Светлината на моя живот - Тема 12

  • 52 619
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 390
Роси, темата наистина е станала много, много хубава, само дето сериала ни се развива в една не много хубава посока. Но не може без драми, няма как всичко да е само цветя и рози, и любоооов  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Доста още ще ни поизмъчат, само трябва да имаме търпение.

# 16
  • Мнения: 390
Здравейте момичета Hug Hug  Hug
Илиянка Heart EyesРоси Heart EyesТара Heart Eyes Ени Heart Eyes Софи Heart EyesРобин Heart EyesРосинце Heart EyesРозелин Heart EyesМими Heart Eyes
Ани Heart Eyes
здраве и щастие Flowers Four Leaf Clover малко със закъснение, но от сърце love001

Закъсаха го сериозно нашите Светлинки. Има си драма, няма как Peace но е интересно. Все още не е ясно, поне за мен, кой е истинският убиец на Мохит. Всичко сочи към Сантош, така ли? Дори да е по непредпазливост, пак нещо не ми се връзва, поне от това което изчетох от написаното.
И пак да си кажа за Мохит  Laughing Добре, убиха го ooooh! но чак пък да го изкарат и изнасилвач. Неосъществен, но все пак Mr. Green Можеха да си го пратят някъде, с новата Laughing Никой не е казал, че трябва да го връщат пак, след това Joy Joy Joy Joy
По-често попадам на епизодите по Бтв, и вчера като си ги гледах заедно всички, и ми стана мъчно  Blush дори за такъв персонаж, като него. Нали трябва да има и по някой, дето да ни е противен,  и да му се чудим на гадорийките.
 Май направих виртуално изпращане на актьора Joy Joy Така де, да си го отбележа Peace
Много ми е интересно какво ще стане, да отбележа играта на Анас- върви му на драми, и ги играе добре.  Направо му повярвах като счупи огледалото, много силна сцена Hug Като открият Сандийка, ще има арест. Сурадж, ще го видим и с белезници. А пък след това....какво ли ни чака, до разкриването на убийството. Според мен ще протакат още, винаги има накъде, щом става въпрос за индийски сценаристи Mr. Green Но пък, така хубаво си се превърна в кримка PeaceДа се постотня Joy точно по мой вкус! newsm03

Добре дошла в новата темичка!  Hug Hug
Ако питаш мен, сценаристите така се заплетоха в своите истории, че май и те вече не знаят, кой е убиеца на Мохит Joy Joy Joy Joy. Сега ще протакат нещата, за да си нагласят часовниците и наистина да преминат към едно разплитане и приключване на тази история, ако я продължат не ми се мисли, какво следва и кой е физическия убиец. Много жалко, че затриха така Мохитски, той беше злобничко, завистливо и алчно човече, което всички изкоментирахме, как не трябва да прави това, не трябва да казва онова и т.н., и т.н., ама с риск да се повторя, наистина по-добре щеше да бъде да го натирят на хиляди километри с новата кака и да не го връщат в сериала, а не да му теглят чертата и да го въвлекат посмъртно в толкова лоши и гнусни неща, че няма накъде. Айде добре дължи пари на сто човек, съгласна съм, той си беше такъв и въобще не е за учудване, беше започнал да се алкохолизира, хубаво - накрая можеше да го вкарат при анонимните алкохолица и това е по приемливо, но за изнасилване - е това вече беше доста пресилено и прекалено. Ще жънем слава след напускането, а не с играта си в сериала. Никога няма да разбера индийската култура и традиции. 

# 17
# 18
  • Мнения: 628
Момичета newsm51 newsm51 newsm51
Миха, Илиянка smile3525 Съгласна съм, не беше нужно да убиват Мохит, пък още по малко да го изкарват изнасилвач! #Cussing out С това последното вече ни го показаха като клиничен случай, така де, без шанс за оправия!  smile3506 newsm47 Жалко, но дано той е единствения персонаж от семейство Рати, който хвърля топа! bishop
Ени, Роси, благодаря ви за разказа на вчерашния епизод в Индия, както и за всичко друго, което сте постнали! smile3525

Сега го изгледах по-обстойно този, че първия път беше на две-на три, за отбиване на номера newsm47 Наистина беше много тежък, но страшно интересен и трогателен! smile3518 Сурадж не можеше да си намери място от угризения, че е причинил това на любимата си! no no no
И тя в магазина не беше по-добре, чудеше какво я е сполетяло и не знаеше какво да мисли! newsm45 А и всички моменти, които си спомниха...cry cry cry
Като и се разтече синдура на Сандия ми заприлича на кръв, все едно някой яко я е траснал newsm11
И не ми хареса, че само на нея не успяха да и вържат червен конец за защита! #2gunfire А имаше дори за Лалка! smile3511 От мен червен конец няма да я спаси...hahaha hahaha hahaha ще взема да се появя с картечницата! #Sniper Joy
Много силна сцена е и тази, в която Сурадж си излива чая! Weary love001 Неговата Сандия не е яла и пила нищо от снощи, как може и той да го направи! Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Миме, благодаря ти за клипчетата и спойлерите! smile3525

# 19
  • Мнения: 2 592
РОКСИ Hug newsm51и новата тема си я направила перфектно smile3521 smile3501
всичко е от хубаво по*хубаво love001 благодаря ти! newsm10
 Heart Eyes





 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts txtloves loveuuu Two Hearts Two Hearts Two Hearts


 Hug



.. но не мога да приема това което прави Сурадж със Сандия в последните епизоди Naughty
и като Ви чета  май съм единствената която не го разбира newsm12 и не го оправдава Wink
а и в последната серия се разбра че наистина беше напразно и въпреки лъжите и другите изпълнения  в името на Сантош Hug тя чу и видя точно когато я караха за операцията признанията и въжето което го очаква #Crazy сега дали ще и е по*леко от постъпката на Сурадж Thinking

# 20
  • Мнения: 628
РОКСИ Hug newsm51и новата тема си я направила перфектно smile3521 smile3501
всичко е от хубаво по*хубаво love001 благодаря ти! newsm10
 Heart Eyes





 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts txtloves loveuuu Two Hearts Two Hearts Two Hearts


 Hug



.. но не мога да приема това което прави Сурадж със Сандия в последните епизоди Naughty
и като Ви чета  май съм единствената която не го разбира newsm12 и не го оправдава Wink
а и в последната серия се разбра че наистина беше напразно и въпреки лъжите и другите изпълнения  в името на Сантош Hug тя чу и видя точно когато я караха за операцията признанията и въжето което го очаква #Crazy сега дали ще и е по*леко от постъпката на Сурадж Thinking



Софи smile3525 И аз също не го оправдавам, не си само ти hahaha love001 Разбирам защо го прави и отбелязах, че и на него не му е леко, но изобщо не го оправдавам! newsm10 На това, което и причинява, не съм мислила, че е способен, но...Peace Сценаристи, какво да се прави hahaha Трябва да е яка драма, при това дълга, какво ако и двамата ни влюбени страдат fight

Но е така наистина, всичкото това усилие от негова страна отиде по дяволите! Joy Joy Joy Дано поне другата седмица нещата около Сурадж се изяснят, достатъчно време се проточи, вече цял месец smile3521 Значи е време за развръзка! newsm47

