Лидл ::74::

  • 73 857
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Искам да попитам някой има ли представа дали си заслужават детските ски якета?

# 721
  • Мнения: 86
Имам 2 точки и няма да успея да събера всички за книгата. Ако на някой му трябват бих ги пратила по еконт ( от малък град съм и нямаме лидл). Много бих искала в замяна да получа играчка дървен куб, който ще си платя естествено.

# 722
  • Мнения: 1 806
Регистрирането на талоните приключи ли- че аз имах още 3, 4 и така и забравих да ги регистрирам
Заплесът му със заплес ooooh! ooooh!

# 723
  • Мнения: 5 132
От дървените играчки и комплекти май имаше от всичко, та дори и комплект с допълнителни релси, който не бях виждала изобщо досега.

Имаше ли от дървените мебели?  Hug

Точици нямам, така и не започнах да ги събирам... Simple Smile

# 724
  • Мнения: 746
Момичета да ви попитам за комплектите за подправки /  тези от 6 бурканчета на стойка за 12 лева/  дали сте виждали тези дни изостанали. За София питам - в Слатина и Х.Димитър няма .Казаха, че са ги върнали на производител.

# 725
  • Мнения: 847
Регистрацията на талоните приключи,а тегленето на наградите ще бъде на 3.12,всеки спечелил ще получи имейл на 4.12.Имената на печелившите ще бъдат публикувани в интернет страницата на Лидл.Късмет на всички!

# 726
  • Мнения: 2 498
Здравейте момичета!
От Стара Загора съм и днес ходих и до двата Лидл. Издирвам книжката за оцветяване с мандали-синята, на която пише Красиви модели-около 7 лв е. Звънях по телефона, но не могат да ми помогнат. Ако някъде я има бихте ли ми я купили? Ето тел. ми 0898657058

Последна редакция: вт, 01 дек 2015, 12:21 от valia77

# 727
  • Мнения: 790
торти имаше и в студентски град в лидл.

# 728
  • Мнения: 1 806
От дървените играчки и комплекти май имаше от всичко, та дори и комплект с допълнителни релси, който не бях виждала изобщо досега.



Точици нямам, така и не започнах да ги събирам... Simple Smile
E как да нямаш- я си виж аватара Grinning

# 729
  • София
  • Мнения: 13 150
Регистрирането на талоните приключи ли- че аз имах още 3, 4 и така и забравих да ги регистрирам
Заплесът му със заплес ooooh! ooooh!

Формата за участие още е в сайта. Пробвай, няма да навреди. Най-много да не ти ги отчетат.  Wink

# 730
  • Мнения: 5 132
От дървените играчки и комплекти май имаше от всичко, та дори и комплект с допълнителни релси, който не бях виждала изобщо досега.



Точици нямам, така и не започнах да ги събирам... Simple Smile
E как да нямаш- я си виж аватара Grinning

 Laughing Вярно, имам, но дали ще ми ги приемат за една книга?  Crazy Flutter Laughing

# 731
# 732
  • Мнения: 1 806
Регистрирането на талоните приключи ли- че аз имах още 3, 4 и така и забравих да ги регистрирам
Заплесът му със заплес ooooh! ooooh!

Формата за участие още е в сайта. Пробвай, няма да навреди. Най-много да не ти ги отчетат.  Wink
Къде по-точно... /сетила се мара. Embarassed./

# 733
  • София
  • Мнения: 179
Май вече я няма формата за участие.

Общи условия

Активация на акаунт