ЦЕНТЪР ЗА АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ - ТЕМА 22

  • 106 065
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 696
Зазу, честито! Много успех!

Бананче, колко номера има до вас  Hug
Много около 700! Mr. Green

# 46
  • Мнения: 311
Earth, благодаря за полезната информация, която споделяш с нас  bouquet
Пожелавам ти лека бременност и стискам палци всичко да е наред при теб и бобчетата   preggo stork-boy stork-girl

# 47
  • София
  • Мнения: 2 411
Благодаря, Idacorr! Докато ми течеше процедурата и малко преди това не смогвах съвсем с нещата, но сега вече освен да почивам и да кисна в нета, друго не ми остава  Grinning

# 48
  • Мнения: 3 048
Зазу, честито! Много успех!

Бананче, колко номера има до вас  Hug
Много около 700! Mr. Green
До мен са 1900  hahaha  така че първо на тебе ще стискам палци  Hug

# 49
  • Мнения: 400
Номер 28 243 отива на 04.12 за заповед. newsm44 Успех на всички!

# 50
  • Мнения: 311
Вели, стискаме палци да е успешен  Peace Praynig Hug

# 51
  • Мнения: 400
Благодаря от сърце! smile3525 Това ми е 2-ят опит.

# 52
  • Мнения: 48
   
    Дааааа Earth, не мога да си намеря място от вълнение след като видях, че остават около 30 номера до нашият Simple Smile  newsm44 
   
   Успех  veli36   newsm10


   Момичета,  да питам дали някоя е имала подобен случай... Смених си номера на телефона малко след като си подадох документите и съм с нов. А от фонда ще звънят на стария... То и на мъжа ми го имат, но все пак да попитам .. знам ли ...  newsm12

# 53
  • София
  • Мнения: 2 411
Ще звъннат на мъжа ти!!! Това е правило - ако не намерят единия партньор, се обаждат на другия. Аз бях в чужбина и дори не съм чула като са звъняли. И буквално 10 мин по-късно ММ прати съобщение, че са се обадили.

# 54
  • Мнения: 48
 
 Мноооооооогоооо ти БЛАГОДАРЯ Earth80  newsm51  И аз така си помислих, но по-добре да питам , да съм спокойна като знам на 100%  Blush

# 55
  • Мнения: 132
Аз се обадих във фонда и им продиктувах новия си номер Peace

# 56
  • Мнения: 201
Момичета номер 2821* отива за заповед на 4.12.
Понеже аз няма да мога да я взема казаха, че може съпругът ми срещу лична карта не е нужно пълномощно.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 411
Момичета номер 2821* отива за заповед на 4.12.
Понеже аз няма да мога да я взема казаха, че може съпругът ми срещу лична карта не е нужно пълномощно.

bubolina_ , добре че има момичета с по-големи номера от теб, които също са споделили положителната новина, че тая звездичка хич не ни помага  Joy
Хубаво е да се дават целите номера и датата, на която ще се вземе заповедта, иначе статистиката съвсем почваме да я нагаждаме. Ако сте обърнали внимание се води една статистика за обажданията и една за самите заповеди и между двете събития има около 2 седмици разлика.

# 58
  • Мнения: X
И аз съм се чудила защо не се изписват целите номера, какво толкова ?  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 201
Видях, че са се обадили и на други номера след моя, по- скоро исках да дам информация за пълномощното! Peace

Общи условия

Активация на акаунт