# 21
  • Мнения: 8 442
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug
Миме Hug мерси за промото и за инфото  smile3525
Ооооф примката ще се стегне и то в буквалния смисъл около вратлето на Сураджи  smile3518 smile3518 smile3518 smile3518Сценаристите  и режисъора ми изпълниха желанието да пуснат малко голичък Сурадж ама аз не съм го искала таклааааааа  smile3518 smile3518 smile3518Исках да ни пуснат малко хубави и романтични сцени между Сурадж и Сандия ,а нееееее Сурадж в затвора да се къпе преди екзекуцията си  smile3518 smile3518 smile3518И защо в промото не я дават жената която спира изпълнението на смъртната присъда ,а стигат само до пускането на кърпичката като знак за изпълнение на присъдата  newsm78 newsm78 newsm78
Миха HugИлианка Hug  smile3525 smile3525 и за мен е прекалено това ,че сценаристите направиха Мохит изнасилвач .Можеше изобщо да не го убиват ,а да го изпратят за някъде и после да се обажда по телефона или просто да го споменават в разговорите си понякога ,а сега какво стана Мохит мъртъв ,а Сурадж се кани да се предаде за убийството му като така иска да предпази Сантош smile3511Все още се надявам ,че Сантош не е истинския убиец на  Мохит и ще излезе някой друг виновния  newsm17Защото ако е така или трябва да се докаже ,че е блъснала Мохит ,той е паднал ударил си е главата и така е умрял или ако го е убила защитавайки Лалима  ще трябва да в осъдят на доживотен затвор или и нея ще я обесят  newsm78А като стана въпрос за това да питам Миха в Индия смъртното наказание как се изпълнява ,наистина ли е чрез обесване или в сериала искат да засилят драмата и затова използват този вид екзекуция  newsm78
Софи HugРобин Hug  smile3525 smile3525 не бих казала ,че оправдаваме действията на Сурадж ,но лично аз за себе си го разбирам защо постъпва така.Ако той се е напил и е решил да се прави на мъж и затова е завързал Сандия ,ако я е набил или я е обидил и аз кажа ееее какво толкова ,да тогава може да се каже ,че го оправдавам ,но в случая човека си има причина да постъпва така .Сурадж разбра ,че Сандия вече е надушила нещо ,той и го каза ,че по време на разпита в полицията е видял ,че тя е разбрала ,че той лъжи и понеже знае ,че Сандия няма да остави така нещата и ще почне да рови и разпитва затова  предпочете да я завърже ,за да  изпрати майка си да се оперира и тогава вече да става  каквото ще.Сурадж през цялото време се самообвинява ,че постъпва така ,цяла вечер не можа да заспи защото мислеше за Сандия и само чакаше да изпрати майка си с таксито ,за да освободи Сандия ,нооооо полицая го изпревари и сега всички гледат обвинително Сураджи  smile3518 smile3518 smile3518Е естествено той си заслужава обвинителните погледи де щото хората не го знаят  защо така е постъпил и ,че в случая той нямаше друг избур  smile3518Ама и Сандийка как го посочи с пръст плачейки и подсмърчайки  smile3518и всички бяха така възмутени от него  smile3513Пък тоя Сатя и той какво толкова се е разпенявил  smile3511 арестувал бил Сурадж заради това ,че е отвлякъл полицейски служител  smile3511Брееееееееей ,че Сандийчето му е жена на Сураджи ,тя може нещо да го е вбесила и той затова да я затворил в магазина ,малко да си почине от нея ,това са си техни семейни работи а не отвличане  smile3511
Не истината е ,че Сурадж не постъпва правилно ,но зад постъпката му има много важна причина ,която Сандия като я разбере ,ще му прости или съвсем мънчнико ще му се посърди ей тъй ,за фасон и ще му прости  smile3521

Последна редакция: пт, 11 дек 2015, 22:25 от Eny87

# 22
  • Мнения: 8 442
Новата серия беше отново интересна ,но и много тъжна  smile3518
Сурадж се препоти чак под жлъчката от зор докато изпрати мама с таксито за Джайпур.За негов лош късмет обаче тогава пристигна и Сатя и без много много да приказва взе един камък и разби катинара  smile3511Ако беше попитал за ключа Сураджи щеше да му го даде какво се пени толкова много ,че и даже каза ,че ще арестува Сурадж за отвличане  smile3518Малееее колко осъдително и шокирано гледаха всички Сурадж когато Сандия го посочи с трепереща ръка  smile3518 smile3518 smile3518Ама и тя милата беше много жална картинка като в намериха паднала на земята и цялата овързана с кърпи все едно похитена от някой луд психар  smile3518 smile3518 smile3518Мъкааа ,мъкааа много мъка и в следващата серия ще продължи същата мъка  smile3518В промото дават как Сатя разпитва Сурадж и го пита как е убил Мохит като толкова много го обича ,а Сурадж изкрещя ,че той го е убил  smile3518А Сантош точно като я караха към операционната по новините даваха снимка на Сурадж ,едно бесило дето гадно се мандахерца и новината ,че Сурадж се е признал за виновен обаче не разбрах дали Сантош видя и чу новината  newsm78 newsm78 newsm78
Сериите от ВОЙО обаче бяха супер  smile3521
В полицейския участък беше организиран празник по случай Карва нещо си  newsm78Сандия първо погони престъпниците ,но после се върна и заедно със Сурадж направиха ритуала ,тя помоли богинята да даде дълъг живот на съпруга и  , той помоли за същото и ритуала беше извършен   txtloves
Преди това по време на партито Сандийка изревнува ,че Сурадж бил дал телефона си на някаква мацка ,но той и каза ,че момичето било вдъхновено от нея и Сурадж е дал нейния телефон ,за да може двете да се чуят и Сандийка да разкаже за полицейската академия  smile3521Сурадж каза на Сандия ,че няма защо да ревнува той обича само нея  txtloves
В предните серии стана ясен плана на мама ,че не иска да разделя Викрам и Мена ,а напротив  да ги събере  smile3521И освен това и Сандия успя да накара Сурадж да облече модерни дрехи и всички от семейството го харесаха и му казаха ,че е много красив даже бебето Пари много сладко се смееше и радваше  smile3521
Дипика  май е снимала някаква реклама за чай наречен Махарджа чай или нещо подобно  smile3521



Последна редакция: пт, 11 дек 2015, 22:55 от Eny87

# 23
  • Мнения: 1 117
Роси, с благодарности пожелание, както досега, всяка следваща тема да бъде по-красива от предишната!






Скрит текст:

Последна редакция: сб, 12 дек 2015, 01:48 от Tara41

# 24
  • Мнения: 628
Момичета newsm51 newsm51 newsm51
Тази седмица не съм ви писала романи, за което съжалявам! Hug Просто съм малко настинала и ми беше зле за толкова разпъване hahaha love001 Но сега съм по-добре и е време за поредната порция от моите писаници за епизодите по ВОЙО fiuuuuuu
Епизодите от днес: newsm47
                                                                          Еп. NO 856  857  858
Такаммм...Закир и Сандия си говореха за урните за празника в участъка по случай Карвачаут, той трябва лично да ги достави, за да няма проблеми! newsm10 Майтапите на Сандия към него са на ниво Laughing: "Браво, Закир, това е много похвално, жена ти ще е късметлийка, сигурна съм, че много скоро ще се задомиш, единствения ми приятел ще се ожени тази година!" Ако зависи от нея брака му е вече сключен, даже и деца има...hahaha "Закир, направи ми една услуга, избери урна и за мен" hahaha "Сандия, не планирам сватба" "Няма нищо, аз ще те подготвя!" Joy "Няма нужда, трябва да изпълня задачата и да доставя урните...чуй, после ще ме дразниш, сега съм на работа, до после" smile3533 И така, урните бяха натоварени в колата, но в тях освен всичко друго има и патрони, в тези, които са със зелен плат отгоре, обикновените са с червен! smile3513 Нали самата Мая се беше дегизирала и ги беше подготвила! #2gunfire Знаела е, че колата на Закир ще премине през проверката на полицаите без да я претърсят! #2gunfire Дори се обади да предупреди някой, че всичко е направила както трябва! smile3516

В дома на Рати Мена се молеше на Сандия и Сурадж да не вземат Према на празника в полицията, а да вземат нея! Weary Но нали те разбраха за плана на Сантош и Арун и се чудеха какво да кажат, добре, че Арун се обади и каза, че не могло само да иска, трябва и да заслужи! Peace Сантош дори нарече Према снахо Naughty smile3508 Каза и, че това било първия и Карвачаут и трябвало да се нагласи добре! hahaha Мена си мислеше, че със сигурност ще издържи поста!

Плана на терористките беше успешен и колата на Закир премина, заедно с техните муниции! Rage Rage Rage Диша беше отзад в друга кола, наблюдаваше и си мислеше как плана на Сандия се провалил и как ще вземе оръжията и мунициите точно под носа на полицията! #2gunfire Колко беше доволнааа, чак ми скъса нервите! smile3511 Нищо, това няма да е за дълго! fiuuuuuu

Да преминем към по-хубава сцена Grinning- Сандия се оправяше за празника в стаята им и дойде Сураджи, също облечен официално! smile3521 Тя му каза, че е много красив, после взе една роза и искаше да му я сложи, но той каза, че не е нужно newsm47 loveuuu Сандия продължи- всички момичета щели да се вторачат в него като влезе! newsm53 Ако наистина стане така ще има трупове...горките момичета smile3533 Сандия ще извади набързо служебния пистолет, пък другите да му мислят! hahaha hahaha hahaha Пак заговори: "Трябва да знаят, че цветето е мое, а ти си мой съпруг!" loveuuu Той и каза: "Добре, в такъв случай всички трябва да знаят, че само аз имам право да бъда с теб, Сандия" Two Hearts Two Hearts Two Hearts Наведе се да я целуне, но тя му запуши устата: "Стой" tooth Пък той едно жално попита: "Защо, какво има" Joy Joy Joy Сандия си поиска подаръка! Gift Gift Gift Сурадж пита дали е задължително, щяло да има много празници, друг път щял да и вземе подарък! smile3534 Тя му каза, че това не са просто предмети, а символ на любов! loveuuu И продължава да настоява: "Като твоя жена заслужавам подарък, днес трябва да ми подариш нещо, защото е голям празник, не ме грижа, искам подарък!" Joy Joy Joy Като малките деца smile3504 loveuuu Сурадж пък и уреди подаръка по телефона- златни обеци! newsm03 Бяха много красиви smile3521 Пак рекламираха сайта Amazon, както на последния Карвачаут на епизодите в Индия, обеците са от техния сайт! hahaha Сандия много ги хареса, каза, че вече разбира от новите технологии! newsm53 Сурадж каза, че си е свалил приложение и може да пазарува през него, свалил и други приложения освен това и сега ги разучава smile3533 newsm47 Сандия му каза, че вече става модерен smile3503 Но Менакши се развика да слязат и им развали кефа...Naughty newsm47

И за какво викала- Према беше облякла сватбената и рокля! smile3515 Ама че наглост! #Crazy Но всъщност Сантош я беше накарала, на Према хич не и дреме за Викрам, само за ужасния, подъл план на терористите! hit Но и той ще се провали! smile3513 Викрам като дойде и видя Према в роклята си спомни за първия път когато е видял Мена с нея след сватбата им newsm10 Бяха седнали на леглото в стаята му и той и каза, че изглежда точно като в мечтите му, от днес тази рокля щяла да е символ на любовта му! Kissing Heart Каза също, че бил загърбил всичко, за да е с нея докато носи тази рокля, докато е с нея ще и дава всичко без да се налага да иска! love001 Беше много мил спомен...smile3521 След това пак погледна Према и се развика да влезе вътре, тоест да се преоблече, също, че можела да носи всичко освен тази рокля! Много се ядоса, че някой друг е сложил роклята на Мена, но каза, че било, защото ако носела роклята можела да стане като Менакши! hahaha Добре се измъкна... Joy На Према щял да купи по-хубава! doh smile3534 Последната влезе и си мислеше, че ще му играе по свирката само още шест дни, след това ще сложи край на този цирк! comp03 Само на мен ли ми се струва или тези шест дни ги точат цял месец Joy

Сандия каза на Сантош, че Викрам не е постъпил както са мислели, но Сантош отвърна, че е направил точно каквото искали! smile3501 Понякога човек не може да изрази добре чувствата си, но тя му е майка и го разбира! smile3503 Той се ядосал, защото не може да си представи друга в роклята! smile3521 И нямало да може да понесе и друга жена в живота си...Peace После се помоли на Боговете да пазят снаха и love001

Всички освен Сантош, Арун и Мена отидоха на партито в участъка! newsm47
Закир също дойде, но той беше още с униформа и се занимаваше с урните, една за малко да му падне във входа, но я хвана Peace После ги остави на една маса в стая по-далеч от залата! newsm10 И тръгна Peace

Дойде и групата на танцьорките, сред които е и Мая, отново маскирана! smile3516

Сурадж пък оставяше сладките в друга стая newsm47 След като си тръгна дойде Према и се оглеждаше smile3513

Сандия видя онзи полицай, от който избяга Раджкумар! smile3506 Забеляза, че и той и жена му са с много злато и си помисли как може да си го позволи с една заплата! newsm53 Сподели на Закир и той отиде да говори с него, но разбра, че гривната е от тъща му hahaha

Арун и Сантош отидоха при Мена и още веднъж и забраниха да отиде в участъка с другите! Надявайки се да отиде, Арун чак се притесни, че малко са прекалили със забраните, но Сантош каза, че Мена винаги е правила това, което тя и забранявала, и сега ще отиде! smile3534

Та, отново в участъка, Закир каза на Сандия за гривната и да спре да гледа онзи полицай, а да насочи вниманието си там, накъдето трябва, после посочи Сурадж как беше наобиколен от момичета Joy Joy Joy После продължи да я дразни, нали му се е отдала възможност hahaha Пита я: "Сандия, нима Сурадж владее някаква магия, тези жени не се отделят от него, а откакто промени неговия стил просто е неустоим...и ето какъв е резултата" Сандия като го чу това щеше да припадне Laughing: "Ако знаех, че ще се случи така нямаше да го правя" tooth "Инспектор Сандия Рати ревнува като нормална жена" Ми какво, тя да не е извънземно Joy Joy Joy Отвърна му, че е жена и има право да ревнува! hahaha Сурадж и едно от момичетата се хилеха, то си пишеше нещо на телефона, но когато Сурадж видя Сандия смеха му секна и и се зачуди на ядосаната физиономия hahaha Тя наистина си гледаше така все едно след малко ще го набие newsm62 Той тръгна към нея, а Закир пак се обади: "Ааа...ти наглеждай Сурадж, а аз полицая" Joy Joy Joy После се изнесе Laughing

Сурадж каза на Сандия, че я е търсил къде ли не, тя пък му отвърна, че си е била тук, но той не я е удостоил дори с поглед Laughing, после: "Явно не съм те забелязал" "Ще ме забележиш ако спреш да забелязваш другите" hahaha Той се учуди за какви други иде реч, защо му говорела така hahaha Сандия веднага попита кое е момичето, с което толкова си говорел, дори му бил дал номера си! Joy Joy Joy Да бе, направо адреса smile3533 На Сандия май от толкова работа мозъка и е изпушил Joy Сурадж веднага се разсмя и каза, че момичето е поискало нейния номер, защото и то искало да стане полицай! newsm47 Ха такаа hahaha...Сандия стисна зъби и погледна виновно и засрамено надолу, пък и Сурадж намери повод да я избъзика, както Закир: "Какво има, Сандия, защо ли ми се струва, че ме ревнуваш" hahaha Не думай, не бяхме забелязали smile3534 Но после и каза: "Нямаш причина за това, защото не харесвам никоя друга жена и обичам само теб" txtloves txtloves txtloves Огрооомната усмивка на лицето на Сандия се върна...Grinning Пфу, отдъхна си момичето smile3533

Мая беше с Према в друга стая и и обясняваше, че луната ще изгрее в девет и хората ще са заети с празнуване, трябвало тя да вземе мунициите и да ги сложи при съдовете на Сурадж! #Sniper #Sniper #Sniper Каза, че оръжията са били внесени спокойно с полицейска кола, сега точно така трябвало и да се изнесат съвсем безпроблемно с колата на Сурадж! doh Ех, мечти, мечти smile3533 След като Мая си тръгна дойде Викрам и попита Према дали говорила с някой, но тя отрече Naughty
Арун и Сантош се обадиха на Сандия да я предупредят, че Менакши е излязла Laughing и че трябва да успее да влезе на празника! smile3521

След като затвориха и седнаха, Арун каза на Сантош, че се надява проблемите на Менакши и Викрам да изчезнат завинаги и също, че връзката между мъжа и жената е неразрушима! smile3503 Сантош се съгласи и добави, че тази връзка продължава до края на живота и ако единия не е добре, другия се грижи за него! Peace Скоро връзката между Мена и Викрам ще стигне до етап, в който отношението му към нея ще се промени и раните му ще зараснат! love001

На тържеството, Сурадж взе една чаша и извика Викрам настрани Peace Подаде му я и му каза, че е сок от манго и че знае колко го обича! smile3521 Припомни му как, когато Сантош е правила такъв сок той го изпивал целия и само Сурадж знаел това и му се ядосвал! newsm47 Добави, че му е брат, разбира го и го познава много добре! newsm10 Пита го, дали е накарал Према да свали роклята, защото му напомняла за Менакши! Peace Каза също, че ценни моменти като този не бива да се забравят лесно, те двамата са живели заедно много дълго и не може да я забрави толкова лесно! Peace В този момент започна танца на групата- състава е от пет, но на сцената бяха шест жени, защото и Мая беше там преоблечена с техния костюм и представяйки се за една от тях, а и нали лицата им са покрити...smile3516

Мена се появи и стана забавно Grinning За да влезеш на празника трябва пропуск, но Мена не разполага с такъв- на първите двама полицаи тя им посочи нещо във въздуха и докато те гледат нагоре се вмъкна, но на вторите вече нямаше как, затова каза, че Сандия Рати и е етърва hahaha Видя я на масата вътре и и помаха, а Сандия направи жест да я пуснат newsm47 Мена влезе и седна на един празен стол на съседната маса до тази на сем. Рати Peace В този момент на Сандия и звънна телефона, но имаше много шум и не можа да говори, затова предупреди Сурадж и излезе, Закир тръгна след нея newsm10

Съобщиха и, че Раджкумар искал специална храна, но са му сервирали обичайната! hahaha Закир каза, че това е най-голямата им отговорност, но скоро това ще свърши, само веднъж да го обесят! smile3521 Някаква жена мина и закачи с шала си една от урните, която падна незабелязано на масата, но Закир я фокусира и я посочи на Сандия, че се е намокрила дори tooth Тя му каза, че е пълна с вода, пък Закир я пита дали е сигурна tooth Защото в тази, която за малко да изпусне е нямало вода fiuuuuuu Била е със зелен плат Peace Усъмниха се и решиха да ги отворят- видяха патроните и оръжията! smile3501 Претърсиха всички и установиха, че само тези със зелен плат са с муниции, другите са обикновени! newsm10 Закир се сети, че там е била само жената, която ги е подготвяла и разбра, че тя също е една от съучастниците на Раджкумар и е знаела, че неговата кола ще мина полицейската проверка! newsm53 Ядоса се Banghead Сандия отиде да повика началника smile3503 Докато тези още танцуваха...Naughty

Началника дойде в стаята, където бяха урните и каза на Закир и Сандия, че това е сериозна игра и те искат да свършат работата си с помощта на полицията, точно под носовете им Naughty Сандия предложи да го запазят в тайна, за да може терористите да не разберат, че полицията знае за патроните и да избягат smile3521 Закир също се включи с това, че трябва да извадят патроните и да опаковат отново урните, също ще нареди на Лохия да провери всички присъстващи Peace Началника се съгласи и си тръгна, а Закир изтича да каже да монтират камери в тази стая, пък Сандия се зае с урните newsm47

Женичките още си танцуваха, но ръководителката закачи без да иска воала на Мая и той се вдигна, видя я и позна, че не е от нейната група! newsm53 Попита я коя е, пък онази каза, че после щяла да и задава въпроси, да не иска да провали танца! smile3516

Сандия, Закир и другите полицаи опаковаха наново урните, които бяха със зелен плат, след като са извадили патроните и оръжията newsm10 После те двамата се скриха зад една врата и зачакаха да видят кой ще дойде Peace

Мая направи знак с глава на Према от сцената да тръгва и тя се изниза, Викрам я спря, но тя каза, че ще се върне след малко bash Но Менакши като видя, че тя си тръгва я последва, хвана я за ръката и започна да и бърбори нещо, пък Према си мислеше, че Мена няма да я остави намира, как ще вземе мунициите, даже посегна към пистолета си comp03 Мена продължи да дудне и Према я изблъска, после си продължи, но тя тръгна да я следи newsm53 Настигна я и я заключи в една стая, браво на Мена smile3501 Према изпрати съобщение на Мая, че Менакши я заключила и трябва тя да вземе мунициите smile3512
Танца тъкмо свърши и Мая се пръждоса bash

Сандия и Закир още стояха зад врата, когато Мена дойде и взе урна точно със зелен плат! doh newsm62 Сандия тръгна след нея да я спре! smile3503 По пътя обаче Мена се сблъска с отиващата натам Мая, урната падна и се счупи на пода- тогава Мая видя, че вътре няма патрони, което означава, че са разкрити! smile3521 Хукна да бяга, малко след това дойде и Сандия, Менакши започна да се оправдава, че не е виновна тя за урната, но Сандия и Закир веднага последваха Мая!

Према получи празно съобщение и разбра, че тя е в беда или че полицията е открила мунициите, почна да тропа и вика по вратата, една жена мина и и отвори! Crossing Arms Према и благодари и каза, че някакви деца си били направили шега с нея newsm11 Хвана се за ръката там, където Мена я беше стиснала и се изнесе да търси Мая smile3511

Докато тя я търси, Сандия и Закир я гонеха на Мая! smile3521 Тя слизаше по едни стълби, после в двора, където имаше два завоя, по единия тръгна Сандия, по другия- Закир! newsm10 Накрая я притиснаха в един коридор, тя беше между тях двамата и нямаше накъде да избяга, но....в този момент Према изключи бушона и тока спря- всички лампи в двора изгаснаха, Закир тръгна да стреля и каза на Сандия да бяга, но беше толкова тъмно, че докато се усетят Мая беше прескочила оградата! doh Сандия намери обувката и на земята и със Закир се зачудиха как така тока е спрял изведнъж, отидоха и включиха бушона отново, сетиха се, че щом е бил изключен това означава, че има още съучастници на Раджкумар на празника! newsm10 smile3513

Отидоха при началника и му казаха, че не са открили отпечатъци на главния ключ! newsm11 Закир предположи, че танцовата група още е тук, нали видяха, че Мая е с техен костюм! smile3521 Сандия ги уведоми, че са изпратили мунициите в главното управление Hands Thumbsup Началника каза, че плана на Раджкумар- "Операция Край" е претърпяла голям неуспех, защото без муниции нямат шанс! newsm53 Каза също, че скоро ще хванат помощниците му, а Закир нареди на Коли да свали записите от камерите от стаята с урните! smile3509 Решиха, че никой не трябва да знае, за да не провалят празника! smile3503

Обратно в залата- луната скоро щеше да изгрее и жените се готвеха за ритуала за прекратяване на постите! newsm22 Сурадж се чудеше къде е Сандия, но Емили му каза да не се притеснява и че тя щяла да запази урна и за нея- отиде и взе още една newsm10

Викрам видя, че ръката на Према е зачервена, нали Мена я стисна там, за да я завлече в стаята smile3521 Пита я от какво е и тя отвърна, че е дреболия, била се ударила, но е добре bash

Закир разпитваше танцьорките, пита ги откъде са newsm10 Забеляза, че са само пет, но на сцената били шест! Naughty Ръководителката му обясни, че онази не е била от тяхната група и му предаде думите на Мая, когато я попита коя е и че после изчезнала smile3503 В този момент Сандия видя Према на записите от камерите и отиде да я разпита smile3503

Отиде в залата и Сураджи много се зарадва, че Сандийка дошла най-сетне hahaha Държаха си ръцете и тя му се извини, защото много закъсняла, но той каза, че няма проблем love001 Но тогава Сандия видя Мена пак излетя hahaha

