Зоната- тема 4

  • 28 044
  • 767
  •   1
Отговори
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Нова тема, нови страсти... заповядайте!

# 1
  • Мнения: 9 475
Тук съм, тук съм! Пу първа!
Малкия не ме оставя да гледа Ол старса  Tired

# 2
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
А аз правя тестове и нали съм гадна, правя по 3-4 варианта за клас. Кого ли мъча? Май само себе си! Оммммммммммм

# 3
  • Мнения: 35 962
все така неотразима и в новата тема   Flutter

Шаги,  bouquet

# 4
  • Мнения: 9 571
Да се разпиша и аз Simple Smile Коледна треска хич не ме тресе ,украсявам като купя елха около 25-26-ти.И нещо друго щях да пиша,ама забравих  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 9 475
Бубанка, искам такова  Flutter откъде се сдоби с него?  hahaha

# 6
  • Мнения: 35 962
специална поръчка, абсолютен уникат!  Party

# 7
  • Мнения: 9 475
Връзкарка!  Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 14 302
Хахах, Бубанка, идейно  hahaha

Да се разпиша и аз.
Не украсявам особено у дома, защото котката прави всичко на салата. Първата зима спяхме в хола, че не ни беше готова спалнята. Любимото занимание на дзвера беше да се качи на етажерките посред нощ и да почне да мята коледни топки и свещи по земята. И като задрънчи по паркета и си биех задника в тавана от ужас. А дядо Коледа хич не го харесваше и го биеше по главата, а на шапката му има звънче и дрънчеше. Романтика.

Скрит текст:

# 9
  • Мнения: 9 475
Алечка, снимката е един път  Joy
Аз съм тотално обсебена от коледните украси. В нас правя като в магазин за сувенири. А тази година имам и джудже  Crazy

# 10
  • Мнения: 14 302
Бела, а представи си, как го налага по главата и той дрънчи  Laughing

Като има дете сигурно е друго, предполагам, че и аз ще имам муза тогава да украсявам. Пък сега си поръчваме подаръците по ибей, та и под елхата няма какво да стои  Laughing

# 11
  • Мнения: 9 571
специална поръчка, абсолютен уникат!  Party
Ама ти не търсеше ли точно огледало преди време,не ми казвай,че този метод използва  Joy Моето куче също имаше претенции към нашия дядо Коледа,ама те бяха по-скоро сексуални,не агресивни Simple Smile

# 12
  • Мнения: 35 962
търсех  bowuu и виж какво си намерих  Mr. Green
+ розово - за кифли  Flutter

Алечка, за убиване е тоя дзвер  Joy Hug

# 13
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Shocked Joy smile3514 smile3533
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Завидях ти. Crossing Arms

Бела, аз нямам време напоследък, започнала съм от месец курс по немски и ми взима здравето, аз знам вече английски и сега няма да ти обяснявам колко ми е трудно - много ми е трудно Tired, аз мисля на английски , думата като я видя първото нещо, което ми идва на устата е инглиш произношение, и се мъча като грешен дявол. Отделно тези членове ме тормозят, нищо общо с нашите родове, и съм мани - мани. Отделно малко поработвам частно, за някой друг лев, на тренировки се мъкна три пъти седмично по час време, и вечер съм гроги. Сега съм си сипала едно вино и усещам как ще се понеса след малко към банята и после респективно спалнята. Tired

# 14
  • Мнения: 9 475
Откъде толкова енергия, бе, Мери?! Да не сложила Философският камък в задния джоб?  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт