Подстригаха ме много късо...

  • 4 338
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25
Не се шашкай толкова, балът е много готино преживяване, ако не вземеш да се връзваш много-много. Дай го по-спокойно и мисли само за приятните неща, т.е. не се нервирай. Абе дай го ларж  Laughing все пак ти предтой много як купон! Сигурна съм, че ще си много красива! И да не забравиш за снимките! Flutter

Хехе дано да стане така както искам ! Благодаря ти много..... Wink Дано да мине както трябва , а колкото за снимките - няма проблем , макар че съм новичка сега.....Амм иначе май ще си взема тази коса под наем само дано да не навреди на моята , че тогава #2gunfire Повече се харесвам със дълга коса определено , иначе моята коса е претърпяла много драстични проблеми , през всякакви подстрижки вече съм минала......Имах коса дълга до кръста и я подстригах до раменете и най-различни експерименти такива....

Мимка , може би си права , че са се подиграли с косата ми.....Но ще порасне и да се надяваме след такова драстично подстригване да е по-бързо , че ще полудея #Cussing out

# 16
  • Мнения: 2 657
аз не можах да видя снимките Cry

# 17
  • Мнения: 1 290
Няма да ти навреди,то е редче и се прикрепя межу твоята коса с фибички,само,че се разпитай хубаво да не те избазикат и да те навият на някакъв друг метод WinkНищо не ти пречи да пробваш,аз на моя бал бях с изкуствени кичури,беше супер,но много съжалих после заради лепенето и парите,но тогава не разбирах... Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 25
Окей , мерси много....Ще разпитам за тези щипчици , аз искам само за този ден и дано да не е някаква безумна цена , че сега покрай този бал бая пари ще се дават и така , също така и да не стои неестествено и грозно Party... Hug

# 19
  • Мнения: 1 290
На много места има,така,че пообиколи всички салони и реши за какво става въпрос,само,че задължително назаем,не се хващай за лепене или шиене и други глупости #2gunfire

# 20
  • Мнения: 2 596
На мен пък ми хареса как ти стои, ако това на снимката си ти де.

# 21
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Хайде не се коси толкова- все пак ще порасне! Отиди на добър фризьор и ще оправите нещата!  Peace

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Сама по себе си тази прическа която са ти направили страшно много ми хареса, но според мен на тебе не ти отива, а трябваше и с това да се съобразят като те подстригват.

# 23
# 24
  • Мнения: 1 290
Стига де,мила,поразпита ли в някой салон какво може да измислят? Flutter

# 25
  • Мнения: 25
Днес ще ходя до "Дима Стил" и ще питам за коса под наем нали  така ?

# 26
  • Мнения: 1 290
Днес ще ходя до "Дима Стил" и ще питам за коса под наем нали  така ?
Мдам,питай какви пари е,даже да я мериш първо и т.н.

# 27
  • Мнения: 323
И аз не можах да отворя снимките

# 28
  • Мнения: 7 186
Фешън е прическата, но честно казано с дълга коса си много по- хубава. По- секси вид ти придава, докато с късата изглеждаш някак по- сериозна и по- голяма. Thinking
Еми станалото- станало, пускай я пак да расте и това е. И да я мажеш сега до май месец абсурд да порастне кой знае колко, така че няма смисъл много да се напъваш. Иначе за растеж може да се мажеш с хининова вода и маслото за растеж на Икаров. А за бала ако държиш да си с дълга коса освен идеята за Дима стил друго не виждам. Взимаш коса оттам и ще ти спретнат някаква дългокоса прическа. За бала си струва инвестицията, хем малко разнообразие.

# 29
На мен пък ми харесва как ти стои прическата Peace

Общи условия

Активация на акаунт