Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 43

  • 51 244
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 23 186
какво и е на чешмяната вода, казаха че софийската била хубава  Rolling Eyes
аз съм доволна че няма диспенсъри, ако може и машината за сок да махнат, че детето само търчи да налива и трудно го спирам. а не е само моето, гледам че и чуждите и те така.

# 676
  • София
  • Мнения: 910
Бамба, от машината за сок пари се изкарват , няма шанс да я махнат. Може и малки колички с монети да сложат ,за да е пълно удоволствието  Joy
Моме, ами дай и тоалетната хартия и сапун  да си носим. И те не ни  не ни се полагат  .  Simple Smile
Мисля, че най-важното е да прегърнем децата си още другата Коледа . Успех на всички !

Последна редакция: пн, 21 дек 2015, 13:41 от Stеfa

# 677
  • Мнения: 11 497
Добре де, аз в качеството си на пациентка и майка, мога да поискам и пресни плодове да ми предлагат, или шоколадче, ако ми стане лошо. Какъв е проблемът да си носиш от вкъщи, или купиш вода? Тези диспенсъри бяха израз на добра воля, а че сега са махнати по една или друга причина, не означава, че по право ни се полагат. Хайде да се съсредоточим върху същественото.

# 678
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Момичета, получих писмо от НОИ, че ми обжалват болничния заради надвишен лимит 360 дни за 2 предходни години. Трябвало да е от ТЕЛК , а не ЛКК. Имали ли сте подобен проблем?

# 679
  • София
  • Мнения: 23 186
отиваш на телк, има си ограничение на болничните по принцип.
само че май и за телк има ограничение , но не знам колко е.

# 680
  • Мнения: 64
 Joy Joy Joy
Ама вие наистина ме скъсвате от смях. Всички тук имаме такива проблеми, а сте седнали да обсъждате безплатната вода.
Такава продължава да има на чешмите мили дами, не се ядосвайте за глупости. И да ви съобщя, понеже от скоро споделям с вас, утре ми е трансфера. Пожелавам успех и много здраве на всички ви. Нямам търпение.  Praynig

# 681
  • Мнения: 5 060
Нежи, в тази темата ще те посъветват компетентно.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=885986.315

# 682
  • Мнения: 2 144
А мен днес ме зарадваха - обадиха се от клиниката, че са ми излезли резултатите от разширената биопсия и да съм отидела за рецепта за антибиотик, изписана от д-рСтаменов. Странното е, че микробиологичната си я видях и нямам никакви проблеми и се чудя при какви състояния от страна на имунологичната се изписват антибиотици?!?! newsm78 Някой има ли идея? Не,че днес няма да разбера като отида, но ми е странно...Голям подарък за Коледа - едно питие да не мога да изпия за наздраве...Не се оплаквам, на друго се надявах точно за Коледа.

# 683
  • Мнения: 64
А мен днес ме зарадваха - обадиха се от клиниката, че са ми излезли резултатите от разширената биопсия и да съм отидела за рецепта за антибиотик, изписана от д-рСтаменов. Странното е, че микробиологичната си я видях и нямам никакви проблеми и се чудя при какви състояния от страна на имунологичната се изписват антибиотици?!?! newsm78 Някой има ли идея? Не,че днес няма да разбера като отида, но ми е странно...Голям подарък за Коледа - едно питие да не мога да изпия за наздраве...Не се оплаквам, на друго се надявах точно за Коледа.
Аз след биопсията пих доксициклин 5 дни заради някаква бактерия и това е.  Wink

# 684
  • Мнения: 5 060
Шакира, напий се като змей на Коледа, пък после почвай антибиотика.
шегувам се, ама наистина не мисля, че ще са фатални 5-6 дни, освен ако нямаш планиран трансфер в близките дати.

# 685
  • Мнения: 1 144
Аз след биопсията пих доксициклин 5 дни заради някаква бактерия и това е.  Wink

Лелее, възможно най-гадния антибиотик  Sick
Добре, че не си имала странични ефекти. Аз от него получих шум в ушите и цял месец бях като глуха, да не говорим за стомаха  Tired

# 686
  • Мнения: 64
Аз след биопсията пих доксициклин 5 дни заради някаква бактерия и това е.  Wink

Лелее, възможно най-гадния антибиотик  Sick
Добре, че не си имала странични ефекти. Аз от него получих шум в ушите и цял месец бях като глуха, да не говорим за стомаха  Tired
Интересно, аз съм алергична към света пък нищо не получих. Нищо де, важното е, че помогна и утре съм на трансфер. Юпиииии  Whistling

# 687
  • Перник
  • Мнения: 1 920
То това не трябва ли болницата да го следи? Там има ли ТЕЛК? Аз сега как да оправям нещата пред работодателя? Мн.тъпа работа  #Cussing out

# 688
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Не, това не се следи от болницата, а от самата теб.

# 689
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Neji, със сигурност ти казвам, че това не се следи от болницата и от личен лекар. Играла съм го това по време на бременността. Следиш си го ти като отидеш в НОИ и си поискаш разпечатка или персонален код.

Общи условия

Активация на акаунт