Каза на Менакши да не прави сцени там, и без това Према не е омъжена и не може да участва в ритуала! newsm47 Сандия пита Према дали е добре, защото е бременна,а токът спял и може би се притеснила в тази суматоха! newsm53 Но Према не е глупава и се сети, че Сандия се опитва да разбере къде е била през това време! Crossing Arms Каза, че Менакши я заключила в една стая, но досега не казвала, за да не ги тревожи doh Оуу...много загрижени сме станали нещо bash Мена потвърди и Викрам много се ядоса и каза на Према да тръгват, пък Мена се възмути, че са си тръгнали заедно newsm47 Сандия и каза да не се притеснява и че Викрам ще прекрати поста и Hands Thumbsup После отиде при Сурадж и му каза, че идва след две минути, отново Joy Той човека какво да прави, ще чака hahaha

Тя отиде и уведоми Закир за Према, а той каза, че проверил всички останали и нямали нито един заподозрян! doh Отвърна му, че за пореден път са успели да им се изплъзнат! smile3513 Закир и каза да тръгва, защото Сурадж сигурна я чакал, а през това време той ще направи фоторобот на жената! newsm10

Сандия се върна в залата и за пореден път се извини, че закъсняла hahaha Емили и донесе ритуалния поднос и после с Мохит отидоха към другите newsm10 Сандия започна да пръска Сурадж вода, после и с техните жълтите цветчета и през цялото време се усмихваха много сладко loveuuu Но, това беше точно за 10 секунди Joy...дойде един полицай и каза, че началника вида Сандия в участъка! Crossing Arms Сурадж и каза, че сигурно е важно, а тя му отвърна, че е важно, но и нейния пост е важен love001 Той отвърна, че ще го прекрати, щял да я изчака тук и да довършат ритуала, след като се върне, сега да върви! Kissing Heart Взе подноса от ръцете и и тя му благодари и тръгна hug Сураджи остана да гледа тъжно след нея Sad, май не беше много доволен, че все и изниква работа newsm47

Скицата на жената беше готова Hands Thumbsup Когато Сандия дойде, Закир тъкмо обясняваше, че лицето от първата скица е като това от новата! Сандия добави и третата скица и разбраха, че това е един и също човек- първо дошла в участъка и им остави диска на който пишеше "Операция Край", тогава беше дегизирана като старица, после тази жена, която подготви урните, и днес- като танцьорка, за да вземе мунициите! doh smile3513 Закир предположи, че тя е основния играч в "Операция Край" Началника каза да пратят скиците по всички участъци, за да я заловят! smile3508

Всички жени в залата изпълняваха ритуала, а Сураджи си седеше кротичко и чакаше Сандия да благоволи да дойде Joy

Према и Мая уведомиха Диша, че са им взели мунициите! newsm53 А Према и Диша както винаги започнаха да се джафкат и Мая ги скастри hahaha  Каза им да престанат да се обвиняват взаимно и че в момента трябва да действат задружно! smile3513 Према каза, че ще им трябват още пари за нови оръжия, но Мая отвърна, че преди това трябва да разделят екипа на Сандия и Закир!  smile3511 До сега ги подценявали, но са голяма заплаха за тях!  smile3516 Диша попита как ще го направят, Мая каза, че в основата на техния екип стои единомислието им и те трябва да разклатят тази основа! fight Диша пак се обади, че те са и добри приятели, но Мая заяви, че това било проблема на тяхната страна, всички пеели песни за дружбата, но при първа възможност насочват оръжия един срещу друг! box box box Не им бил нужен огън, а само малка искра и те сами щели да си изгорят къщите! Rage Rage Rage Сега това е целта им- да разделят Сандия и Закир! fight

Сандия седеше на компютъра, когато дойде Закир и и каза да дойде с него smile3503
Бяха в колата му и Сандия му каза да не я държи в напрежение hahaha А той отвърна: ""Не те държа в напрежение, просто те карам при Сурадж...един полицай ми каза, че не си успяла да довършиш ритуала, така че на задната седалка има урна и ритуален поднос, сигурен съм, че Сурадж те чака с огромно нетърпение" smile3533 love001 love001 love001 Как се хилеше Закир докато го говореше това, явно му е много забавно Joy "За сега полицейската ти служба свърши" newsm53 То, ако Закир не я беше закарал Сандия чисто си беше забравила и май-май Сурадж щеше да си зимува на стълбите в участъка, докато я чака! tooth tooth tooth "Хм...знам, че ме изпращаш при Сурадж, за да решиш сам случая и да обереш лаврите" "То се знае Laughing...имам пълното право- в академията ти ми измъкна голямата награда точно под носа, сега е мой ред" moresmile "Закир, не се съревновавам с теб, никога до сега не съм имала близък приятел, но не съм си и представяла, че най-големия ми съперник в академията ще стане мой пръв приятел" hug  "Защо ме ласкаеш сега, карам те при Сурадж" Joy Joy Joy  "Не се налага да те хваля, просто казвам истината" Hands Clap Hands Clap Hands Clap "Знам го Laughing...ти си единствения ми приятел в Пушкар и аз държа на нашето приятелство!" newsm74  love001 "Благодаря"  Много ми харесаха тези техни думи, много са мили! smile3521 Много ми липсва Закир в епизодите в Индия, толкова е жалко, че вече няма да го видим! smile3518 На тоя Сатя нещо ми изглежда, че главата не му е на мястото Laughing, Закир си е друго нещо! newsm47

Викрам се възмущава от Менакши в дома на Рати! newsm62 Обясняваше колко е егоистична тя и как се разстроила Према! bash Дори не искала да се върне в къщата, искала да е сама...Naughty Няма що...голям праз! Crossing Arms Тя се измъкна, за да отиде при Мая и Диша, не за друго! box box box Сантош пък си мислеше, че дори Боговете не могат да предвидят какво ще направи Мена- мислела си, че като я види на празника Викрам ще прекрати поста и, но тя само го вбесила още повече hahaha hahaha hahaha Мена пък от своя страна си държеше на своето- иска Викрам да прекрати поста и! fiuuuuuu Но той каза, че дори да умира от глад и жажда няма да го направи! newsm11 Мена каза, че сега ще видят кое е по-силно- неговия гняв или нейното упорство! newsm53 Само да не вземе да припадне от глад...hahaha

Така Grinning- дават как Сурадж си седи на стълбите до залата самичък и си се чуди кога ли ще дойда Сандия fiuuuuuu Тогава тя идва зад него и го хваща за рамото, а той става: "Сурадж...съжалявам" За кой ли път днес го чувам от нея това hahaha "Обикновено на този ден жените чакат мъжете си, аз съм първата жена, която кара мъжа си да я чак за Карвачаут, много съжалявам!" newsm62 Всъщност този ритуал е за нея, тя да може пак да яде, на Сурадж нищо му няма и да се забавят малко! Joy Joy Joy "Сандия, няма проблеми, по-скоро аз съжалявам, че жена ми не е яла от сутринта!" Kissing Heart "Хайде, прави ритуала и да приключваме с поста" Но луната беше зад облаци hahaha Май някой иска Сандийка да погладува още малко hahaha Но Сурадж каза, че трябвало да се покаже тази нощ- какво, той да не би да иска да седят там на тревата цяла нощ и да броят звезди, докато луната не благоволи да се покаже! Joy Joy Joy Но Сураджи се сети нещо и каза на Сандия да си затвори очите smile3505 Отиде до скутера, светна фаровете и взе огледалото с дръжката, която забоде в земята така че да се отразява в стената- заприлича на луна! Two Hearts Two Hearts Two Hearts После тя си отвори очите, но истинската луна вече се беше показала- сега имат две! hahaha Тя направи ритуала и каза: "Постих от цялото си сърце за доброто на своя съпруг, приеми молитвите ми, благослови Сурадж с дълъг живот!" и той добави "Направи така, че жена ми Сандия да бъде с мен до края на дните ми!" Two Hearts Two Hearts Two Hearts После и даде да пие вода от урната, но маалкичко залитна назад, Сандия видя, хвана за ръка и не падна Heart Heart Heart После той целуна ръката и...kiss kiss

# 25
  • Мнения: 628
newsm51 newsm51 newsm51
Такаа, продължаваме newsm47 Няма как да пропусна романтичните сцени от епизодите тази седмица, не бих си го позволила! hahaha

