Моля спешно за препоръка за личен лекар в ж.к. "Люлин", София

  • 2 573
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,
Моля спешно да ми препоръчате личен лекар в района на "Люлин"!
Случаят е следния - цялото семейство ходим при GP от 30 години, но тя вече няма да работи поради здравословни причини. Цели 5 човека сме, от три поколения  Laughing , всички над 30 години. Интересува ме лекарят да си върши работата, да е добър диагностик, да не се чака с часове пред кабинета (може в рамките на разумното), да дава направления, да не се прави на интересен за болнични (ние не злоупотребяваме, но не се знае какво ще се наложи), по възможност да не е в предпенсионна възраст  Wink
Мислих за следните заведения: ДКЦ 12 , ДКЦ 26, МБАЛ Люлин и Медива - нямам обаче отзиви за нито един личен лекар в тях!
Ще бъда признателен, ако ми препоръчате основателно някой личен лекар!
Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 363
И аз се нареждам на опашка за препоръки. Това което си писал като изисквания обаче, според мен, е невъзможно, за Люлин, но да видим.

# 2
  • Мнения: 6
Е това е програма максимум Simple Smile
Ще се радвам да е нещо близко до нея Wink

# 3
  • Мнения: 4 500
Нашата ЛЛ е Д-р Мария Панова от 26 ДКЦ в Люлин 2. Винаги обаче се чака, винаги. С направления и болнични сме нямали проблем, но това се е налагало 2-3 пъти в годината все пак.

# 4
  • Мнения: 6
Благодаря, Nefertarri! Възможно ли е да ми пратиш неин телефонен номер?

Естествено, ще бъда благодарен, ако някой даде и други предложения, защото има възможност д-р Панова да не иска да приема повече пациенти и искам да имам резервен вариант!

# 5
  • Мнения: 6
Някой с друг вариант?
Моля!
Наистина е спешно!

# 6
  • Мнения: 4 500
Днес говорих с нея по друг въпрос и питах дали приема нови пациенти, но тя каза, че не приема  Confused

# 7
  • Мнения: 6
Благодаря, Nefertarri! Явно вариантите ми се изчерпаха! Cry

# 8
  • София
  • Мнения: 1 173
Ние сме в Медива. Там като се запишеш - те преглежда джипито, което е на смяна. Въртят се 2 лекарки. Имат и нощем дежурен.

# 9
  • Мнения: 23
Аз съм при д-р Николаева в 12 поликниника, по принцип при нея само многото чакане е проблем.

# 10
  • Мнения: 2 461
др Сапунджиев е много добър- 12 дкц , но се чака.

Общи условия

Активация на акаунт