Клиника Малинов - клиниката със сърце :) (5)

  • 34 456
  • 741
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 863
Блинг, сама си поисках стимулацията. Док искаше напълно на ЕЦ, аз помрънках за леко побутване на яйчниците. Благодарна съм му, че ми даде шанс. Поне ще си знам, че при мен не действа.
Ели, аз утре от първия етаж пак ще ти изпращам положителна енергия, да знаеш! Hug
Вигантол пия и аз по 4 капки дневно. Витамин Д ми беше 17, доц. Русев ми назначи дозата. Peace
 ЙолиHug

# 361
  • София
  • Мнения: 1 917
момичета, няма страшно и от по- високи дози витамин Д- аз пия от 4 месеца по 5000 IU дневно и стойностите на витамина са ми  41 - т.е напълно нормални. Иначе се пие след хранене, мастно разтворим витамин е и е желателно да е с нещо по- мазничко Peace

# 362
  • Мнения: 175
eli_t, имаш и моите стиснати палци за утре. Успех  Hug

# 363
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Ели, 3 ама най-хубавите проекточовечета да станат! Имаш всичките ми палци за утре!
На мен ендото ми назначи вит Д, каза с нещо мазно да го приемам, аз го капя в мляко, сметана, каквото има, и на масло и хляб съм го слагала. Също и два месеца пих селен за ЩЗ и сега еутирокс-а

# 364
  • Мнения: 5 897
Юхууу голямото отброяване почва утре Mr. Green Ели  Hug
Фран, не съжалявай. Може да сте изпреварили събитията дето се казва. Важното е, че се е навил да пробвате и ще си спокойна. Можеше да имаш угризения иначе, което е по-зле.
Аз също в момента съм на 5000 ед. ММ пие заедно с мен. Нали знаете, че и мъжете имат също толкова нужда от вит. Д като нас Naughty
И моят отчет от деня е положителен. Китката е значително по-добре след почивката, която й налагам и лелка няма все още. Да видим утрешния ден какво ще покаже Praynig

# 365
  • Мнения: 470
Здравейте и от мен момичета. АЗ хем да се отчета, хем да се оплача...... Края на ноември, началото на декември ще стартираме процедура на естествен цикъл. Днес ми дойде лелката (пак подрани) от половин година вече цикльо е на 25-26 дни май не е надобре това, но както и да е...та записвам си час за понеделник 8.30 и междувременно чакам да излезе микробиологиата и на двамата, която пуснахме и ИЗНЕНАДА при мен CANDIDA GLABRATA ( такава до сега не бях имала само candida albicans) а при ММ  ENTEROCOCCUS FAECALIS ами сега накъде ?!? Допреди 2 седмици пихме АБ за уреаплазмата, аз може да съм гъбясала  и от него, макар че пих пробиотик. Накой да има познания за тези ентетрококи, как се лекуват и дали док ще предпише нещо или ще ни праща при уролози и андролози? Аз все пак в понеделник съм в клиниката де, но да потърся и вашето ценно мнение.
Успех и стиснати палчета на Ели и Франго. Всеки ден ви чета и ви стискам палци, не пиша много, но се вълнувам за всички ви.  

# 366
  • Мнения: 8 531
Ели, стискам ти палци!
Аз май тоя път няма да си освобождавам времето от работа. Нещо много положително се бях настроила мин. месец и после ми беше много кофти.

# 367
  • Мнения: 1 721
Благодаря ви, момичета!  bouquet

Блинг,  радвам се, че си по-добре  Hug

Сидианди, по време на бременността се сдобих с някакви ентерококи. Пуснах и стерилна урина - и там имаше. Пих някакъв антибиотик и нещо за пикочната система (Уринал или нещо подобно) и бързо се оправих

# 368
  • София
  • Мнения: 863
Сиси, сигурно ще ви дадат антибиотик. Не съм имала нито едното от двете, но не мисля, че чак на уролог ще ви пратят. Ентерококи фекалис е бактерия от изпражненията, доколкото ми е известно. Дано да се лекуват лесно и да не ви осуетят планираната процедура  Praynig
Даре, как добре те разбирам  Hug

# 369
  • Мнения: 5 897
Сиси, само док може да каже със сигурност как ще процедирате. До момента оставам с впечатлението, че повечето неща, които изскачат по изследвания не ги притесняват, назначават лечение и се продължава по план. Аз малко съм резервирана към тази процедура  Thinking Но щом и при двамата има проблем положението се усложнява. При теб е възможно от АБ да с е появило, не пи ли нещо противогъбично освен пробиотик? На ТМ е много вероятно да е някакво замърсяване на пробата. Мен по-скоро би ме притеснила уреаплазмата, която задължително трябва да изчистите. Казваш, че сте пили до скоро АБ. Правихте ли вече контрола. Трябваше да мине определен период от време след лечението, за да се направи. Вече не си спомням колко точно, но не беше малък. Много упорита гадина е и аз лично не бих рискувала.

# 370
  • Мнения: 470
 Bling-a-ling,пих и микомакс и пробиотик, ама на... а уреата беше в гранични стойоности  и док обясни че не активна инфекция а носителство, което ветоатно сме си прехвърлали, но за по- сигурно ни предписа АБ за 10 дни и не поиска контрола. 
Frango, благодаря, стискам палци дано да си късметлийка

# 371
  • Мнения: 5 897
Сиси задължително правете днк изследване на уреяплазмата не микробилогично, то дава кръстосани реакции с други гадини и не е ясно дали има нещо или не. И ти и ТМ. Съветвам те да продължите след като сте напълно чисти от нея.
Скрит текст:
Аз я борих преди години за щастие уж успешно с един курс АБ. Преди първото ми лапаро правих контрола този път в клиниката заедно със задължителната хламидия. Като мислех, че подобно на хламидията я изследват по днк метода. Обаче се оказа обратното и ми излезна гранична стойност, която леко ме поизпържи. Тогава Семерджиева не ми назначи изследвание и продължихме с лапарото. След това пак имам контролни изследвания в Геника. Обаче съм на тръни да не се появи всеки момент при някое отслабване на имунната система. Да не говорим за съмненията ми относно това дали не е отговорна за прекрасно нагънатите ми тръби. Реално не знам кога наистина я е имало или не и какви поразии е направила.

# 372
  • Мнения: 470
Благодаря Блинг пуснахме го в Малинов вероятно е микробиологично, а  ДНК изследването пак на вагинален секрет и яекулат ли е?

# 373
  • Мнения: 5 897
Сиси преди две години беше такова сега не знам. Моят резултат мисля беше 10^3 . Ако не се лъжа на сайта последно мернах, че всичко е днк вече, но не знам със сигурност. Този път реших да си пускам само хламидията и не съм искала плазми. Едно от местата, където се изследва по PCR е Геника, там са пакет всички плазми. На секрет и еякулат се правят. Но задължително, ако правите и на двамата трябва. Иначе е безмислено.
Ред: току що попаднах на някаква руска лаборатория, където този резултат е даден каго граничен, но пак се говори за днк метод. Така че може да съм в заблуда. Просто при Геника илиза или положителен или отрицателен. Възможно е на някои места да уточняват със стойности и това да не значи, че изследването не е по днк метода.

# 374
  • Мнения: 470
Блинг скоро ги пускахме септември в Малинов и двамата пуснахме и пише точно така: положителен <10^2
(10^0.40) Референтна област <10^2-без клинично значение 10^2 - 10^4 клинично значим >10^4 клинично силно значим и на двамата ми излезе едно и също 

Общи условия

Активация на акаунт