Лидл ::75::

  • 61 451
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 495
От вчера и аз съм горд собственик на книгата, само че в единия Лидъл нямаше-бяха свършили, така че ходих до другия. Hug

# 736
  • Мнения: 1 937
Нищо не харесах от новата брошура. Sad
Сещате ли се дали миналата година са пускали пуйки за Коледа?

# 737
  • София
  • Мнения: 157
Някой има ли парочистачката
Дали е качествена  newsm78
Че много и се чудя   newsm78

# 738
  • Мнения: 1 889
Момичета, коментирали сте печелившите от играта, аз също се видях в спечелилите едноседмично пазаруване, но не съм получила и-мейл с потвърждение. Някой от вас получил ли е ?

# 739
  • София
  • Мнения: 482
Момичета, коментирали сте печелившите от играта, аз също се видях в спечелилите едноседмично пазаруване, но не съм получила и-мейл с потвърждение. Някой от вас получил ли е ?
Обади им се по телефона, защото има някакъв проблем с изпращането на мейли  Wink. Аз получих мейл след 2 обаждания към тях, като във второто изрично попитах името за на служителя, с който говоря. Затворих и след 30 сек получих мейл. Сега се чудя обаче как да съм сигурна, че те са получили моето потвърждение и пак ще звъня. Трябваше да са измислили връщането на автоматичен отговор от системата им, за да не се окаже, че си губя правата да си взема наградата.

# 740
  • България
  • Мнения: 987
Имам и седалка за масаж- същото мога да кажа, като електронно устройство за масаж бива
Масажните глави по-малки ли са от тези на възглавницата? Имам предвид сивата възглавница, а не от тази седмица. Не съм сигурна твоята коя е.
Благодаря!

# 741
  • София
  • Мнения: 482
Виждали ли сте скоро електрически скари, доста време гледам грил-тигана на Ернесто, но скара не помня да съм виждала?

# 742
# 743
  • София
  • Мнения: 550
Другата седмица ще има тример за тяло. Някой има ли отзиви за него? Мисля да го взема за подарък.

Общи условия

Активация на акаунт