Професионални серии за коса - тема 92

  • 42 592
  • 727
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 500
Ау alex.viki чудна е станала косата  Heart Eyes мислиш ли че ще ти се измие напълно или смяташ този цвят да поддържаш ?

# 286
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Белла ти пък ме разби-защо ще миеш с ш.след реконструктора  Rolling Eyes
значи 2 стъпки:миеш с протеинов ш.,слагаш гнусната миризлива течност и сушиш,после изплакваш и запечатваш с хидр.маска/б.
реконструктор=маска,балсам-миеш си с протеинов ш.слагаш реконструктора за 2 мин.-отмиваш ииии ... имаш най-гадната коса  Mr. Green ако трябва може да се сложи после нещо хидратиращо но пък на мен досега никога не ми е изсушавал  Rolling Eyes

Видяхте, ли, като прескачам от тема в тема (че и съм на работа) какво става...  Crazy Crazy Crazy
Точно така, Мишел, права си! За последователността: шампоан - реконструктор - балсам/маска. Но моя реконструктор не е с гадна миризма. Напротив.  Peace И ми действа напояващо. Само дето забравям да го ползвам.  Mr. Green

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 3 740
damma не държа много на обема.Прическата която имам стои еднакво добре с обем и без обем.
Искам просто да не ми се омазнява много бързо и да си възстановя косата за да израсте дълга и хубава Simple Smile .



Това, което мога да ти препоръчам не е от професионалната козметика. Рене Фюртерер има много хубави шампоани за мазен скалп и сухи краища и въобще всякакви такива комбинации. Ползвала съм го преди години и бях доволна. Предполагам са си запазили формулата.

# 288
  • Мнения: 2 576
Момичета предложете продукт, с който да изправям лесно бретона си със сешоар.Отрязох го на черта и фризьорката ми каза, че най-лесно се изправя с преса, но при мен нещо не става .Особено сега при мъгливото време-като изляза навън и чупливата ми коса се е накъдрила в бретона. newsm78

Аз също съм с бретон. Винаги съм била де  Simple Smile
Моята коса обаче е права. И все пак ще ти кажа как процедирам аз.
На влажна коса преди сушене със сешоар слагам термозащита както по дължините така и на бретона. Използвам в момента Nectar termique Kerastase.
По принцип си мия косата вечер и на другия ден го изправям с преса. Ако съм оставила косата да изсъхне сама, преди пресата на сух бретон слагам мъничко термозащита и тогава изправям.
Надявам се да съм ти била полезна.

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
В рибката има намаление на Орайт 250мл бутилки на 50%...връщам се да ви чета, че сте изписали темата Laughing

# 290
  • Мнения: X
damma не държа много на обема.Прическата която имам стои еднакво добре с обем и без обем.
Искам просто да не ми се омазнява много бързо и да си възстановя косата за да израсте дълга и хубава Simple Smile .



Това, което мога да ти препоръчам не е от професионалната козметика. Рене Фюртерер има много хубави шампоани за мазен скалп и сухи краища и въобще всякакви такива комбинации. Ползвала съм го преди години и бях доволна. Предполагам са си запазили формулата.
А те биха ли се комбинирали добре с Инициалиста на Керастаз  ?

# 291
  • Мнения: 2 576
Ау alex.viki чудна е станала косата  Heart Eyes мислиш ли че ще ти се измие напълно или смяташ този цвят да поддържаш ?

Благодаря  Hug
Ами надявам се да се измие  Simple Smile. Имам за още сигурно 2 или 3 пъти и смятам друг път пак да се направя. Направо се навих сега да си взема и от другите цветове. Така всяка седмица ще съм с различен цвят  Mr. Green и то без да бядисвам и да горя косата. Лошото е че тук не продават Лакме и ще трябва да поръчвам от БГ.

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 3 740
 DqVoLsKi_ChArOvNa

Не виждам проблем да не се комбинират. Шампоана е лечебен за скалпа и контролира отделянето на себума. Ако се притесняваш да не се взаимоизключват може да ги редуваш. Не съм ги комбинирала, защото при мен не се засякоха времево.

# 293
  • София
  • Мнения: 10 858
.... -пак бръмчиш по магазините  hahaha  hahaha

Аз само разглеждам  Mr. Green  hahaha hahaha hahaha  Joy



Нямам бретон и затова не съм се включила, нямам идея по този въпрос.



Алекс, невероятно ти се е получил цвета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Прелест е, изключително много ми харесва  Heart Eyes
Ще погледна и туй чудило на Шварцкопф  Mr. Green



Чаровничка, аз мисля, че Инициалиста можеш с всичко да го ползваш, там няма успешна/неуспешна комбинация.
Иначе по твоя въпрос, мисля си, че ти трябват по-балансирани серии, нещо от типа на бамбуците или Сатин ойл (по-хидратираща е тази), Вела Лукс ойл серията ... Абе пазарувай, добре ще се почувстваш  Laughing Шегичка де  Hug

# 294
  • Мнения: 1 747
alex.viki, Благодаря ти! bouquet
Много ще съм доволна , ако и при мен има резултат.
Не съм използвала още Нектара, но ще го взема. Heart Eyes

# 295
  • Мнения: 2 576
alex.viki, Благодаря ти! bouquet
Много ще съм доволна , ако и при мен има резултат.
Не съм използвала още Нектара, но ще го взема. Heart Eyes

За нищо  Hug

Ако имаш друга термозащита пробвай първо с нея, преди да купиш Нектара. С всяка става. Аз имам и един термозащитен спрей и някой път пръскам и от него. Да споделиш после дали си се справила.

Вив  Hug

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Момичета,да питам... Blush Някой с отзив,добър,за шампоаните за мазни корени в Рибка Thinking

# 297
  • Мнения: X
Момичета,да питам... Blush Някой с отзив,добър,за шампоаните за мазни корени в Рибка Thinking
Koи са тези шампоани?
Изпуснала съм ги  Laughing

# 298
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Момичета,да питам... Blush Някой с отзив,добър,за шампоаните за мазни корени в Рибка Thinking
Koи са тези шампоани?
Изпуснала съм ги  Laughing
http://www.zlatnaribka.com/shampoani/shampoani-za-mazni-koreni-p … hot-chuvstv-skalp

# 299
  • Враца
  • Мнения: 271
Аз до сега от шампоан за мазни корени не съм оставала доволна.  Мисля, че е вярно твърдението на някои, че този тип шампоани само задълбочават проблема и ускоряват прекомерното омазняване.

Общи условия

Активация на акаунт