Първо започваме с 848 епизод:
Сандия беше на терасата и си мислеше за малката бомба в куклата, която избухна на панаира за един празник... no no no За щастие нямаше пострадали, Сурадж беше видял куклата и каза на полицаите! smile3501 smile3501 smile3501 Но Сандия знаеше, че бомбата не беше с цел да вземе жертви и се чудеше защо ли е поставена тогава...fiuuuuuu

Докато тя беше потънала в размисли зад нея дойде Сурадж, погледа малко какво прави, тежко въздъхна и я извади от унеса и hahaha hahaha hahaha Сложи я да седне на един стол и започна да и прави масаж на главата: "Знам, че днес имаше много напрегнат ден, Сандия, сигурно главата те боли...но нищо, аз съм тук!" love001 Тя хвана ръката му: "Благодаря, Сурадж, вече се чувствам по-добре, наистина болката отшумя, наистина...правиш чудесен масаж- по-добър е от мехлем! Grinning" hug После си говориха за Викрам и Менакши и как и двамата вярват в Сантош, че и сега ще вземе правилно решение thumbsup

Следващия е в 850 епизод:
Шофьора на Сандия я караше вкъщи, но тя видя скутера на Сурадж и нареди да спрат, после каза на шофьора да тръгва, тя щяла да се прибере сама fiuuuuuu

Отиде при Сурадж и го побутна с палката: "Наясно ли сте, че има глоба за неправилно паркиране- хайде, платете си" hahaha hahaha hahaha Но на Сурадж не му беше много до смях и тя го попита какво има smile3505 Той и обясни, че Сантош е довела Према вкъщи и се държи с нея като със снаха Naughty Но нашето момиче веднага измисли план за действие, но първо поиска нещо от него: "Обещай ми да облечеш дрехите, които ти донесох!" Joy Joy Joy Той веднага се съгласи и тя му сподели плана, после тръгнаха към скутера newsm47

Сандия трябваше да кара, Сурадж и даде ключовете и и сложи каската, тя седна отпред, той отзад и я хвана през кръста като и каза да тръгва, но тя първо: "Сурадж, дано спазиш обещанието си, да не се отметнеш!" Naughty smile3521 А той: "Моля, какво обещание" fiuuuuuu Направи се на 6 без 10! hahaha Но тя му отвърна: "Сураджи, Во Ай Ни" той се ухили до ушите Laughing: "Во Ай Ни" Но Сандия го хвана: "Нима...не чу за обещанието, а това чу, как така?!" moresmile Той малко се сконфузи, но тя се засмя, после и той след нея smile3534

И един от любимите ми- 854 епизод! smile3521
Сандия я бяха простреляли в рамото и беше в болница no no no Закир беше при нея, но когато дойде Сурадж той си тръгна и му каза да се пази newsm10

Той влезе и седна на леглото и, тя също седна Peace После той и хвана ръката и Сандия му каза: "Сурадж, не се притеснявай, докторът каза, че раната ще заздравее до 3-4 дни, куршумът само ме е одраскал" За щастие Мая не искаше да я убива, извади късмет на косъм, а сега му казва да не се притеснява Joy Joy Joy Той и трепери дори като си пореже пръста newsm47 Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Прекъсна я: "Добре, Сандия, но защо казваш да не се тревожа, ами ако те беше засегнал сериозно?!" Weary Изражението му беше много показателно, че не можеше да си намери място от притеснение: "Уплаших се до смърт...не искам да те загубя, Сандия! А казваш, че те е одраскал!" Two Hearts Two Hearts Two Hearts Тя пак се опитва да го успокои: "Добре съм Сурадж, погледни го от друга страна- днес станах истински полицай! За пръв път ме простреляха, това е добър знак..." Но той дори не я изчака да довърши, запуши и устата с ръка, вместо да го успокои, тя го притесни още повече! Joy Joy Joy "Замълчи, не се шегувай с тези неща...нима има място за шеги, аз съм обикновен човек! Чуй, Сандия, оръжията са нещо лошо, никога не се шегувай с тях, иначе няма да ти го простя!" Weary Тя му се извини и му обеща вече да не се шегува с това newsm53 По навик тръгна да си хваща ушите, както правят индийците за извинение, но забрави, че ръката и е превързана и я заболя smile3555 Сурадж искаше да викне доктора, но тя му каза, че единственото лекарство е щастието, а само той я прави щастлива, после продължи: "Но знам, че сега няма да ме направиш щастлива...е, нищо" fiuuuuuu Как може, простреляха я, а тя мисли как да го напъха в дънки Joy Той естествено веднага се върза Laughing, хвана ръката и и каза: "Сандия, я ми кажи, не съм ли правил винаги това, за което ме помолиш?! Кажи ми...кажи какво трябва да направя" Тя се ухили hahaha

После вече го беше преоблякла и като се върнаха у дома всички го зяпнаха все едно е циркова атракция! smile3533 Почнаха да му казват колко е красив, дори Сантош го прие...криво-ляво newsm62 Сандия му каза, че вече няма извинение и ще трябва да се облича така! smile3534 Сантош обаче видя и раната на Сандия, а Сурадж се обади: "Майко, твоята снаха за пореден път доказа своята смелост, но този път няма да помогне само мляко с куркума- ще трябват и билки" Joy Joy Joy  Арун я попита как е пострадала, но Сурадж пак: "Татко, Сандия е полицай- такива малки рани са дар за нея!" hahaha Май се надява като майка и се скара да спре да се радва на рани, та той да си отдъхне малко hahaha Сантош пък отбеляза, че Сандия не обича да стои кротко hahaha

И 855 епизод:
Сурадж носи на Сандия лекарството в леглото, но тя не може да го изпие, защото и било горчиво hahaha Но той и каза, че се налага и лекарствата винаги били горчиви Laughing: "Изпий го, моля те, погледни ме в очите и го изпий, не мигай, пийни го бързо...хайде" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Той и придържаше чашата и се гледаха мноого продължително loveuuu Докато...Мена не дойде и не им развали купона Crossing Arms, даже като ги видя пита дали може да влезе hahaha Сандия щеше да се задави Joy Мена каза: "Сандия, от днес ти си мой наставник! И като добър ученик аз ще те следвам! Браво, погледни как промени Сураджж...Сурадж, много си красив Laughing" "Кажи ми, как да направя така, че Викрам да е мой завинаги, майка ме принуди да подпиша документите за развода, но нима един подпис може да сложи край на любовта ни! Sad Кажи ми Сандия...Сандия, утре е Карвачаут искам да спазвам пост за него, както преди, искам да сложа сватбената си рокля, за да му взема ума...че като ме види да ми даде златен пръстен" Joy Joy Joy А Сандия: "Менакши, пак ли за злато мечтаеш" hahaha hahaha hahaha Мена този път отрече Grinning, после каза също, че Сурадж и Сандия винаги са я подкрепяли, сега ги моли да я подкрепят още веднъж! newsm10 Сантош нещо се развика и Мена изчезна да мели жито hahaha

Тя Менакши напоследък много ги прекъсва hahaha Нали сега спи със Сандия на леглото, а Сураджи пак си е долу на пода Joy От там почна, колко мъка беше докато се стигне до леглото, хайде сега- пак на пода! rotfImbo rotfImbo rotfImbo Освен това Мена понякога бълнува за Према и веднъж ги събуди hahaha Не може да се наспят като хората и това е, особено той! tooth tooth tooth

По-късно в същия епизод Сандия и Закир си говореха за Раджкумар, но на Сандия и звънна телефона: "Сандия, не се обаждам като твой съпруг, а като собственика на сладкарница Рати, на телефона е Сурадж Рати bowuu" Брей, брей, официални станахме hahaha "Знаеш ли, самия началник на полицията ми гласува доверие...Кажи ми, Сандия, къде да доставя сладките, кажи ми" Сандия каза, че ще му изпрати адреса и му затвори, преди да се е доизказал, явно е била притеснена от думите на Раджкумар преди малко- че някой от семейството и ще трябва да жертва живота си заради неговата свобода! #2gunfire #2gunfire #2gunfire  Но Сурадж само се засмя и реши да подосажда Laughing, пак звънна: "Слушай, сега се обаждам като твой мъж, кога ще се върнеш, защото трябва като се прибереш да изпиеш горчивото лекарство, ще го приготвя" Ама с такъв кеф го каза последното hahaha "Сурадж, жена ти ще си дойде скоро, след малко тръгвам към къщи"



