Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 43

  • 51 237
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Бенито, ако си пила лекарства се нарушава естествената флора.

Като се оправиш сега след това си купи лактажин, много помага.

Да, лепило при зет. По кое ли време ще ми взимат кръвта не зная. Кой я взима, от къде?

# 706
  • София
  • Мнения: 3 050
Герда, аз имах предвид, че за обжалвания болничен ще получи писмо от ТЕЛК.
А за болничните нататък да си се консултира с ЛЛ, ЖК или ЛКК.

# 707
  • Мнения: X
Да, да , за обжалването - писмо.

# 708
  • Мнения: 171
Бенито, ако си пила лекарства се нарушава естествената флора.

Като се оправиш сега след това си купи лактажин, много помага.

Да, лепило при зет. По кое ли време ще ми взимат кръвта не зная. Кой я взима, от къде?

Благодаря Герда, под лекарства имах предвид медрол, естрофем и утрогестан. Тези, който ще трябва пак да приемам при следващия опит.  По принцип ако е от тях, какво ще правя, тези лекарства май са задължителни при всички?    #Crazy

# 709
  • Мнения: 13 945
Бенито, не са задължителни, аз съм имала трансфери без медрол и естрофем.

# 710
  • Мнения: 171
Бенито, не са задължителни, аз съм имала трансфери без медрол и естрофем.

Много благодаря, остава да разбера дали е от тях или нещо друго. За полов контакт не се съмнявам, защото при нас все още е суша.... (в кръга на майтапа).  newsm78

# 711
  • Мнения: X
При самото поставяне на лекарствата може да се наруши естествената микрофлора.

# 712
  • Мнения: 1 849
Бенито, като падне имунитета, много лесно се сдобиваш с такива гадини. Аз пия ли антибиотик- гъбясвам ooooh!
И тая другата гад я имах веднъж преди години- оправи се от един курс антибиотик.
Аз през ден си правя запарка от смрадлика и се измивам с нея (усетя ли дискомфорт по два пъти на ден), не я отмивам до следващото къпане. Всеки ден пия лактобацили, избягвам сладкото, че и гъбите, като мен си умират, за него Mr. Green
Понякога пъхам лактажин профилактично.
С тоя утрогестан е постоянен теч и е благоприятна средата.

# 713
  • Мнения: X
Не трябва да се прекалява с тетрата, ако всичко ти е наред.
За бенито - разтваряй малко сода за хляб в 1 литър вода.

# 714
  • Мнения: 171
Благодаря Герда и Та ра. Ще пробвам, но по време на процедура не ми е ясно какво ще е.  bouquet

# 715
  • Мнения: 1 849
Да допълня, че само външно се мия с нея, противник съм на промивките.
Бенито, ако нямаш автоимунни и не ти предстои опит в скоро време, пробвай да засилиш имунитета (комбинирано с лечение на гадините)- прополис, джинджифил, лимони и тн., лук и чесън, ако можеш да ги ядеш. Пробвай и измиване с вода със сода бикарбонат, както каза Герда.

# 716
  • Мнения: 171
Да допълня, че само външно се мия с нея, противник съм на промивките.
Бенито, ако нямаш автоимунни и не ти предстои опит в скоро време, пробвай да засилиш имунитета (комбинирано с лечение на гадините)- прополис, джинджифил, лимони и тн., лук и чесън, ако можеш да ги ядеш. Пробвай и измиване с вода със сода бикарбонат, както каза Герда.

От тази вечер започвам, благодаря момичета. Следващия ми опит ще е след около 2 месеца така че мисля да се заема с гадинките.  bouquet

# 717
  • Мнения: 37
Гледам, тук пишат няколко човека. Но много  повече от вас четат.  Не се опитвам да очерня клиниката. Някой знае ли къде може да се види, прочете статистика за успешните опити в българските клиники. Има ли статистика в българските клиники от кой опит /1,2,3,4,5,6,7 и т.н/ успяват пациентките. А, че клиниката я сменям е ясно, даже в момента  я проверяват от  ред институтуции. Надявам се след моя случай обслужването в болницата да се подобри и от клиенти всички вие ще се превърнете в пациенти. Успех!

Последна редакция: пн, 21 дек 2015, 19:56 от права на пациентите

# 718
  • Мнения: 1 144
Церемония, микробиологията правена в Надежда се вижда при резултатите с кода. Аз моята я видях, но мисля че поне седмица мина.
Тъй като и аз гъбясвам лесно при прием на антибиотици, винаги пия паралелно микомакс или кандизол, но съгласувано естествено с доктора. Шакира, попитай лекаря си дали да не си купиш един от двата препарата и да ги приемаш с антибиотика. Те са абсолютно еднакви, но кандизола е по-евтин. Само 3 хапчета са и се пият през ден.

Бенито, гъбичките надали са от естрофема или медрола. По-скоро от утрогестана можеш да получиш нещо подобно. Та.ра е права, че при нисък имунитет, се появяват такива гадини.  

# 719
  • Мнения: 3 213
Анонимна, задължително трябва да споделиш на доктора си за случая с варицела. Особено ако си при Д-р Стаменов - той е директор на болницата и силно се съмнявам да остане безразличен към подобен инцидент. Нали се сещаш колко хора биха могли да бъдат заразени по веригата...абсурдно е да се допускат такива неща. Необходимо е да се вземат мерки случаят да не се повтаря. Да си вземат поука !

Общи условия

Активация на акаунт