Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 43

  • 51 207
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 961
Здрaвейте  Simple Smile Aз ще се зaпишa с въпросче  Wink Тъй кaто сме от дaлече и след кaто родих не съм ходилa до клиникaтa,a пък ми се искa по някaкъв нaчин дa блaгодaря нa Перси зa моите момчетa(a с тях не можем дa пътувaме толковa време)искaм дa и прaтя колет в клиникaтa.И въпросa ми е някой прaщaл ли е досегa и имa ли вaриaнт дa го върнaт?

# 31
  • Мнения: 400
Честита нова тема! Да ни е на късмет на всички!!!  Hug
Момичета, пия Регулон и днес получих леко зацапване (на 14 ден). За първи път ми се случва такова нещо! Плюс, че съм цялата в пъпки по лицето и деколтето, а друг път по време и след стимулация съм била с бебешка кожа - супер чиста и мекичка. Имали ли сте подобен проблем? Видях се в чудо и не знам как да постъпя... Да звъня ли на спешния, ако се усили течението? Нямах преглед и коментар след стимулацията заради отсъствието на доки.  newsm78
Аз съм пила Регулон заради задържан фоликул.През целия цикъл си имах зацапване.Доктора каза че и при други момичета се е случвало.

# 32
  • Мнения: 1 659
Здрaвейте  Simple Smile Aз ще се зaпишa с въпросче  Wink Тъй кaто сме от дaлече и след кaто родих не съм ходилa до клиникaтa,a пък ми се искa по някaкъв нaчин дa блaгодaря нa Перси зa моите момчетa(a с тях не можем дa пътувaме толковa време)искaм дa и прaтя колет в клиникaтa.И въпросa ми е някой прaщaл ли е досегa и имa ли вaриaнт дa го върнaт?
Защо да го върнат? Те са страхотни хора-радват се на истинските неща, още повече, че са от сърце-питка, кекс, ябълки /наскоро видях няколко касетки/, мляко, цветя ... Надпиши, че е личен подарък за д-р Перси /как мечтая да и изпратя подарък за същия повод  Heart Eyes/

# 33
  • Мнения: 961
Мерси,Инa  bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 910
Запис!
И един начинаещ въпрос, че се оплетох-след колко часа на деня при кървене се брой следващ ден за 1-ви ден на МЦ ?
Трябва да започна естрофен за ЗЕТ на 2-ри ден, фатално ли е прегледът да е на 3-4 ден ?

Ина , ако правилно съм разбрала въпроса ти , ако МЦ е дошъл след 14часа ( на днешният ден) броиш утрешния ден за 1-ви ден на МЦ . PS Видях,че и др момичета вече са ти отговорили Simple Smile
Маймунке , аз бих го пратила колета с куриер до клиниката .  Дано и ние скоро да имаме повод да и пратим подарък. Мечтииии.. Simple Smile Heart Eyes
Начита , как мина ? Стискам палци и да се стягаш,ей !  Hug

Предстои ми среща с д-р Макки. Освен направените спермограми др изследвания да носим ли с мм? Каква е цената на прегледа  и как минава ?

Последна редакция: ср, 25 ное 2015, 22:47 от Stеfa

# 35
  • Мнения: 1 144

Начита , как мина ? Стискам палци и да се стягаш,ей !  Hug



Отложих часа днес сутринта, беше ми много лошо и не можах да стана от леглото. Да знаете момичета, медрола ни разказва играта на имунната система. Заради последните приеми почти всеки месец, явно съм с много слаба имунна система и не мога да се излекувам вече 2 седмици, а ям мед, джинджифил, лимони и какво ли още не. От утре започвам коластра да пия и да се надяваме януари догодина да имам повече успехи  Hug

# 36
  • Мнения: 266
Здравейте,
Аз да се отчета - на пункцията вчера извадихме 13 яйцеклетки, 1 недобра...от тук започва голямото треперене отново....хем ми се иска всички да се развият, хем с тази предимплантационна сумата би била брутално висока. За това си мисля, че не случайно правят изследването на 5ти ден, естественият подбор си казва думата. Чакам днес обаждане, подозирам около обяд от ембриолозите.
И да Ви кажа, впечатлена съм от докторите, от генетиците, от д-р Персенска....от анестезиолозите (беше ми станало лошо във вторник) и вчера бяха много внимателни при манипулацията. Всичките ми опити до сега са в Надежда, не знам дали заради утежнената ситуация, или не, но получават прекрасно отношение на всяка стъпка. Надявам се и на успех, защото не знам дали ще има сили за повече.

