Светлината на моя живот - Тема 12

  • 52 618
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 628
РОБИН Hug страхотна си love001 благодаря ти за подробните разкази на сериите smile3525
също и на ЕНИ HugТАРА Hugи РОКСИ Hug bouquet  newsm10 с подробното инфо снимки и колажи Peace както и на МИМЕТО Hug за клиповете smile3521
МИХА Hug Kissing Heart dancing smile3525 кримката наистина стана жестока Rolling Eyes
както пишат в индийския форум - Сандия лесно посочи Сурадж и го арестуваха smile3518 но сега дали ще и е така лесно да посочи  Сантош за истинския убиец newsm78 за да спаси съпруга си  newsm12 smile3511задавало се голяма драма която щяла да удиви зрителите както никога досега #Crazy newsm78 smile3518


Момичета newsm51 newsm51 newsm51
Няма защо да ми благодарите, правя го с голямо удоволствие! love001 love001 love001
Аз ви благодаря за всички коментари, инфо, снимки и клипчета! smile3525

Софи smile3525 Тая кримка няма ли да свърши вече! smile3533 Аз също много обичам криминални истории, но това е повече драма и мъка, отколкото кримка hahaha

И каква е тази "голяма драма", която ще ни удиви?! doh Ние вече сме си достатъчно удивени от постъпките на Сураджи и от това до къде е стигнал Мохит преди смъртта си! smile3513 Вече нищо не може да ни удиви Joy Joy Joy

Роси, много ти благодаря за снимката от този момент от клипа и за разказа на вчерашния епизод в Индия! smile3525

Сега пък защо са го снимали?! newsm78 Дано има някаква връзка и е някой друг мъж убиеца, че да си отдъхнем малко newsm62

Иначе и аз мисля като теб по отношение на Сурадж! newsm10 Пак ще се постотня tooth- разбирам го, но не го оправдавам в никакъв случай! smile3513 Това, което прави не е честно спрямо не само Сандия и Вед, но и другите от семейството! Naughty

И съм съгласна абсолютно с Илиянка Hug за Сантош- още колко време ще живее, да не е безсмъртта случайно?! fiuuuuuu Или докато умре ще измислят елексир на живота и на това се надява Сурадж! newsm11 newsm62

Но ние мислим така, защото не е от нашето семейство и мислим обективно, ако беше някой наш близък, който многооо обичаме едва ли щяхме да мислим така и бихме направили всичко, за да е добре той, дори да е само за още един ден ще си мислим, че си е струвало, нали?! newsm47 Аз си разсъждавам просто...fiuuuuuu

Във всеки случай пак ще си повторя- Сурадж трябваше да каже на Сандия! Crossing Arms Но може би е мислел, че ако и каже ще я постави в ужасно положение, защото ще трябва или да арестува Сантош (а тя няма да го направи), или да я укрива като него и не е искал и тя да се тормози като него, знам ли?! newsm78

Дано поне след всичките тия глупости на сценаристите са замислили хубава развръзка, иначе...fight

# 31
  • Мнения: 8 441
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug
Робин Hugмерси за разказите на епизодите от ВОЙО  smile3525описала си всичко много увлекателно и те прочетох с удоволствие  smile3521А колкото за това дали се ме разбрала правилно  smile3521Да точно затова и аз дадох този пример ,че ако Сурадж набие и върже Сандия естествено ,че не бих го оправдала и разбрала ,пък да му простя изобщо ,но той както и друг път съм писала си има много сериозна причина да постъпва така.Сега дали е глупаво да защитава старата си майка която така и така ще умре  някой ден  е друг въпрос  newsm78Ти правилно си отбелязала ,че понеже майката не е нашата и гледаме от страни можем да имаме по обективно и правилно мнение ,но ако ние сме в тази ситуация и трябва да избираме как ли бихме постъпили  newsm78 newsm78 newsm78 Естествено  Светлината на моя живот слава богу  е просто сериал и историите в него са художествена измислица и понякога доста преувеличени  и украсени и такова едно нещо е трудно и направо невъзможно да се случи  smile3521Но ако това е нашата майка  и ние трябва да направим този избор какво ли бихме избрали  newsm78Аз може би щях първо да говоря с майка си да разбера какво точно е станало и чак после ако наистина тя е извършила престъплението тогава вече да се чудим какво да правим.Но Сурадж не съм аз ,той действа по неговия си начин и предпочита сам да поеме вината вместо да пита майка си какво е станало .А колкото до това дали не е могл да направи нещо друго Сурадж  newsm78ами да можеше да направи и друго .Може напрмер изобщо да се направи ,че  нищо не е видял  ,да си пасува и да се прави на ударен и да си остави нещата да се развият самостоятелно без той да ги насочва.Защо например му трябваше да се обажда и да казва  ,че има убийство  newsm78ако си беше замълчал може би трупа на Мохит щяха да го открият след седмица или месец или два зависи колко често е посещаван този кладенец .И докато открият трупа ,докато разберат на кой е ще мине време ,следите ще се размият и никой няма да подозира мама .Но Сурадж не може да остави брат си да гние в кладенеца и да е  непогребан както подобава и затова веднага се обади в полицията и така се компрометира още в началото и от тук на татък му почнаха проблемите и колкото повече се опитваше да скрие следите толкова повече правеше други грешки докато не се стигна до момента от тази серия крещейки да казва Да аз убих Мохит  smile3518
Сурадж можеше да каже и на Сандия ,но тогава би я накрал да избира между семейството си и дълга .Ако избере дълга ще трябва да арестува Сантош ,ако пък избере семейството би станала и тя участник в престъплението с това ,че възпрепиятства правосъдието и би се компрометирала като полицай и може би с кариерата и щеше да е свършено като се разбере истината .А и освен това ако  например Сурадж беше казал на Сандия ами ,че то тогава тя набързо щеше да реши случая и всичко да приключи в 10 епизода ,а я колко време вече се мотаме с това убийство ,че и още май предстои да пострадаме  smile3521
Роси HugИлианка HugСофи Hug

