Клиника Малинов - клиниката със сърце :) (5)

  • 34 455
  • 741
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 8 531
Е така де Wink не знам колко ще се мотам
 Ама е 10 ден, май ще ми пуснат.

# 331
  • Мнения: 13 947
Е щом е 10-ти сигурно ще имаш, лошото е че после се чакат резултати 2 часа и т.н.

# 332
  • Мнения: 8 531
Е то за какво да ги чакам там? ще се обадят по телефона

# 333
  • Мнения: 5 897
Даре, ще пусне най-вероятно, но зависи от фоликулчето наистина. То няма какво да се моташ по-скоро ще си почакаш едни 2+ часа да ти се обадят какво е положението.
Ех тоя 10 ден на мен все ми бяга последно време и се пада уикенда. Май пак ще се ходи на осми и ще гадаем точно кога ще се падне О.
Меденката, интралипидът ти е 70 лв за 10 мл. За другите знам, че са около 500-600, но колко с точност не мога да кажа. За момента не ми се налага да ги правя. Имай предвид, че интралипида се влива преди овулация, което значи, че трябва да я проследяваш при някой /в случай, че са ти назначение за естествени опити, а не при процедура/.

# 334
  • София
  • Мнения: 5 193
Имуновенин ми вливаха намен - 450лв/5мл

# 335
  • Мнения: 384
Даре, ще пусне най-вероятно, но зависи от фоликулчето наистина. То няма какво да се моташ по-скоро ще си почакаш едни 2+ часа да ти се обадят какво е положението.
Ех тоя 10 ден на мен все ми бяга последно време и се пада уикенда. Май пак ще се ходи на осми и ще гадаем точно кога ще се падне О.
Меденката, интралипидът ти е 70 лв за 10 мл. За другите знам, че са около 500-600, но колко с точност не мога да кажа. За момента не ми се налага да ги правя. Имай предвид, че интралипида се влива преди овулация, което значи, че трябва да я проследяваш при някой /в случай, че са ти назначение за естествени опити, а не при процедура/.
Много благодаря за всички отговори..мако напосоки стрелям н все още ми е трудно да науча всичко..съжалявамако досаждам. Имам назначени 20мл, Интралипид няколко дни преди овулация, и повторно след евентуален положителен тест но заради положителни АФА, първото вливане би било добре да е с имуноглобулин, и понеже ми се иска колкото може по-бързо да направя каквото зависи от мен ми се иска да знам и ценит, понеже знам че си е голям разход..а имам теглен заем койтооо е към привършване..просто гледам някак д се вмъкна в бюджета, но кквото такова..да сме здраи,пък ще се оправим някак.. Praynig

# 336
  • Мнения: 13 947
Даре, не е необходимо да чакаш на място, но имай предвид, че може да се наложи допълнителна инжекция, а и ще трябва да ти кажат какво следва оттук нататък.

# 337
  • Мнения: 8 531
Е ще кажат по телефона. А не знам дали ще се стигне до инжекция. Много е упорит доктора за ЕЦ.

# 338
  • Мнения: 13 947
Ако ЛХ е високо се слага инжекция Цетротид за да не се спука преждевременно фоликула, налагаше ми се на няколко естествени цикъла. Ако не се лъжа около 70 лв. струваше Цетротид-а.

# 339
  • Мнения: 8 531
10х ще каже в понеделник доктора. Аз напълних една карта с пари и сложих лимит. Докато не наближи краят им съм споко Wink
Бе изобщо не съм споко, само седя и си фантазирам как съм спечелила от тотото Wink

# 340
  • Мнения: 1 721
Блинг, при всички случаи утре ще се обадят. Ако има трансфер, ще е в събота.
Теб какво те бърка ако ти дойде по-рано?

Даре, а фишове пускаш ли  Laughing

# 341
  • Мнения: 3 048
Ели, стиснати палчета за ембритата  Hug

Фран, стиснати и за теб  Praynig  да докарате процедурата до край

# 342
  • Мнения: 5 897
Даре, пожелавам ти по-голямата част от картата да използваш за бебешки покупки, а не медицински разходи. И ние имаме една нарочена карта "фонд бебе" от няколко години, но уви все я празним за разни изследвания и неприятни манипулации. И сега пак трябва да се пълни, че се поизчерпа.
Ти си фантазирай и прави планове. Безплатно е. Пък печалбата може да я харчиш и за разни хубави работи Wink
Док защо държи на ЕЦ и не иска да те стимулира? Заради резерва ли? Върти ми се, че с Фран май имахте подобни стойности на хормоните, но все пак имате разлика във възрастта Thinking
Ели, не че толкова ме бърка фатално, но някак си бях направила план, разбира се без кръчмар, и ми харесваше.
Скрит текст:
Ще трябва да се ходи май или 8-ми или 11-ти ден /който пък може да е много късен заради по-ранната ми овулация в последно време/. Ако е нормална пък 8-ми ще е раничко. Така и така ще ходя искаше ми се да видя положението по към датата на овулация, а не само да констатираме, че ще е след не знам си колко дни. И може да се наложи да "строя"по спешнпст медена къщичка  за братчедчето, а някак си нямах готовност толкова рано. И вместо да скитосвам улиците уикенда ще си ближа раните в леглото Tired Face Разни такива бели и незначителни кахъри Mr. Green

# 343
  • Мнения: 1 721
Ахаааа, мдам, така е кофти. А, Блинг,  ти как разбираш, че ще ти подрани? Аз понеже никога не съм имала ПМС и ми е много интересно Simple Smile

# 344
  • Мнения: 5 897
Амии не винаги разбирам с точност. Всеки месец е различно. Ти си щастливка, че нямаш ПМС
Скрит текст:
В повечето случаи имам 2-3 болезнени дни евентуално с някакво зацапване. Някои месеци буквално за часове ме заболява и теква. Най-сигурно установявам по падането на температурата, ако разбира се я меря. Един дълъг период от време това ми спести нервите от правене на тестове. Най-безпогрешно разбираш, когато те "хванат дяволите". В този ред на мисли снощи за кратко заподозрях, че лелката може би идва по-рано, след като леко изтерясах и покрещях на ММ. Та така като се замисля това е доста сигурен метод да познаеш  Mr. Green
Днес си ме скъса от болки проблемния яйчник, а от следобеда вече ми зацапа. В най-лошият случай ще цапа утре и ще текне събота, а по кръчмарски сметки трябваше към неделя да се случи. Ще изчакам до следобеда да преценя кой ден ще е по-добре да ходя и ще звъня за час. Но предвид ТВЛ-а този месец е нормално да дойде и по-рано и по-късно. Това, че аз си бях решила да е на време си е мой проблем Laughing Нека идва и заминава, че да настъпи новия месец и да творим. Само, ако може да е с по-нормална овулация, че тези подранилите яйца не ги знам колко са качествени.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт