Момичета, не сте прави. Аз съм живото доказателство за това. Заминаме с половинката да бебеправим на морето. Цикълът ми свърши в деня преди да заминем. Изкарахме тaм две седмици. Върнах се на работа и на втория ден ми се появиха 2-3 пъпки на деколтето. След 2 дни се обринах цялата - оказа се варицела. Тогава се помолих да не съм забременяла толкова горещо, колкото преди се надявах да съм. Ходих на лекар, като изрично споменах, че може да съм бременна и не искам лекарства. Шарката отмина много леко, върнах се на работа. Но не ми идваше... Направих тест, убедена, че ще е отрицателен. А той се отказа положителен... голям страх му брах. Направих всички възможни изследвания - всичко беше ОК. Сега си имам съвсем здрава /толкова, че чак на мен ми взима здравето Laughing/ дъщеря и никога не съм съжалявала за избора си. Доста време се чудех как да си обясня факта, че шарката не й е повлияла. В край на сметка реших, че шарката се е развила по време, по което вече съм била бременна, но яйцеклетката още не се е била имплантирала, т.е. не съм имала възможност да я заразя. Може чих да не е обосновано, просто така го обясних на себе си.

Мила, за твое спокойствие ти  пожелавам да не си бременна този месец - в противен случай ще имаш да направиш нелек избор. Но каквото и да се окаже- не всичко е загубено  Peace