МОНОДИЕТА - тема 15

  • 78 736
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • На планетата земя
  • Мнения: 769
Момичета в МЦ вдига ли се теглото? Днес съм + 1кг и направо ми стана лошо като се качих на кантара.

Аз след зеленчуковия ден бях +700 и тогава ми беше първия ден МЦ.По-добре без кантара докрая,това си е задържана вода.

# 691
  • Варна
  • Мнения: 152
Добро утро момичета  Grinning
dobi_iv2 аз винаги малко преди цикъл и по време на продължителността му съм с 1-2 кг по-тежка и за това не се тегля докато не приключи. Ако искаш и ти не го прави ,за да не се отчайваш. След това от раз ще видиш килограмите надолу.

Аз днес съм мнооого щастлива ,след 1-ви картофен ден се качих на кантара и съм -1,6 кг  #Crazy Голяяям кеф ,продължавам на 2-ри ден картофи и съм си приготвила рьощи по рецепта от темите по-назад .
Кафето ми както казах,ще си бъде с мед до края на режима.
Мноооого минуси ви пожелавам днес  Hug

# 692
  • Мнения: 471
Здравейте!
Двата дни на плодове ги изкарах.Днес съм на кисело мляко.Трудно е и не се чувствам конфортно.Дори сложих картофи да се варят,за всеки случай,ако ми призлее да мина на картофи.Със сигурност утре няма да карам втори ден на кисело мляко.Честно, според мен тази диета е издевателство над организма.Вие как се чувствате на млечните дни и по 2 ли карате?

# 693
  • Русе
  • Мнения: 7 075
В млечните бях що годе добре,само дето втория ден млякото ми се случи рядко и не ме насити, а нямах възможност да изляза и да си купя още. Тогава бях гладна. Обаче плодовите дни са ми по-трудни. Не обичам чак толкова да ми е сладко. Имам много гаден вкус в устата. Действат ми прекалено диуретично - два дена все в тоалетната киснах, а в същото време за другите нужди имам проблем. Опитвам се да се наливам и с вода, но не върви плодове+вода. Корема ми е подут. Тази вечер и на танците нямах сили - уморих се още на третото хоро. Ама то, ябълки и портокали какви сили да ми дадат Laughing
За утре съм заредила хладилника с мляко Mr. Green

Имам обаче друг проблем. 2-3 вечери, докато спя, получавам схващане на мускулите на прасците и пръстите на краката. Днес по обяд пак ми се бяха схванали пръстите. Не ми се е случвало от както бях бременна. Знам, че това е от липса на Магнезий. Но след като в момента не консумирам никакви храни, които да са богати на Магнезий - как да си го набавя? Два дена ядох спанак, но колко спанак мога да изям?

Иначе днес установих, че дънките освен, че са ми свободни в талията, са ми станали широки и в крачолите. А за bombs , аз дето и без друго съм чашка "А", до края на режима ми се струва, че и без чашка ще остана Joy

# 694
  • Sofia
  • Мнения: 26 514
Приемай магнезий на таблетки-напр. Магнум анти спазми

# 695
  • Русе
  • Мнения: 7 075
Приемай магнезий на таблетки-напр. Магнум анти спазми
Не пия нищо, дето се купува от аптека  Simple Smile
А майка ми, която също си има такива проблеми, вече от години пие Магнезий и схващанията и продължават.

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Вики, днес четох, че Ваня Червенкова е пила магнезий докато е правила диетата, защото е получавала крампи. Не знам дали те са в следствие на диетата обаче.
Аз съм на вълна "риба". Вече нямам търпение да приключа с диетата. Имам няколко прегрешения. Вечерта на втория пилешки ден я омазах тотално. Ядох сарми, че и сладко похапнах, а вчера на зеленчуковия ден изядох две-три хапки чийзкейк. Днес след пъстървата изядох едно блокче черен шоколад. Свинска история  Blush

# 697
  • Мнения: 1 639
Добро утро! Свършиха гадните дни на риба. До тук -2.300 кг. 1.300 кг след пилето и 1 кг след рибата. Другите дни не свалях. Днес с нетърпение - плодове Simple Smile Знам, че свалените кг  не са много, но аз съм със забавен метаболизъм и много обездвижена. Рядко правя упражнения, от скоро тръгнах пеша до работа. Ще стане, обнадеждена съм. Бавно, но вървя към желаните кг.
            Успешен ден на всички!

# 698
  • Мнения: 471
след млякото +0,200 Е вярно ,че изядох 2 кг мляко,ама ме беше много страх от разни изпълнения и така...
Днес пропускам втори млечен и съм на картофи.Сега пък мисля как ли ще е утре кантара след 3 дни плодове и мляко.Сигурно пак ще е нагоре....
Аз съм свалила само 2 см от талия,от ханш-0 и 1 см гръдна.С една дума-минимално.
За крампите какво да кажа-ужасно е.

