Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 43

  • 51 208
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 479
Точно затова се предписва - подтискане на имунната система, да не отхвърли ембриона.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 915
Точно затова се предписва - подтискане на имунната система, да не отхвърли ембриона.
но предполагам не на всяка жена,която минава през процедура, се предписва, а само на тези напр. с повишени НК клетки?

# 47
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Точно затова се предписва - подтискане на имунната система, да не отхвърли ембриона.
но предполагам не на всяка жена,която минава през процедура, се предписва, а само на тези напр. с повишени НК клетки?
Май на повечето го изписват превантивно  newsm78

# 48
  • Мнения: 11 479
Аз не бях с повишени НК клетки, а ми го изписаха, както и на другите две момичета, с които бях на трансфера.

# 49
  • Мнения: 157
Здравейте момичета, като гледам с много от Вас сме в една съседна темичка.

# 50
  • Мнения: X
Хубаво подтиска имунната система, но ми се струва, че при мен  се даде възможност да се активира спящи неща в организма.

# 51
  • Мнения: 1 144
Медрола май го изписват масово вече, особено след вече един неуспешен опит. На мен зле ми влияе на имунитета.

# 52
  • Мнения: 1 416
аз имам 3 неуспешни и не са ми го изписвали

# 53
  • Мнения: 439
Хайде да ни е честита новата тема. Аз ви чета редовно и стискаме палци с бебка. Амини ви е посипала с близнашки, аз минавам с момичешки. Успех на всички...
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 54
  • Мнения: 1 849
Цопвам под прашеца (събирам всякакъв- момчешки, момичешки, близнашки Wink).
След първия трансфер нямах медрол, след втория сама поисках и док се съгласи.
По мои впечатления Персенска го изписва винаги, дори на първи трансфер.

# 55
  • Мнения: 1 486
Събирам розов прашец, благодаря Бебе  bouquet
 newsm75 newsm28 newsm75
Явно всеки доктор изписва различни неща

# 56
  • Мнения: 629
хоп ето ме и мен под прашеца newsm79
и аз имам изписан медрол при първия трансфер още

# 57
  • Мнения: 11 479
Аз имам успешен първи трансфер и бременност, и все пак ми изписаха Медрол втория път. Засега, да чукна на дърво, не ми е повлиял на имунитета, а съм доста кекава и склонна към настинки.

# 58
  • Мнения: 1 659
Хоп под пращеца, нека да вали по-често  Hug
Аз имам медрол на 2-ри и 3-ти трансфер. И сътветно се разболях при 3-ти зимен трансфер, пих антибиотик, стана мисед и цял живот ще се питам дали не е от медрола. Сега се чудя дали ако стигна до трансфер, да не го откажа  Shocked
Как са часовете при Персенска? Закъснение дали има? Аз ще споделя такова инфо към 13ч., като стигна.

# 59
  • Мнения: 157
на мен не ми го е изписвала,а съм с първи ЕТ

Цопвам под прашеца (събирам всякакъв- момчешки, момичешки, близнашки Wink).
След първия трансфер нямах медрол, след втория сама поисках и док се съгласи.
По мои впечатления Персенска го изписва винаги, дори на първи трансфер.

Общи условия

Активация на акаунт