Клиника Афродита – доволни настоящи и бъдещи майки (2)

  • 69 048
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 757
Благодарение на прекрасния доктор Станулов на 26.08 се роди първородният ми син след първия успешен опит при него. Нямам думи, с които да изразя благодарността си и щастието си. Чудесен професионалист и Човек с главно Ч.
Честито. Много се радвам за теб. Да бъде здрав и много щастлив.

# 691
  • Мнения: 1 448
Честито, да е жив и здрав! Simple Smile

# 692
  • Мнения: 670
Момичета, ако 2-ри ден от МЦ е събота или неделя как се процедира?

# 693
  • Мнения: 757
Момичета, ако 2-ри ден от МЦ е събота или неделя как се процедира?
Аз съм при д-р Станулов. Още на първия ден му се обаждам и без значение дали е събота и неделя ме записва за втори ден.

# 694
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
И аз бях като Рончо...

# 695
  • Мнения: 551
Момичета, в клиниката правят ли ПИД на ембрионите, тъй кто не успях да намеря инфорация?

# 696
  • Мнения: 399
Момичета, в клиниката правят ли ПИД на ембрионите, тъй кто не успях да намеря инфорация?

Доколкото знам от д-р Станулов, не правят.

# 697
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
Не правят ПИД.

# 698
  • Мнения: 551
Ех, жалко. Другата седмица имам час за д-р Станулов и ще видим какво може да предложи в нашия случай.

# 699
  • Мнения: 670
Момичета, ако 2-ри ден от МЦ е събота или неделя как се процедира?
Аз съм при д-р Станулов. Още на първия ден му се обаждам и без значение дали е събота и неделя ме записва за втори ден.

Супер! Че искам да започнем в началото на ноември и така като гледам може да се падне да ми дойде в петък или събота.
Еv_, защо искате ПИД? И аз питах, тъй като съм с нялколко неуспешни бременности при спонтанно забременяване. Засега обаче мисля да се доверя на него и да пробваме така. Ако недай се Боже не се получи ще мислим и други варианти, въпреки че годините напредват и вече няма кой знае колко време да го мисля.

# 700
  • Мнения: 551
Хопчи, водим се с МФ, не че аз нямам неща, които следя и контролирам относно здравословното ми състояние (Хашимото, висок пролактин, ИР). При първите два инвитро опита от 4 трансферта имах една биохимична бременност. При третия опит категорично искахме ПИД, а и нашия лекар искаше да правим. Само два ембриона успяхме да изследваме като единият беше хубав, а другият с проблем в 1 и 9 хромозома. Направихме ЗЕТ през юли, чхг бавно нарастваше, в един момент започна да нараства добре и като стигна 2000, всичко приключи. Решихме да сменим клиниката и ни се иска да имаме възможност и в новата да направим ПИД.
Ще видим в нашия случай какво би предложил д-р Станулов.

# 701
  • Мнения: 670
Да, разбирам! Д-р Станулов ще си каже мнението и ако сте със сигурност за ПИД ще каже, въпреки че не е много убеден в успешността с ПИД. Пиши след консултацията какво сте решили.

# 702
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
И аз съм с едно на ум за ПИД.Просто защото в старата клиника правих, съсипаха ми два ембриона,два излязоха едният с Даун,другият с някакъв мозаицизъм, а пък два си бяха перфектни и въпреки това само до биохимична бременност стигнах.Когато отидох при Станулов реших да му се доверя на 100 процента и не съжалявам.Съвсем скоро ще се гушкаме с малкия човек.

# 703
  • Мнения: 61
Здравейте момичета,
От съвсем скоро и аз съм пациентка на д-р Станулов. Имам два неуспешни трансфера в друга клиника. Препоръча ми го д-р Дойчиновски, който също ме следи.
Първите ми впечатления от Станулов са добри, но имам някакви вътрешни притеснения, може би заради предишните неуспехи. Сега ще действаме по дълъг протокол ( предишната ми симулация беше проведена по къс) Моля тези от вас, който са били по дълъг протокол да споделят как протича? Инжекциите повече ли са? Не се притеснявам от хиперстимулация , тъй като не правя много фоликула по принцип.

# 704
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
Аз бях 6 години и половина пациент на друг лекар,при който минах през 4 инсеминации, 2 стимулации,5 трансфера, 1 биохимична бременност и 2 миседа.Сигурно още щях да съм му пациент ако съпругът ми не настоя да сменя лекарят, а пациентка на на същият този мой лекар ме насочи към доктор Станулов.Срещнахме се буквално в първият ден, в който отидох в клиниката.Носех си всичко ,което имах като документация и изследвания през годините и директно му казах защо съм там и какво искам.С лекота се сработихме.Веднага подадох документи за 3-ти опит по фонда и след 3 месеца ми бе пункцията след много лека стимулация по къс протокол.След още 2 месеца се състоя 7-мият ми трансфер,който се увенча с успех.Като цяло докторът е много добър и поне в моят случай изцяло се съобрази с това,което исках.Радвам се, че се реших на смяната.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт