Дюканка стани и килата свали - 280

  • 43 496
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 593
Аз пък си направих импровизация на кюфтаци:
мляно телешко месо, яйце, извара, трици ... и подправки Simple Smile
Да видим довечера като се пекне ке се пЕни или ке се Яде Simple Smile

# 691
  • Мнения: 3 841
Момичета,страхотни сте!От сърце ви пожелавам всичко най-хубаво и постигане на желаното тегло!
Благодаря ви за всичко! Hug
Аз ще си правя някаква псевдо диета.Ще е подобна на тази,с малки промени.
Много сте ми приятни,но няма да спамя темата.Чак се разчувствах...
Но може би не съм достатъчно силна и търпелива-ужасно се демотивирах,отчаях...

Пожелавам на всички усмихнати и весели дни!Ако приемате отвреме навреме гости бих се радвала да ви поздравявам:)Целувки на всички Heart Eyes

# 692
  • Испания
  • Мнения: 37 503
eleaa, къде тръгна, девойко?  Hug Не се отказвай! Няма човек, на когото режимът да не действа. Чети книгата, чети стари теми от нашите /има още 279 такива/, ще научиш много, ще се мотивираш! Пиши всеки ден менюто.

Демотивираш се, а като не ядеш режимно и започнеш да качваш ще се мотивираш ли?
Не може да не може, чу ли?  Hug

# 693
  • Мнения: 42
eleaa Hug HugНЕ се отказвай!Направи поне още две седмици режима,
и тогава взимай решение!
Това е наистина ДЕЙСТВАЩ режим,просто изисква време ,търпение и постоянство!
Продължи си режима,моля тееее!!! Hug Hug Hug

# 694
  • Мнения: 1 449
smileys, anedi  Hug Благодаря ви много!

Смайлсче, то много хубаво, че си тук  Heart Eyes Hug Чувствам се, все едно след дълга ваканция си се върнал отново у дома - там, където ти е уютно и добре! Освен това с титаничния си труд си ни толкова полезна и незаменима!  bouquet

Днес походих 8 км, доволна съм, поне е някаква активност. Имам карта за фитнес, която плащам, а не ходя... Имах някакво възпаление на раменната става, болеше си и ми бяха ограничени движенията. Мина ми вече, но реших да посмъкна кила и тогава да се появя в залата. Иначе сега съм по-дебела отвсякога, включително и  от момента, когато преди година си взех картата и спортувах два месеца. Целта ми е 20 кг, а после живот и здраве още 8кг. Не е според Дюканския калкулатор, той не ми дава да смъкна толкова, не се лъже както и да опитвах да намалявам години, бременности, увеличавам ръст. Но знам, че е възможно и ми отива  Joy

И аз съм кръвна група 0, режима действа, понякога е много трудно и демотивиращо, но резултатите идват. При всички. Така че eleaa, не се отказвай! Ще се борим с общи сили. Иначе знам и другия вариант - когато човек махва с ръка, колко подтиснат и обезверен се чувства...

# 695
  • Мнения: 226
Елеа напълно споделям мнението на останалите- НЕ СЕ ОТКАЗВАЙ-за съжаление при този режим е така-има си го момента на задържане,но след това пък бързичко падат няколко кг.Ти удържа на задържането и сега когато наближава момента да мръдне кантара на  долу-се отказваш Sad Не е честно спрямо теб самата да зачеркнеш всички усилия които положи.Дай си още десетина дни-ще видиш.че усилията ти ще бъдат възнаградени.И с времето ще видиш как всяка от нас ще попадне в същата ситуация-продължително задържане.Знам,че е гадно и демотивиращо,но пък колко хубаво е като започне бързичко да пада стрелката надолу  Crazy Повярвай ни миличка,дай си още малко време bouquet

# 696
  • София
  • Мнения: 11 779
Елеа наистина няма на кой да не сработва режима! Не се отказвай!

Аз съм си тук, кюткам си бутам третата, засега е добре като ту съм + ту -, ама всичко е въпрос на грамове та не се кахъря. Снощи примерно бях 57.600 днес сутрин след няколко ставания до тоалетната,  явно бях задържала вода съм -1кг, а и риба ядох вчера. Брей тая риба е велико нещо! Да живее Кауфланд и евтината риба! Интересното е че мисля да си я карам трета за постоянно.

