МОНОДИЕТА - тема 15

  • 78 771
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 7 784
Вики, не знам в кой град си,  но ако имате лидл, си купи консерви от там
рибата тон и херингата са ок и няма да убиваш и чистиш  Laughing

# 676
  • Sofia
  • Мнения: 26 586
Видях в Лидл пушена шпроти в прозрачна опаковка.Някой взимал ли е,солена ли е много?

# 677
  • Мнения: 159
gvendolin_7, ти от колко дена си на режима?
Oт 13 януари, като съм изкарала 12 + 6 почивка и 12+6 от които имам 2 дни още.

# 678
  • Мнения: 159
Зддравейте!
От вчерашния ден на салати съм +700  Cry,много се отчаях значи,знаех си че така ще стане,мен тези салати със сол и заливки направо ме издува.Направо съм на косъм да се откажа.Освен това след деня с пилето не бях ходила до WC.Така да ми се искаше до 8.03 да съм във форма. Sad

ще бъдеш във форма, гарантирам ти. Изобщо не се отчайвай. Имаш време да изкараш още една 12-ка. И не се мери това е пълна лудост. Аз за 34 дни без прегрешения съм свалила не повече от 3 кг, но пък размера 0т дънки 30 мога да влеза в 27. изглеждам страхотно и постоянно всеки който ме види, неможе да повярва на резултатите.
имало е малки прегрешения, нокой бонбон или нещо дребно, но пък какво от това. и както съм споменавала вече във темата аз си пия и алкохол.
така че в никакъв случай не се отказвай.

# 679
  • Русе
  • Мнения: 7 085
Видях в Лидл пушена шпроти в прозрачна опаковка.Някой взимал ли е,солена ли е много?
А аз вчера видях пушена скумрия, намалена, но се отказах, защото мъжа ми веднъж си купи и помня, че беше солена. Предполагам, че и шпротите ще са солени.
За сега съм на рибен бульон, че в тоз студ водата хич не ми върви.
Ще потърся и натурална консерва в ЛИДЛ.

# 680
  • Мнения: 9 236
в Лидл има охладени винаги :сьомга филе 200гр. около 5лв. има и лаврак/ципура 2 риби за към10-12лв..
пъстърва 5-7лв

# 681
  • Мнения: 7 784
ама рядко са чистени

лидълската пушена риба не е толкова солена, колкото тази от била и като й се махне кожата е невероятно мезе

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Днес гледах, че в Метро са пуснали промоция на цяла риба сьомга /около 1.5кг/ за 12.99 лв/кг. Промоцията е от днес до неделя.

# 683
  • На планетата земя
  • Мнения: 775
Зддравейте!
От вчерашния ден на салати съм +700  Cry,много се отчаях значи,знаех си че така ще стане,мен тези салати със сол и заливки направо ме издува.Направо съм на косъм да се откажа.Освен това след деня с пилето не бях ходила до WC.Така да ми се искаше до 8.03 да съм във форма. Sad

ще бъдеш във форма, гарантирам ти. Изобщо не се отчайвай. Имаш време да изкараш още една 12-ка. И не се мери това е пълна лудост. Аз за 34 дни без прегрешения съм свалила не повече от 3 кг, но пък размера 0т дънки 30 мога да влеза в 27. изглеждам страхотно и постоянно всеки който ме види, неможе да повярва на резултатите.
имало е малки прегрешения, нокой бонбон или нещо дребно, но пък какво от това. и както съм споменавала вече във темата аз си пия и алкохол.
така че в никакъв случай не се отказвай.

Благодаря!Да,има време и няма да се предавам.То и аз не вярвам да сваля повече от 3 ,бавно свалям.Няма да се тегля повече,защото много ми се скапа настроението,вчера умрях от глад.Аз 4  поне да сваля пак ще съм много доволна.

# 684
  • Мнения: 242
Момичета кога забелязахте промяна?Дори най-малка не виждам може би е рано на 1 ден пиле съм,а имам да свалям доста килограми....картофите фи ядох печени със сол и зехтин.И прегреших както казах с една бисквитка.Не се отказвам все някакав ефект ще има  bouquet

# 685
  • Мнения: 471
sweet_maminka много ти е рано за видима промяна.Запаси се с търпение.
аз днес съм на 2-ри плодов от първата 12.Кантара върви надолу.И аз не виждам видима разлика,но чувам от хора ,които са правили диетата,че свиването на тялото идва през вторите 12 дни. newsm78Ще видим.

# 686
  • Варна
  • Мнения: 152
Здравейте момичета , идвам във вашите редици и се надявам да ме приемете  bouquet
Идвам от темата на Байкова "Страхотни тела..." , пазих един от режимите й и за месец от 71,400 кг смъкнах до 65 кг. Идеята беше да си направя 2 почивни дни,но то стана цяла седмица и сега стартирам от 67 кг. Имах проблеми и с WC тези дни и ще видя какви чайчета ще пия.Много ме е яд ,че изпуснах положението ,но няма да се дам - гоня 57 - 60 кг и докато не ги смъкна някак няма да мирясам  Laughing За протокола висока съм 171 см.
Днес съм на печени картофки с подправки . За съжаление обаче следобяд ми стана много лошо и реших да си измеря кръвната захар. Майка ми е диабетик и имаме машинка вкъщи. Та измерих я и беше 4,2 ,което си е нисичко и за това ми е призляло - изядох лъжица мед и сега съм ок. Мисля през цялата диета да си слагам мед в кафето или чая по около лъжица на ден. Надявам се пак да има някакъв ефект диетата. Ще докладвам всеки ден какво се случва и се надявам да не се откажа.

Последна редакция: нд, 21 фев 2016, 22:08 от mimsito_86

# 687
  • Русе
  • Мнения: 7 085
mimsito_86, не се притеснявай за меда! Аз всеки ден ям мед и пак отслабвам.

Днес ми е първи плодов ден. За мед не искам и да си помисля. Преди малко си лапнах да смуча мъъничко кристалче морска сол.  Joy Казах ви аз - организма ми си търси своето.

Снощи прегреших. Правих кекс. От малка много обичам, когато разбия белтъците на сняг да си хапвам по лъжичка-две. Е, и снощи не наруших традицията си. Не можах да устоя. Blush Да се надявам белтъците и рибата да не са си пречили. То, по-скоро в захарта е грешката Thinking

# 688
  • Варна
  • Мнения: 152
 Благодаря тиии viki_1974 , хубаво ме стимулираш така да не се отказвам  Hug
А относно белтъка не вярвам ,че е чак такъв проблем щом ти е бил ден за риба , пък и си близнала няколко лъжички предполагам, давай смело напред ! Пък за малкото захар карай ,все едно мед си яла  хаха
Не съм се сещала да ближа сол ама е много вероятно да ми се прииска и на мен ,защото не съм фен на толкова сладко,все търся солено и съм си месоядна като цяло .  Laughing

# 689
  • Поморие
  • Мнения: 162
Момичета в МЦ вдига ли се теглото? Днес съм + 1кг и направо ми стана лошо като се качих на кантара.

Общи условия

Активация на акаунт