Ени smile3525 Според мен не са показали жената в промото, за да е по-драматично, нали ги знаеш сценаристите Joy Joy Joy Даже бих се учудила ако я бяха добавили hahaha

Не знам дали съм те разбрала правилно, но аз лично ако я беше набил и завързал нямаше да го оправдая hahaha
Но в този случай, пак ще се повторя- разбирам го, но не го оправдавам! Все си мисля, че е имало и друг начин, имал е избор, въпреки, че в момента не ми два нищо на ум! hahaha

Аз мисля, че другите имаха право да го гледат така, все пак той я беше вързал като куче в магазина за цяла нощ, а когато го питат не им отговаря! Naughty Не знаят какво да си мислят хората, но като не знаят защо го е направил отстрани си изглежда жестоко Peace

Сатя наистина малко се оля с тая присъда за отвличане, поне можеше да пита какво е станало, въпреки, че по изражението на лицето на Сандия не изглежда да е било по взаимно съгласие нощуването и в магазина hahaha doh

Едва ли Сандия ще му се сърди, той е по сръдливия от двамата smile3534 Въпреки, че може би има известно право smile3506  Като го види, че е жив и здрав, всичко ще му прости! smile3521
 
Забравих да ти благодаря за колажа, снимките и разказа на епизодите по ВОЙО и новия в Индия! smile3525
Тара, много ти благодаря за колажите, прекрасни са! smile3525  smile3521

Последна редакция: сб, 12 дек 2015, 03:53 от RobinW

# 26
  • Мнения: 390
Момичета, след като изчетох коментарите ви и се поразмислих, абе да му се невиди Сурадж хубаво все пази майка си да не й се случи нещо, ами то за какво се ожени, след като първо за Сантош мисли. Не отричам, че наистина обича Сандия, то се вижда, обаче мама е на пиадестал и всичко останало бледнее пред нейното щастие и благоразположение. Ама жената е на възраст все пак, колко ще живее... да не би да стане като последния шотландски боец или като динозаврите. Ще си жертвам живота и младите години за благополучието на мама, която е на възраст с болести и болежки, да не мисли да я прави безсмъртна. Пък и в един момент ще се случи това, което никой не иска за себе си и семейството, в крайна сметка всички сме хора и рано или късно отиваме на едно по-добро място. Ама е доста пресилено, какво ще прави Сантош без любимия си син, никой не помисли за това, нищо че ни го натрапват от самото начало на сериала (моя Сурадж това, моя Сурадж онова, даже ревнуваше от снахата и т.н., и т.н. няма да изпадам в подробности).
Може да ви се струвам малко рязка в изказването си, ама е така, като се замисли реално човек. Ще я правим хилядолетница Сантош Рати. Аз имам надежди все пак, че убиеца е някой друг, който не предполагаме даже и не е от семейството.









И естествено мама е на снимката до жената и детето!  Joy Joy Joy




Последна редакция: сб, 12 дек 2015, 13:35 от ilival123

# 27
  • Мнения: 2 592
ИЛИЯНА Hug много добре си го написала  bouquet хич не си рязка Naughty
на мен ако знаеш какво ми идва да напиша направо ще ме изгонят от темата Laughing Laughing
затова се опитвам някак си по*приемливо да отбележа разочарованието си от Сурадж smile3505..как можа дори да допусне че Сандия ще заподозре и арестува Сантош #Crazy без значение дали е пред него или преди операцията Close   такова нещо няма как да се случи Naughty и друго като Локеш и Емили си признаха за убийството на Мохит въпреки желанието им не ги арестуваха Thinking защо сега Сурадж си мисли че като си признае убийството вместо Сантош и готово  ooooh! на мига го арестуват без доказателства че е той newsm78   интересно как се стигна и до бесилката  ooooh! какво още е признал и се е постарал да изглежда правдоподобно newsm12 какво е вършил докато си мисли че предпазва МАМА #Silly при такъв абсурд вече очаквам в последния момент дори да си *спомни* че е видял и полицейския джип на Сандия при кладенеца  та затова  мълчи като пън пред нея за да запази и нея  Wink Laughing  smile3533



# 28
  • Мнения: 11 766
Здравейте момичета!  Hug Hug Hug Миха, Робин, Ени, Илианка, Софи - благодаря ви за хубавите думи и интересните коментари ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Вчера нямах никакво време да пиша в темата, но ви изчетох с удоволствие ...  newsm76 newsm76 newsm76 Няма как да отговаря на всички, затова ще изразя мнението си общо ...  smile3503

Робин - първо едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ за целият труд, който полагаш, за да ни пишеш толкова хубави, подробни и точни разкази на епизодите по Войо!!!  newsm51 Two Hearts Two Hearts Винаги те чета с голямо удоволствие - романите ти са супер!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Описала си всичко идеално - с цитати и лични впечатления от конкретния момент! Поздравления от сърце!!!  txtloves txtloves txtloves Епизодите по Войо наистина са невероятни - едни от любимите ми!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Сурадж и Сандия са уникална двойка - имат толкова много и все великолепни сцени! Не мога да им се нагледам ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts loveuuu love001 Когато ми остане време и аз ще си кажа мнението за техните сцени! Гледам ги отново и отново без да ми омръзне - Сурадж и Сандия са номер 1 ...  smile3534 Kissing Heart Two Hearts txtloves smile3521 Oha! ura

Миха, Илианка, Ени, Робин - и аз като вас мисля, че сценаристите не биваше да убиват Мохит, а можеше просто да го пратят надалеч с любовницата му и толкова ...   Peace Но явно те са решили друго - хрумнала им е идеята с убийството и със заподозрените ...  Naughty Така си направиха цял трак от това и още гадаем кой е истинския убиец ...  newsm78 Наистина е прекалено, че опорочиха образа му до такава степен - вярно той си беше лош - беше алчен, лъжеше, гледаше да използва другите, интересуваше се само от пари, не обръщаше внимание на жена си и дъщеря си, но това с изнасилването вече мина границата. Добре, че поне не е успял - явно ще направят така, че е бил пиян и понеже се закани на Лалима да й отмъсти й е посегнал така, но това е прекалено ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Наистина в епизодите по БТВ и Войо в момента цялото семейство е заедно и тук Мохит е съвсем друг - нормален, добър, грижовен!  smile3501 Точно този негов образ харесвам най-много и много ми се щеше него да запазят, но за съжаление по-натам отново ще се промени и то към много по лошо ...  smile3518

Софи, Робин - по отношение на Сурадж искам да кажа, че за мен това, което прави не е правилно - най-вече това, че завърза Сандия в магазина.  Peace Не го оправдавам, но разбирам защо постъпва така и не мога да му се сърдя ...  smile3503 Тук напълно споделям написаното от Ени!  bouquet Тя го е казала много точно - поне за мен!  thumbsup Сурадж направи това, защото нямаше друг избор - той разбра, че Сандия научи истината за него - за обаждането, пожара и куртата. Той отлично познава съпругата си - знае колко е добра и справедлива.  Peace В случая я затвори в магазина за през нощта, за да може рано сутринта да изпрати Сантош на операция и после да я пусне. И пак казвам - това не е за да не го арестува Сандия пред Сантош, а за да не разбере Сантош какво се опитва да направи той и как иска да поеме нейната вина!  Peace Ако Сантош разбере това няма да му позволи и ще си признае всичко - следователно Сандия дори да не иска няма да има какво да направи освен да я арестува, защото случая е сериозен и Сатя няма да пожали никого ...  no no no Не бива да забравяме, че тук нищо не зависи от Сандия - Сатя води случая - освен това началниците им дишат във врата и имат само ден да го решат, защото ще пратят други, които били много по-лоши ...  Crossing Arms Илианка, Софи - вероятно наистина Сурадж не бива да прави това заради Сантош, а трябва да помисли най-вече за Сандия и Вед - съгласна съм, но знаем какви са Сурадж и Сандия и как винаги са готови да жертват себе си, за доброто на близките си. А тук говорим за родната майка на Сурадж!  Peace В Индия майките са като Богини, съпругите също - там хората ценят близките си, което е много хубаво.  Wink Аз лично не мога да съдя Сурадж толкова строго, защото си представям в каква дилема се намира и колко много се измъчва ...  cry cry cry Недай Боже човек да изпадне в неговото положение - от една страна той вярва, че майка му е убила брат му, но това е станало случайно - от друга съпругата му непрекъснато се измъчва търсейки убиеца на брат му. Сурадж вижда и страданието на Сандия и как почти не спи, за да намери убиеца. Тя непрекъснато гадае кой от семейството или обкръжението им стоят зад това ...  smile3518 Ясно е, че никой няма да живее вечно - но нима един родител не би направил подобна жертва за детето си или нима едно дете не би направило подобна жертва, за да предпази родителите си?  newsm78 Ако помислим реално - всъщност това, което прави Сурадж не е толкова невъзможно. Напротив - и в други филми съм виждала подобни случаи. Близък на човека поема неговата вина, за да го спаси ...  Peace Нима е лошо, че един син опитва да спаси майка си - лошото е само, че в този случай той жертва себе си - а то тук и щастието си със Сандия и Вед!  newsm45 Аз не мисля, че Сурадж въобще подозира, че когато поеме вината наказанието ще е смъртна присъда - вероятно е мислел, че просто ще влезе в затвора ...  Thinking Софи - случая с Локеш и Емили нямаха чак толкова доказателства. Особено при Локеш освен самопризнанията му и опита му да ги заблуди с отпечатъците с друго не разполагат.  Peace За Емили разполагаха с уликите за това, което е направила - че е унищожила доказателства, че е отвлякла Комал и т.н. - и тя направи доста грешки, но за да защити дъщеря си. Сатя щеше да арестува едно малко невинно дете без да се замисли - пък тук говорим за Сурадж! Той няма да се поколебае - освен това имат последен ден и той няма да чака да разследва повече - за него касовата бележка от магазина, куртата, самопризнанията на Сурадж и това, че е запалил телефонната централа са достатъчни ...   fight Той въобще няма и да помисли, а директно ще го предаде - но вярвам, че Сандия няма да остави нещата така и ще разкрие истината ...  Praynig Praynig Praynig И пак да кажа - не оправдавам Сурадж, но го разбирам! Щях да му се разсърдя ако виждах, че той прави това без да му пука за другите, но не е така - видя се, че след като затвори Сандия в магазина той се измъчваше дори повече от нея, че е постъпил така ...  cry cry cry Именно защото страда и не иска да го прави плака цяла нощ - непрекъснато мислеше за Сандия, непрекъснато гледаше в магазина и нямаше търпение да изпрати Сантош за Джайпур, за да пусне Сандия и да й обясни ...  smile3518 Затова беше викнал такси в ранни зори, но Сантош, Манакши и другите не бързаха да тръгват и се забавиха максимално с чай, молитви, ритуали и т.н.  smile3518

Във вчерашния епизод тъкмо да тръгнат и Менакши реши, че трябвало да направят ритуала със захарта - беше хукнала за магазина на Сурадж, но той я спря и й каза да вземе някакво друго сладко нещо от вътре.  Peace Сандия чу, че са навън и се натъжи, че не може да изпрати Сантош, но й пожела скорошно оздравяване.  Hug Сурадж изпращаше Сантош, Викрам и Менакши и Сатя се появи с полицейския джип - Мена нали нищо не пропуска веднага го отбеляза и даже тръгна да го пита къде е Сандия - защо я бил извикал толкова рано ...  Joy Joy Joy Той каза, че не знае за какво говори - тогава Сурадж каза на шофьора да тръгва и така избегна срещата на Сантош със Сатя ...  Wink После Сурадж реши да избърза, за да освободи Сандия, но Сатя го подгони като хиена и го спря точно пред магазина - попита го защо го е излъгал, че е сбъркал номера и къде е Сандия, че не отговаря на нито един от телефоните ...  box box box Сурадж не знаеше какво да каже - той държеше ключа с лявата ръка и Сатя се сети, че охранителя на телефонната централа като описваше човека подпалил стаята каза, че е държал фенера с лявата ръка - така Сатя заподозря Сурадж - хвана една тухла и разби катинара на магазина и така намери Сандия пред погледа на Сурадж, Емили и Арун!  smile3518 Емили развърза Сандия, Сатя и другите почнаха да я питат кой е направил това - тя се чудеше какво да прави, но с трепереща ръка леко посочи Сурадж - Арун му се скара и го попита защо е направил това. Сурадж и Сандия плачеха!  newsm45 А пък Сатя каза на Сурадж, че го арестува за отвличане - понеже Сандия не му била само съпруга, а била и полицейски служител ...  #Sniper Днес Сурадж ще признае, че той е убил Мохит, за да предпази Сантош - не знам дали тя ще види това по новините. Според мен промото може да е подвеждащо и всъщност да не успее поне за сега ...  Peace Но после ще научи и слава Богу, за да отиде и да ги спре ...  Heart Eyes

Аз също още не мога да повярвам, че Снатош е способна на такова нещо, но и днес по всички репортажи и статии пишат, че тя е убила Мохит!  newsm78 Аз обаче се надявам, че е някой друг, който се е възползвал от момента между тръгването на Сантош и пристигането на Сурадж!  Praynig Praynig Praynig Само се чудя защо до сега Сантош не е казала нищо - вярно явно е разочарована от Мохит и затова мълчи, но все пак - гледайки как Сандия търси убиеца можеше да каже нещо!  newsm78 Но разбере ли за саможертвата на Сурадж ще дойде и ще каже каквото знае ...  newsm76

Тара, благодаря ти за поредните страхотни колажи, както и за хубавите пожелания ...  newsm51 txtloves Two Hearts smile3521 Oha!

Мими, благодаря за промото ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Ени и аз искам да видя Сурадж гол, но под душа със Сандия или в някоя романтична сцена с нея ...  luvbed Two Hearts txtloves И аз не го искам гол в килията ...  smile3518 Странно наистина защо не са показали онази жена в промото - но явно, за да засилят интригата - но сигурно ще излезе, че има някой свидетел, който да е видял истинския убиец и благодарение на който да се докаже, че никой Рати не е замесен! Дано ...  Praynig Praynig Praynig

Аз вярвам, че когато Сандия разбере защо Сурадж е направил това ще го разбере и ще му прости - Сурадж и Сандия се обичат безкрайно и се надямам скоро всичко да се изясни и отново да ги видим щастливи заедно ...  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves family

И нещо, което забелязах от един от клиповете зад кадър - за секунда показаха мъж с маска и въже около врата му - но не е Сурадж! Кадъра го изрязаха може би нарочно, за да скрият убиеца - но дали пък това не означава, че е друг и е мъж - дали не Прамод или някой от познатите на Мохит ...  newsm78 Не знам дали това въобще има връзка, но е в клиповете от сета на нашия сериал - за секунди го дадоха и го скриха - затова се зачудих ...  Thinking И нали съм от ФБР реших да му обърна внимание ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ето снимката ...
smile3503

Последна редакция: сб, 12 дек 2015, 20:30 от Roxis

# 29
  • Мнения: 2 592
РОБИН Hug страхотна си love001 благодаря ти за подробните разкази на сериите smile3525
също и на ЕНИ HugТАРА Hugи РОКСИ Hug bouquet  newsm10 с подробното инфо снимки и колажи Peace както и на МИМЕТО Hug за клиповете smile3521
МИХА Hug Kissing Heart dancing smile3525 кримката наистина стана жестока Rolling Eyes
както пишат в индийския форум - Сандия лесно посочи Сурадж и го арестуваха smile3518 но сега дали ще и е така лесно да посочи  Сантош за истинския убиец newsm78 за да спаси съпруга си  newsm12 smile3511задавало се голяма драма която щяла да удиви зрителите както никога досега #Crazy newsm78 smile3518

Общи условия

Активация на акаунт