# 699
  • Sofia
  • Мнения: 26 514
Приемай магнезий на таблетки-напр. Магнум анти спазми
Не пия нищо, дето се купува от аптека  Simple Smile
А майка ми, която също си има такива проблеми, вече от години пие Магнезий и схващанията и продължават.
Тогава може да се мажеш с магнезиево олио или гел.

# 700
  • Мнения: 685
Здравейте, от днес и аз съм с вас.  Simple Smile Вече направих ранен обяд от нетърпение. Притеснявам се дали няма да чувствам глад, но пък четох, че няма ограничение за количеството. За момента съм решила да карам по два еднакви дни и се надявам да успея.
Имам нужда от идея за картофите. За днес менюто е: обяд на варени картофи, за вечеря печени на фурна и овкусени с малко чесън. За утре не съм измисляла нищо. Нещо по-различно да ми предложите? Разбрах, че картофена салата не може. Sad

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте, от днес и аз съм с вас.  Simple Smile Вече направих ранен обяд от нетърпение. Притеснявам се дали няма да чувствам глад, но пък четох, че няма ограничение за количеството. За момента съм решила да карам по два еднакви дни и се надявам да успея.
Имам нужда от идея за картофите. За днес менюто е: обяд на варени картофи, за вечеря печени на фурна и овкусени с малко чесън. За утре не съм измисляла нищо. Нещо по-различно да ми предложите? Разбрах, че картофена салата не може. Sad

Аз правя една много вкусна и лесна рецепта с картофи. Взимаш пресни картофи, измиваш ги и ги режеш на две половини. В тава слагаш малко олио, сол, черен пипер и наситнен розмарин. Слагаш картофите в тавата с плоската част надолу и ги печеш в загрята фурна на 220-250 градуса. Стават много хрупкави и вкусни.

# 702
  • Мнения: 685
Благодаря ти, miss july, ще пробвам рецептата.

# 703
  • Варна
  • Мнения: 152
Здравейте фиданчици  Hug
something new аз на 2-ри картофен ден ядох подобие на картофени кюфтета и беше много вкусно - настъргваш си сурови картофи и ги объркваш със зехтин или олио каквото искаш и слагаш малко подправки сухи. Аз сложих кимион ,малко сол и чубрица. Тази смес я правиш на кюфтета ,поръсваш шарена сол малко  и ги мяташ да се пекат върху хартия за печене. Като станат им изцеждаш малко лимонов сок,стават много приятни на вкус .  Можеш също да си рендосаш картофи и с малко подправки да ги опечеш като чипс. Или пък да си свариш картофи ,да ги направиш на пюренце с подправки каквито искаш и на тефлонов тиган да го запечеш от двете страни като омлет.
meri1966 бравооо много хубав резултат имаш Simple Smile
viki_1974 дано се оправиш . Ох вчера така съм се смяла по нощите като ти четох коментара  Laughing Laughing Laughing То и аз съм като теб май...
Вчерашния ми 2-ри картофен ден мина успешно и днес съм - 500 грама , което за 2та картофени дни е - 2,100 кг  Party
Днес съм на пилешки пържоли печени на една фирма Варненска - много са крехки и вкусни ,обаче колкото и да обичам месо съм свикнала да го ям със салата и направо ми накърти. Довечера мисля да си направя супичка от пилешко месо , подправки и лимон,че иначе не знам как ще ям пак месо без нищо.

# 704
  • Русе
  • Мнения: 7 075
mimsito_86, ами то си е смешно. Днес бях с един сутиен, който не съм слагала отдавна. Зяпа отвсякъде.
Снощи и днес не съм имала схващания. Пу-пу.
Днес съм изпила 4 кофички кисело мляко.
Не се тегля, не се меря. Дрехите говорят. Вчера успях да си облека сатенената рокля, която миналото лято щях да сцепя по шевовете.
При мен метаболизма също е забавен. Но аз си знам, че е от ЕГН-то. Laughing

Картофите си ги правих на салата, ама без лук, а само със зехтин. Също си варих супа, демек нарязани картофи в една тенджера с вода + сол и олио. Така ми е по-добре, защото водата ми е много трудна за пиене. Пекла съм и във фурната, пюре съм си правила - смачкани картофи с олио. Пържени картофи също. Не съм се сещала на кюфтета. Всъщност сетих се, но се опасявах да не се разпаднат при пържене, а въобще не ми дойде на ума да ги изпека във фурната. Нищо, за събота ще ги пробвам. И надупените картофи може да си направя. Днес в ЛИДЛ видях, че са на прИмоция. Тъкмо навреме за нашия режим Wink

Общи условия

Активация на акаунт