# 37
  • Мнения: 76
Здравейте момичета!
Да е честита новата темичка и да се напълни с положителни тестове и бебчета!
Има ли някой в клиниката да каже как вървят номерата

# 38
  • Мнения: 311
Здравейте,
Аз да се отчета - на пункцията вчера извадихме 13 яйцеклетки, 1 недобра...от тук започва голямото треперене отново....хем ми се иска всички да се развият, хем с тази предимплантационна сумата би била брутално висока. За това си мисля, че не случайно правят изследването на 5ти ден, естественият подбор си казва думата. Чакам днес обаждане, подозирам около обяд от ембриолозите.
И да Ви кажа, впечатлена съм от докторите, от генетиците, от д-р Персенска....от анестезиолозите (беше ми станало лошо във вторник) и вчера бяха много внимателни при манипулацията. Всичките ми опити до сега са в Надежда, не знам дали заради утежнената ситуация, или не, но получават прекрасно отношение на всяка стъпка. Надявам се и на успех, защото не знам дали ще има сили за повече.

Aз след 1вата пункция припаднах като ме свалиха да си ходя, при което си ме върнаха пак горе. Такова отношение от лекар скоро не бях срещала. Просто са прекрасни, а Боби е една невероятно мила и добра жена. Преди това бях в клиниката на Владимиров и честно там такова отношение нямаше, гледаха ме точно като торба с пари и преди да кажа нещо искаха да се плаща. Тук няма такова нещо. На 1вата пункция не се оплоди яйцеклетчицата и бях толкова шашната че изобщо изключих, че се плаща. Като отидох на един преглед и ми казаха че дължа пари се притесних, че не бях подготвена за такава сума, но на касата ми казаха, че мога да платя и на следващото идване. Добре че може да се плаща с карта. Малко дълго стана обяснението, но мисълта ми е че са прекрасни всички в клиниката  bouquet

# 39
  • Мнения: 266
да, така е, факт....току що ми звъннаха, 5 са се оплодили...притесних се, че много разко ми пада бройката, моля се просто това да е част от естествения подбор

# 40
  • Мнения: 311
Тук не е важно количеството, а качеството. Може и да са 5, но да са перфектните 5. Не се натоварвай с негативни мисли, ще се случат нещата, попаднала си на най-доброто място. Стискам палци скоро да са си при теб  Praynig Hug bouquet

# 41
  • Мнения: 266
Дано...и аз се опитвам да съм с позитивна нагласа, но след всички перипетии вече не смея да се зарадвам...ембриолозите не звучаха много щастливо, но то не им е и работа да се радват Simple Smile Стоя, чакам и си кротувам, то друго и да искам, не мога да направя...Надявам се да стигнат 5ти ден, да преживеят успешно диагостиката и просто да имам нещо, което да си прибера, здравичко...

# 42
  • София
  • Мнения: 2 130
привет и мерси за хубавата тема  bouquet

g1983 и аз имах 12 яйцеклетки на последната ми пункция и си викам : ехааа какво ще ги правя толкова много  Laughing и замразих яйцеклетки и оставих 9 за оплождане. Като ми се обадиха и ми казаха че само 6 са се оплодили и аз реагирах като теб. После останаха само 4 до финала. 2 сложихме и едното ми е в подписа , а се надявам някое от останалите 2 да е в следващия ми подпис.
Та не губи надежда, и 1 понякога е достатъчно.

# 43
  • Мнения: 819
И АЗ днес бях на пункция извадихме 10 яйцеклетки от който 2 бяха презрели.Сега вече треперя колко ще се оплодят?Искам да попитам нещо,тъй като немога да намеря тази Румяна дето оправя документите за фонда,може ли да и звънна по телефона да ми ги приготви и да ми ги изпрати?за първи път ще кандидатстваме?

# 44
  • София
  • Мнения: 1 915

Начита , как мина ? Стискам палци и да се стягаш,ей !  Hug



Отложих часа днес сутринта, беше ми много лошо и не можах да стана от леглото. Да знаете момичета, медрола ни разказва играта на имунната система. Заради последните приеми почти всеки месец, явно съм с много слаба имунна система и не мога да се излекувам вече 2 седмици, а ям мед, джинджифил, лимони и какво ли още не. От утре започвам коластра да пия и да се надяваме януари догодина да имам повече успехи  Hug
за какво се предписва този Медрол? Прочетох, че е вид кортикостероид, който потиска имунитета...

Общи условия

Активация на акаунт