Подстригаха ме много късо...

  • 4 337
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 202
Е с дълга коса си по-хубава но и с сегашната прическа си готина.  bouquet

# 31
  • Мнения: 723
Еее,стига си се притеснявала...я не се занимавай с коси под наем...Прическата ти е супер модна и половината ми приятелки мечтаят за този ефект!Виж каква готина мацка си,със сигурност ще обереш овациите на бала,дори с прическата на Шиниъд О'конър Laughing

# 32
  • Мнения: 1 290

Ако момичето не се харесва,нашите комплименти едва ли ще и помогнат да се чувства красива на бала Peace

# 33
  • Мнения: 1 283
И аз мисля,че допълнителна коса прикрепена с фибички не е много добра идея! Rolling Eyes

Все пак това е бал,ще се лудее и танцува до зори и едва ли ще ти е до пазенето на плитките,които трябва да върнеш след няколко дни. Rolling Eyes

Първо,да си кажа скромното мнение,че прическата е страхотна.Много е секси и мисля,че ти отива,просто снимката в профил и с тези щръкнали косъмчета не е много хубава.

Сега се успокой,издухай си добре косата,гримирай се и пак се снимай! Peace

Ще видиш,че ще си изкараш страхотно на бала и ще си най-хубавата! Hug

# 34
  • Мнения: 157
Ете, т,ва е нещото за което нигога,ама НИКОГА не бих се тормозила-косата NaughtyГаче ли няма да порасте.Не се тормози за глупости момиче,ами си изкарай супер на бала и майната и на прическата.

 Между другото прическата ти е супер,незнам какво не и харесваш, точно-тийн прическа.

   Айде със здраве остани и не си пропилявай времето с излишно вайкане Party

# 35
  • Мнения: 68
Само аз ли не мога да видя снимка с къса коса?! Thinking

# 36
  • Мнения: 1 883
Ти на това късо ли му викаш? Аз съм с много по-къса коса и сега се опитвам да я пусна, но мъжо не дава. Hug Според него късото е много по шик. Определено ме кефиш smile3521

# 37
  • Мнения: 7 430
Според мен не е болка за умиране  Naughty напротив, направили са те по модата, но ме е яд, че точно преди бала Sad...да не споменавам и аз моя, че....както и да е.
Вземи се в ръце и не се вайкай - това няма да помогне.
Виж дали ще ти е удобно с коса под наем, ако не....изпровай малко "други" прически с косата си - сложи бреона пак на една страна, малко я навий с ролки, сложи тук таме фиби, пребири я на кок, но не цялата а да е небрежно - абе има много варианти  Peace

Пробвай - снимай и после си избери нещо  Wink ако бях при теб, нямаше да те оставя да се оплакваш - а да действаш

Хайде, дай една усмивка Mr. Green и дерзай Peace

# 38
  • Мнения: 2 952
Хайде не се коси толкова- все пак ще порасне! Отиди на добър фризьор и ще оправите нещата!  Peace
Майко мила , отговор разбивач ooooh!Ужас...ти я уби... Grinning
А сега сериозно ... не разбрах кое не харесваш ....по-различно малко, де какво.... WinkМладежко , готино е , какво.... Simple Smile

# 39
  • Мнения: 11 547
Ей жалко че не можах да отворя снимките Twisted EvilАма така като чета -май е нещо интересно и нестандартно,а тези неща винаги имат ефект smile3525.

# 40
# 41
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А защо трябва да се сливаш с тълпата?  Thinking
На бала ще сте куп момичета с еднакви прически - дълги коси или на кок. Прическата е супер, според мен много ти отива и ако си в този вид, ще събереш погледите.  Party

# 42
  • Мнения: 25
E , благодаря ви много ! Прави сте , че всички момичета ще са с дълги коси , а аз ще бъда по-различна ! За допълнителна коса се отказах , защото наистина ще трябва да я пазя много и ще ми е някак си кофти , че не съм си с мойта коса , ами има и друга....
Радвам се , че ви харесва и определено ми вдигнахте самочувствието , защото хич не ми се излизаше с тая коса.....Само за пояснение - само една снимка с къса коса съм сложила и тя е тази , която е в профил  Flutter

# 43
  • Мнения: 1 283
Браво на теб!РАдвам се,че си по-спокойна сега! Wink

Аз мисля,че е от снимката,иначе прическата е наистина много фешън и секси! Heart Eyes

Снимай се пак,този път в анфас и ни се покажи! Hug

Ще видиш,че ще си изкараш страхотно на бала и да се налудуваш и заради мен! newsm68 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт