Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 44

  • 49 099
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 16 203
Shinebox, в  предното ни жилище (т.нар. "немски" апартамент) барплотът беше на крачета (и там беше П-образна кухнята) и сега отчитам, че никак не изглеждаше добре.

И си права да искаш да стане хубаво, ако на самата теб не ти е уютно, то на кого ли?

# 706
  • Мнения: 5 160
Шкафове на високи крака ги виждам до стена (както е при Асос - Асос, вметвам - всичко ми харесва при теб  Hug)
Свободен плот на крака ... ами сещам се за професионални огромни кухни...
А че няма въздух - той се намалява с поставянето на барплота. Аз не редих кашони, стигна ми само да драсна тебешир и се видя как се минимизира помещението. Сега пък има възможност за минифутбол в средата Simple Smile

Shinebox, направи си проект и с крака - виж как ще ти изглежда  Peace Дали ще контрастира много с останалите две страни.

# 707
  • Мнения: 1 748
Мерси за мненията, е има "ЗА" и "ПРОТИВ" крачетата. Не ми го направихте по-лесно  Mr. Green ще го мисля до довечера. Мъжът ми каза, че ако искам да се пробвам с крачета е "ЗА". Колкото до уюта, ако книгите ми, чашата ми за чай са там, едно топло одеалце и има светлива, ще ми е добре  Mr. Green Тоест не е баш така, ама, примерно, при родителите ми, няма нищо дизайнерско, няма мдф, вграден хладилник, възглавници с бухали, сукуленти, навсякъде са гоблените на мама (аз не обичам гоблени много), кучето е съсипало разни от мебелите, стените са цвят бежов  Mr. Green обаче ми е уютно. При баба, където мебелите са соц ми е уютно. Искам да кажа, че не естетиката прави уюта. Естетиката е за лично удовлетворение и гордост, че си направил нещата, както трябва.

Айде, че само много приказвам, нещо много идейно:

# 708
  • София
  • Мнения: 2 995
Шайн, като човек с кухня на крачета мога само да кажа, че е адски подло нещо. Случвало ми се е да подритна кошница с плодове отдолу и да се сетя за нея от миризмата на ферментация  Mr. Green

Иначе - да, изглежда добре, но и се губи 1/5-та от кубатурата на шкафовете.

Давай да си сменим мъжете  Praynig

Мерси, Лоренца!

# 709
  • Мнения: 2 140

Съпружка, така и не успях да спомена, че е много уютно у вас. И аз бих хапнала един кекс пред камината.  Heart Eyes

Значи ти изпращам адреса и си добре дошла!  Grinning

Весита, аз бях купувала тези пердета за декорация за сватбата, но така и не ги ползвах. Според мен за парите си, са супер. Бих ги ползвала за градина, балдахин, декорация, ниско бюджетно решение. В твоя случай зависи какви са плътните сиви завеси.  Peace

Шайн бокс, това идейното откъде си го купуваме?

# 710
  • Мнения: 5 160
Assos, точно за функционалност и практичност и неробуване става на въпрос отново Cry
Иначе определено ми харесва на картинка  Peace

Шайн, а нещо такова комбине, ако приложиш? Така вграденият хладилник ще си е до земята. Моделът не е нависоко обаче...
Скрит текст:

# 711
  • Мнения: 1 011
Спомних си за една статия за цокли в apartment therapy и едно предложение в нея - цокъл огледало Simple Smile
Скрит текст:

# 712
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 805
Моята кухня е с крачета, е не толкова високи. Удобно е за чистене, че прахосмукачката влиза под шкафовете и чисти. Имам и дъска отпред и никой не предполага, че е на крачета.

# 713
  • Мнения: 1 748
Иначе за крачетата реших довечера да преправя проекта, да го покажа на другарчето и да пиша на майсторът, ако имаме съгласие от три „ДА”, ще го бъде, ако някой се опъва, ще пропусна  Simple Smile

Съпружка, ето линк:
http://madisonavegifts.com/index.php?page=shop/flypage&product_id=21797

Даже цената не ми се струва толкова висока, като знам, как във вивре има доста обикновени, хубави, но обикновени масички за повече пари, а уж намалени. Само не знам с доставката, как е...

# 714
  • Мнения: 5 160
Шайн, има "Ужасни" неща в този сайт  Blush  Всякакви съдинки ...
Скрит текст:

# 715
  • Мнения: 6 329
От мен, от стаята на сина ми, бивша наша спалня:
Скрит текст :
Скрит текст:

    

     

         



Доста мебели са старите от старата стая. Голямата промяна е при прозореца и радиатора, който преди беше окачен, където е подпряна метлата; изолация на две стени, където понякога имахме влага; дъбовото дюшеме. Леглото е едно старо, което вече имахме и беше стандартно двойно. Дадохме го на дърводелец да го стесни за матрак 120 см, после аз го боядисах, за да прикрия снадките. Дърводелецът се мота нещо, та нямахме леглото готово с новите точни размери, когато слагахме контакти, та стана този фал със засичането там, ама то, ако всичко е перфектно, все едно не си правил ремонт. Wink Като цъкнете за уголемяване на снимките, ще видите, че картинките висят на корди от корниза на тавана. Корнизът за завесите също е скрит отзад.

П.П. Ще оставя снимките, но по-късно ще махна линковете към големите размери.

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 16:59 от bubanka

# 716
  • Мнения: 5 980
Барб, страхотна е  Heart Eyes И твоите фотографски умения е редно да се похвалят, браво! Кажи ми, че тези  закачалчици, на които висят маските, ги има в Икеа, моля те  Praynig
А леглото ми е бонбона в цялата композиция  Heart Eyes

# 717
  • София
  • Мнения: 1 390
Чудесно! За мен - най-вече прозорецът и пердетата!  Simple Smile

# 718
  • Мнения: 1 011
Г-ца Димитрова, от днес до края на този уикенд има намаление в @home. Добавям връзки към чаши на Villeroy & Boch  Simple Smile
Скрит текст:
http://www.athome.bg/products/50011488/villeroy-boch-anmut-1270


http://www.athome.bg/products/50011487/villeroy-boch-dune-lines-1270


Може да се наложи многократно презареждане на страницата докато се отвори, предполагам заради намалението -30% е всичко Simple Smile Аз се опитвам точно с костен порцелан да се сдобия Simple Smile
Доставят с Рапидо, преглежда се като пристигне, ако има нещо счупено куриера пише доклад и ще ти доставят нов артикул.

Последна редакция: чт, 26 ное 2015, 16:37 от Alcarin

# 719
  • Мнения: 1 748
И не само, аз съм много впечатлена от колекцията им възглавници и черги:

http://madisonavegifts.com/index.php?page=shop/browse_category_i … ae720a795cabda491


Barbabeau, много хубава стая. Има си динозаври, много важно! за детска стая. Също изгледът, разбира се, не може да остане подминат.

Общи условия

Активация на акаунт