По колко основни ястия готвите за вечеря?

  • 29 453
  • 412
  •   1
Отговори
# 300
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ние вкъщи всички откачаме като сме гладни и като ни се спи. newsm78
Обаче на авторката мъжа й не е гладен, нали има за ядене у дома.

Е, като не му харесва на човека ни едно от трите в менюто, к'во да прави, да умирГа ли?! Crossing Arms

# 301
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ние вкъщи всички откачаме като сме гладни и като ни се спи. newsm78
Обаче на авторката мъжа й не е гладен, нали има за ядене у дома.

Е, като не му харесва на човека ни едно от трите в менюто, к'во да прави, да умирГа ли?! Crossing Arms
Приди да умирга може да забучи нос в хладилника. Няма да хване пневмония. Все нещо ще намери за ядене. Mr. Green

# 302
  • постоянно
  • Мнения: 7 123

Приди да умирга може да забучи нос в хладилника. Няма да хване пневмония. Все нещо ще намери за ядене. Mr. Green

Това ме разсмя истински  hahaha

# 303
  • MI
  • Мнения: 11 868
Не по три, по пет основни ястия мога да им сготвя, дори понякога го правя, но само ако някой посмее да го изисква от мен, единственото което ще яде са шамарите (метафорично и не само).
Oлеле, същото магаре съм. И не само за готвенето, ами за всичко - мога да давам много, да правя невъзможното за хората, но само ако не го изискват. Ако почнат да го приемат за даденост, край. Само на децата разрешавам да ми скачат по главата и да искат.

Аз си мислех че това ни е национална черта на българките  Grinning  bouquet  само че като гледам авторката май не е. За съжаление. А и се чудя как е възможно от три яденета наистина нито едно да не ти хареса?  newsm78 За мен това си е търсене на повод да се заяде.

И аз не издържам на глад, изнервям се  Crazy

# 304
  • Мнения: X
Е, като не му харесва на човека ни едно от трите в менюто, к'во да прави, да умирГа ли?! Crossing Arms
Приди да умирга може да забучи нос в хладилника. Няма да хване пневмония. Все нещо ще намери за ядене. Mr. Green
[/quote]
Недей така, човечецът може да има тежък синузит- а е наврял главица в хладилника, а му е замръзнало челцето.  hahaha
Не зная какво яде и какво не яде сега този хубосник, но съм сигурна какво не е ял- бой, ама хубав бой, да му заплюшят ушите! fight

# 305
  • Мнения: 30 802
Може човекът да е стресиран от детската градина и като види първо-второ-трето, да му се струва като наказание, не като нещо апетитно.

Като деца не ви ли се е случвало мама и баба да се скъсат от готвене и пак да се мусите?

# 306
  • Мнения: X

Като деца не ви ли се е случвало мама и баба да се скъсат от готвене и пак да се мусите?
Случвало ми се е и тогава ми дърпаха ушите или ми нашляпваха д...то. Следователно за съпружието fight

# 307
  • MI
  • Мнения: 11 868

Като деца не ви ли се е случвало мама и баба да се скъсат от готвене и пак да се мусите?
Случвало ми се е и тогава ми дърпаха ушите или ми нашляпваха д...то. Следователно за съпружието fight

Дааа, и при мен същото се случваше  Laughing Явно наистина това му липсва, но не е късно за наваксване.

# 308
  • Мнения: 30 802
Ми накрая почнаха да ме питат какво да се готви- та, единият изход е да се яде всичко, другият е отрано да си дадеш поръчката.

А той човекът хем не дава поръчка, хем се муси...

# 309
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542

Като деца не ви ли се е случвало мама и баба да се скъсат от готвене и пак да се мусите?
Случвало ми се е и тогава ми дърпаха ушите или ми нашляпваха д...то. Следователно за съпружието fight
Мусенето за такива неща се лекува най-лесно с глад. Mr. Green

# 310
  • Мнения: X

Като деца не ви ли се е случвало мама и баба да се скъсат от готвене и пак да се мусите?
Случвало ми се е и тогава ми дърпаха ушите или ми нашляпваха д...то. Следователно за съпружието fight
Мусенето за такива неща се лекува най-лесно с глад. Mr. Green

А точно.
Поръчки да давал? Да не е ресторант в къщи?

Ако до такава степен не му харесва яденето е свободен да си приготви каквото иска и му се яде.  Peace

# 311
  • Мнения: 30 802
Е поне да си каже какво обича и какво не му е приемливо, в крайна сметка има достатъчно рецепти, които да се харесват на всички и изискват еднакво усилие с тия, дето не се харесват на всички.

# 312
  • Мнения: X

Поръчки да давал? Да не е ресторант в къщи?

Ако до такава степен не му харесва яденето е свободен да си приготви каквото иска и му се яде.  Peace
Буквално ми взе думите от клавиатурата.

# 313
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ако някой у дома тотално не харесва нещо, винаги се прави и друго. Примерно, не харесвам дроб сърма, ама никак, чак ми се повдига от нея. Останалите пък я харесват, не знам що. Joy Като се готви дроб-сърма, винаги си приготвям нещо само за мен. Същото и с детето и лещата, същото е и с милото и картофите, ако се готвят само картофи. Mr. Green

# 314
  • Мнения: 30 802
Ако е възрастен- да кажем, че хипотетично "ще си сготви", но да караш дете да яде нещо, което тотално не харесва, си е вид тормоз. Особено ако има наказания.

Общи условия

Активация на акаунт