Клиника Афродита – доволни настоящи и бъдещи майки (2)

  • 69 025
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 61
Благодаря Flowers Bouquet

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
Василева, и аз съм при Станулов от много скоро и също ще съм с дълъг протокол.Чакам да ми дойде и започвам противозачатъчните.

# 707
  • Мнения: 61
Елънче, аз започнах противозачатъчните, но се притеснявам, че няма да ми е излязла заповедта за смяна на клиниката...ще видим...ще си стискаме палци Flowers Bouquet

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
И аз тия дни ще ги започвам 😄.Моята заповед я смених още в началото на август, след консултацията.От Пловдив сме.Малко  не се бяхме разбрали с доктора и ще се забавим с месец, но може да е за хубаво! 😄
Стискам палци винаги и за всички, които са тръгнали по този път. 🍀

# 709
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета.
Пациентка съм на д-р Станулов и съм бременна трети месец с икси от първия път. Искам да го препоръчам с две ръце на всички двойки, които имат репродукнивни проблеми . Възхитена съм от цялостно отношение, отдаденост и емпатия. Изключителен специалист и Човек, на когото ще бъдем благодарни до края на живота си.
За тези от вас, които се притесняват от Ковид искам да споделя, че в МЦ Афродита се спазват всички хигиенни изисквания. Медицинския център е на много високо ниво, както и служителите там. Имах възможността да общувам и с други пациенти, които са сменили много лекари, докато стигнат до там и всички споделят, че са безкрайно благодарни, че най-накрая са попаднали на добро място с невероятни специалисти.
Пожелавам ви успех, действайте смело и не се колебайте 😊

# 710
  • Мнения: 220
Здравейте, момичета,
Искам да ви попитам как става запазването на час при д-р Станулов(за първичен преглед), на регистратура ли се звъни или лично на него и за кога долу-горе дават час-примерно за след месец, два..?

# 711
  • Мнения: 756
Колева лека бременност. И аз съм при доктора от повече от 5 год. Вече сме за второ.
Запишете си час на регистратурата. Ще ви дадат макс до две седмици.

# 712
  • Мнения: 1 424
На регистратурата се звъни. Досега като съм звъняла винаги е имало свободни часове за след няколко дни до седмица.

Колева, лека бременност пожелавам Simple Smile

# 713
  • Мнения: 38
Здравейте, дами! Аз пък съм пациентка на д-р Баев от края на 2019г. След лапароскопия, първи успешен ин-витро опит, следене и подържане на една изключително трудна бременност и израждане по спешност в 3ч през нощта, мога да кажа, че на всички фронтове е невероятен специалист! Цял живот ще сме му благодарни и дано скоро гушнем и второто си бебче. В момента го "мътя" (както той обича да казва), но още е доста рано и няма да се хваля Wink
Винаги е бил на разположение, отговарял е търпеливо на хилядите ми въпроси и много пъти ме е приемал по спешност без час, на момента.
Наскоро са си вдигнали цените още повече, което откровено ме втрещи, но после разбрах, че в повечето клиники се е случило същото... Поне до август 2020г ехографският преглед беше 50лв, сега е 70лв.
Успех на всички пациентки на тези двама талантливи млади лекари и, въпреки положителните ни отзиви, пожелавам на всички ни съвсем скоро повече да не се нуждаем от услугите им! Simple Smile

# 714
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 121
Последно на ехо ходих началото на април и бе 50 лв.,значи съвсем наскоро са ги увеличили.Ама нормално,всичко поскъпна...

# 715
  • Мнения: 756
Аз ходих на ехограф преди две седмици и беше 50 лв.

# 716
  • Мнения: 38
В такъв случай, явно, тарифата на д-р Баев се е качила... Много се изненадах, но в последните 2 месеца съм ходила поне 6 пъти и все си беше 70лв за ехограф.

Аз ходих на ехограф преди две седмици и беше 50 лв.

# 717
  • Мнения: 756
В такъв случай, явно, тарифата на д-р Баев се е качила... Много се изненадах, но в последните 2 месеца съм ходила поне 6 пъти и все си беше 70лв за ехограф.

Аз ходих на ехограф преди две седмици и беше 50 лв.

Сигурно има разлика м/ у лекарите.

# 718
  • Мнения: 972
Аз съм при д-р Станулов. Вчера бях на преглед и на касовата бележка ми пише : УЗП+консултация 70.00 лв. Така че ехото е 50 лв, а прегледа е 20 лв. Вторичен, защото вече сме му пациенти. Или поне така се ориентирах от цените в сайта.

# 719
  • Мнения: 670
Момичета, някоя ползвала ли е болничен? Предполагам за стимулация не се полага. Но за пункция и евентуално трансфер?

Общи условия

Активация на акаунт