# 697
  • Мнения: 10 593
Предния път кърмех..и бях почти само на 3та.. И си свалях доволно.
Смятам 2ра да докарам още 4-5 кг и последните 2-4 ще ги оправям с 3та  Peace

# 698
  • Мнения: 557
Eleaa, недей така... Най-дългият ми период на задържане беше 3 месеца, въпреки маниакално-стриктното спазване на диетата, но суперстрес, плюс смяна на страната, смяна на климата, смяна на сезона, смяна на работата, отпадане на текущия бой-френд, 1 месец парична безтегловност, много физическа активност (много в сравнение с почти никаква до умерена, само дюкански разходки преди това). Обаче се заинатих (правя каквото трябва, да става, каквото ще) и после всичко тръгна надолу доста бързичко. Не казвам, че е лесно. Не казвам и че е правилно; за мен в оня момент (а и в сегашния, макар че ситуацията е по-различна) Дюкан изигра ролята на спасителна сламка донякъде; чувствах се ужасно объркана, на моменти отчайващо безпомощна и знаех, че ако не се държа здраво за тая сламка, рискувам да се оплета в килограмни и здравословни кълчища, от които няма измъкване. Не познавам твоята ситуация. Според мен, рано се отказваш - даже не защото Дчкан още не си е свършил работата (не си му дала достатъчно време), а защото след едно такова емоционално решение рискуваш да оплетеш конците. Ти искаш резултат сега веднага; е няма такъв режим, а стресът за организма ти е гарантиран.

Стискам ти палци каквото и да решиш. Все пак - дай си 2 седмици; води дневни (вкл. вода, WC, МЦ и пр), и, щом искаш, чети и за други режими - лошо няма да се самообразоваме.  Hug


П.С. Защо не използваш момента и да си пуснеш пълни изследвания, в т.ч. хормонални?
П.П.С. А най-стресиращото беше, че един цял месец след преместването нямах интернет! Имаше някакво подобие на интернет в библиотеката, с право на ползване 1 час на ден, бааааааааааааааааааавен, бг мама не се зареждаше (то и почти нищо май не се зареждаше), а самата библиотека беше на час и половина пеш в едната посока на необичайно стръмен хълм!  Joy А бе... сега ми е смешно, ама... Обществен транспорт - 2 автобуса на ден, всички с коли (аз още не, пък и ме беше страх първия месец да карам в тва обратно движение), колело никога не съм могла да карам. Уелкъм ту май хорър филм! Simple Smile Край на лиричното отклонение! Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 яну 2016, 18:20 от fractal

# 699
  • Мнения: 214
Eleaa къде тръгна бе момиче, я се връщай бързо тук! Не се давай на някакви си задържани килограми! Наистина работи режима, така като слушам, явно при всички! Има си моменти и моменти, но НАИСТИНА РАБОТИ! Послушай ни... всички, не се отказвай и ще видиш резултата! Насили се, дай си още време, сложи си 2 месеца срок и виж резултата!

Аз и аз се отчаях в началото, но кантара вече тръгна надолу....
Има безброй рецепти, безброй вариацииллл давай смело напред!

# 700
  • Мнения: 214
Аз пък си направих импровизация на кюфтаци:
мляно телешко месо, яйце, извара, трици ... и подправки Simple Smile
Да видим довечера като се пекне ке се пЕни или ке се Яде Simple Smile


и аз правя нещо такова, даже сега ще забъркам и сложа да пека Simple Smile Правила съм си преди седмица и беше мнооого вкууусно.
Да ви кажа много съм доволна от режима 1/1 дни. Доста добре ми действа, през ден зеленчуци супер.

Фрактал в интересен филм си участвала Simple Smile))))) Браво на теб за издръжливостта и постоянството  Hug

# 701
  • Мнения: 3 841
Смайлз,Анче,Ниана,Мери,Мацето,Фрактал,Деси,Камазка[] и всички останали- много ви благодаря за куража,който давате:) Една голяма прегръдка от мен Hug

Няма да се оттървете толкова лесно от мен Crossing ArmsДюкан да му мисли NaughtyЩе го подведа:)

ПРОДЪЛЖАВАМ ,НО ЗАЕДНО С ВАС (иначе няма да успея)!

Фрактал,браво за постоянството.Може би и аз трябва да се науча да бъде по-търпелива и постоянна.

# 702
  • Мнения: 10 593
Пиши си стриктно менюто ... Днес и вчера какво беше... Ама с подробности.

# 703
  • Мнения: 3 841
Пиши си стриктно менюто ... Днес и вчера какво беше... Ама с подробности.

Днес: сутрин:мляко с нес(около 200 гр)
о:телешки кюфтета във фурна,печени патладжани и чушки,айсберг,репички,айрян
со:кафе,трици с к.мляко+подсладител(1 кофичка)

сега отивам да направя зелева салата с моркови и червени чушки и пак ще хапна кюфтенца и айрян

после:кафе с мляко

Добре ли е?

# 704
  • Мнения: 557
Eleaa,   Hug
Колко вода? Колко (като количество - прибл. грама) са кюфтетата? WC трябва да е като швейцарски часовник или поне японски.  Naughty

И... мерси, ама ич не ме и хвалете. Първо докарвам нещата до ръба, а после героично се мобилизирам да решавам проблема. Затва съм на тва дереже.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт