В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 199

  • 25 698
  • 729
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: X
 Crazy Crazy

Къде ще ги намести тез учебници и тетрадки,  newsm78 че да си рекат най- накрая Мераба-то...  hahaha hahaha hahaha

Я един горещ резултат  hahaha hahaha

 Grinning Grinning Grinning

ПП Анкетета може ли да се мести в нова тема?  newsm78  Видя й се края на тази...  Hug

  sohappy sohappy sohappyЕхооо, къзлар, това е класацията от преди да гласуваме ние...  hahaha hahaha

публикацията е от днес, малко преди 15ч...  Joy Joy Joy Метнахме ги... 
 Cry Cry Cry Не било Blush Blush компютри, ами компоти... ooooh! ooooh! юх, как се зарадвах, амааа...

Последна редакция: вт, 15 дек 2015, 15:39 от Анонимен

# 721
  • Мнения: 25 350
 Crazy Crazy

Къде ще ги намести тез учебници и тетрадки,  newsm78 че да си рекат най- накрая Мераба-то...  hahaha hahaha hahaha

Я един горещ резултат  hahaha hahaha

 Grinning Grinning Grinning

ПП Анкетета може ли да се мести в нова тема?  newsm78  Видя й се края на тази...  Hug

  sohappy sohappy sohappyЕхооо, къзлар, това е класацията от преди да гласуваме ние...  hahaha hahaha

публикацията е от днес, малко преди 15ч...  Joy Joy Joy Метнахме ги...

 newsm78 newsm78 не знам какво си сложила и откога е, но резултата се обновява веднага. И бозавия трупа преднина, нищо не сме метнали  Joy Joy
карай ..  Joy Joy


анкетите не могат да се местят  Peace

# 722
# 723
# 724
  • София
  • Мнения: 4 381
Скрит текст:
Скрит текст:
Мераба  Grinning Grinning Grinning

На вратата сме вече  Party Party Party


И тъй като днес е Международният ден на чая,поздравче и хубав вторник  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
а след вторник....идва сряда ...16 часа.....бомба,торнадо,метеж   Peace Peace Peace


Скрит текст:
Като се сетя как ни метнаха Али и Семих с тия предварителни фотки ,какво ли не гадахме ooooh!...ама това  момиче наистина много сладко... може пък да ги срещнат с Чачо за 1,2 години работа  Whistling Whistling Whistling  
PS Някой беше ли снощи в Армеец Thinking  страхотен Енрике,страхотен  Peace
Ники Hug  Hug пропуснала съм ти поста ooooh!

Скрит текст:
Не бях на концерта, но имам приятел, който е официален фотограф по такива събития и е споделил страхотни снимки Crazy






Ренко  Hug Hug Grinning
Скрит текст:
Въпреки,че доста се забави, изживяването беше неописуемо  Praynig Praynig Praynig
Само си представих как Чачо  ще напълни и по-големи зали ако тръгне на турне  Party Party Party

Ники  Hug Hug
Скрит текст:
много се радвам за преживяванията ти  Hug И аз много харесвам Енрике, ама някой друг път ще ходя на концерт  Rolling Eyes


# 725
  • Мнения: 25 350
сайта с анкетата не ми се зарежда  newsm78 newsm78 Joy Joy Чачовите фенове хакнаха сайта сигурно  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 726
  • Мнения: 5 267
сайта с анкетата не ми се зарежда  newsm78 newsm78 Joy Joy Чачовите фенове хакнаха сайта сигурно  hahaha hahaha hahaha hahaha

Joy Joy Joy Joy Joy Joy 

# 727
  • София
  • Мнения: 4 381
сайта с анкетата не ми се зарежда  newsm78 newsm78 Joy Joy Чачовите фенове хакнаха сайта сигурно  hahaha hahaha hahaha hahaha

Joy Joy Joy Joy Joy Joy 
И на мен първия път не ми зареди, след 15 мин. вече нямаше проблем  Peace

# 728
  • Мнения: 25 350
Hug Hug Hug Hug Hug Новата тема  Hug Hug Hug Hug Hug



първите три снимки не се зареждат.  ooooh! ooooh! има някакъв проблем с imgur.com  newsm78 и точно с Чачовите колажи  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire ако не се заредят, довечера ще ги кача другаде.  Hug Hug Hug

# 729
  • Мнения: 25 350
сайта с анкетата не ми се зарежда  newsm78 newsm78 Joy Joy Чачовите фенове хакнаха сайта сигурно  hahaha hahaha hahaha hahaha

Joy Joy Joy Joy Joy Joy 
И на мен първия път не ми зареди, след 15 мин. вече нямаше проблем  Peace

на мен ми се зареждаше без проблем до сега  hahaha hahaha затова се пошегувах, че са хакнали сайта  Joy Joy Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт