колко често режете нокти

  • 1 901
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 959
На ръчичките- всяка седмица, а на крачетата- веднъж на две седмици.

# 61
  • София
  • Мнения: 6 182
Един ден на ръцете и от деня след ръцете почвам краката - всеки ден по един нокът, защото повече не успявам Rolling Eyes нито в будно, нито в заспало състояние, следват писъци и гърчене и шутове. след като изредя 10-те пръста, следва повторение на цикъла Wink

# 62
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Режа и на краката и на ръцете когато го спипам. Обикновено се измъква като се върти в ръцете ми и хленчи. По принцип знам че на ръцете се режат веднъж седмично а на краката веднъж месечно, но при нас е когато успеем.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 787
Режа ноктите на ръцете всяка седмица.На краката много рядко-там са много меки и се лющят сами.Обикновено няма нищо за рязане  Wink

# 64
  • Мнения: 137
На ръцете режа всяка седмица.На краката веднъж месечно,но там когато успея Joy Joy

# 65
  • Мнения: 2 407
Режа като видя, че са и порастнали, през 3,4 дни.На крачката режа един път в седмиицата!

# 66
  • Мнения: 394
Режа и на краката и на ръцете когато го спипам. Обикновено се измъква като се върти в ръцете ми и хленчи. По принцип знам че на ръцете се режат веднъж седмично а на краката веднъж месечно, но при нас е когато успеем.
newsm10 И с моя сме така.Това пусто резане се превръща в гоненица.Играеме си на стражари и апаши #Milti

# 67
  • Мнения: 8 769
Подсетихте ме, че четох в една книга, че в началото били толкова меки ноктите, че може да ги изгризваме със зъби! #Crazy И дори имаше снимка на жената как е налапала ръчичката на бебето! #Crazy Така ли се прави верно? Laughing
Не бих твърдила, че така се прави и аз лично не бих, но моя приятелка практикуваше гризенето.  Sick Не смятам, че е особено хигиенично, а и съществува опасност от по-дълбоко издърпване на нокътя.
Аз режа нокти тогава, когато са порастнали. Mr. Green

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 10:10 от Аурелия

# 68
  • Мнения: 1 427
Когато станат за рязане-на 4-5 дена веднъж!Но това за ноктите на ръцете,на краката растат по-бавно.

# 69
  • Мнения: 2 381
На ръцете на 3-4 дена, на крачетата още не съм рязала.С нокторезачката на Safety 1st действам.

Общи условия

Активация на акаунт