а? хахаха
Тази вечер ММ е на работа. Оправих си цветята, изгладих малко дрехи, сега съм пуснала перални и се каня да гледам сериалчето...

# 714
  • Варна
  • Мнения: 7 147
МианаНиа,гледай твоята щерка да не ти каже като моята"Децата имат права,а родителите задължения" #Crazy
 Joy Хахаха, тарикатка, а?

# 715
  • Мнения: 3 011
МианаНиа,гледай твоята щерка да не ти каже като моята "Децата имат права,а родителите задължения" #Crazy
Точно това й идва в главата.  Grinning  Взаимосвързани. Тя има право да получи шоколад вместо домати, а ние да й го осигурим. Ама не е познала.
Като чета и Две в едно за тийнейджъра и чак се ужасявам какво ме чака.
Ева, дрехите с помощта на онзи готиния младеж ли ги глади? Embarassed Чак сега го отворих, че не смея да не надничат в петък до мен на лаптопа.

Последна редакция: пт, 20 ное 2015, 20:15 от MianaNia

# 716
  • Варна
  • Мнения: 7 147
... и се каня да гледам сериалчето...
Даутън и аз го обожавам. Ама го изгледах. Чакам само Коледния дейли епизод... Жалко, че свършва...

# 717
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Кали да ти препоръчам един сериал...
Скрит текст:

# 718
  • Мнения: 13 974
Разглезването на дечурлигата е масово  ooooh!
Добри са ви децата, ама няма как да не прихванат по нещо.
Тути, честито ти кокерче, много мили животинки са  Heart Eyes
Днес в Хиполенд беше фраш, взех си само още един крем за стрии. Вие каква я свършихте?

# 719
  • Мнения: 8 533
Кали да ти препоръчам един сериал...
Скрит текст:
И аз! Излезе ли целия сезон със субтитри?

Общи условия

Активация на акаунт