# 32
  • Мнения: 8 441
В новата индийска серия мъката е още по-голяма  smile3518
Сурадж си призна вината ,а Сандия се учуди страшно много  newsm78Добре де тя  как си обяснява действията на Сурадж  newsm78защо той се държи така ,защо е подпалил телефонната централа ,защо е излъгал по време на предния разпит,защо се е обадил от района където е извършено престъплението  и защо я завърза и затвори след като разбра ,че тя знае ,че лъже  newsm78Всичките тези действие които Сурадж ги върши са във връзка с  убийството на Мохит ,всичко е свързано с това и накрая Сурадж като си призна Сандия  се учуди безкрайно много  newsm78Сурадж още като я завързваше и каза ,че го прави защото тя е разбрала ,че той лъже и ,че вече му е омръзнало да лъже и сутринта вместо да посочва мъжа си ,че я е завързал да го беше завлякла в къщи да заключиврата на спаланята им и да го пита какво става ,защо постъпва така ,а не сега да гледа с големи невярващи очи  smile3511
Ох а Арун какъв шамар му зашлеви на Сурадж самооооо  smile3518Голяма игра направиха Анас и Ашок в тази серия и Дипика също е страхотна  smile3501
Сандия още като чу признанието и си каза ,че не може Сурадж да е убил брат си  newsm78Да видим сега от тук на татък какво ще прави  newsm78Инфото ,че като разбере ,че Сантош е убийцата ще я постави пред дилема и аз го видя и ми е интересно каква ще дилемата и каква ще е изненадата за зрителите  newsm78Остава Сандия да предпочете да запази в тайна ,че мама е убийцата е те това би ме изненадало .Но пък ако Сурадж и помоли да не казва и да му позволи да се жертва тогава какво ли ще направи Сандийка  newsm78

# 33
  • Мнения: 628
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug
Робин Hugмерси за разказите на епизодите от ВОЙО  smile3525описала си всичко много увлекателно и те прочетох с удоволствие  smile3521А колкото за това дали се ме разбрала правилно  smile3521Да точно затова и аз дадох този пример ,че ако Сурадж набие и върже Сандия естествено ,че не бих го оправдала и разбрала ,пък да му простя изобщо ,но той както и друг път съм писала си има много сериозна причина да постъпва така.Сега дали е глупаво да защитава старата си майка която така и така ще умре  някой ден  е друг въпрос  newsm78Ти правилно си отбелязала ,че понеже майката не е нашата и гледаме от страни можем да имаме по обективно и правилно мнение ,но ако ние сме в тази ситуация и трябва да избираме как ли бихме постъпили  newsm78 newsm78 newsm78 Естествено  Светлината на моя живот слава богу  е просто сериал и историите в него са художествена измислица и понякога доста преувеличени  и украсени и такова едно нещо е трудно и направо невъзможно да се случи  smile3521Но ако това е нашата майка  и ние трябва да направим този избор какво ли бихме избрали  newsm78Аз може би щях първо да говоря с майка си да разбера какво точно е станало и чак после ако наистина тя е извършила престъплението тогава вече да се чудим какво да правим.Но Сурадж не съм аз ,той действа по неговия си начин и предпочита сам да поеме вината вместо да пита майка си какво е станало .А колкото до това дали не е могл да направи нещо друго Сурадж  newsm78ами да можеше да направи и друго .Може напрмер изобщо да се направи ,че  нищо не е видял  ,да си пасува и да се прави на ударен и да си остави нещата да се развият самостоятелно без той да ги насочва.Защо например му трябваше да се обажда и да казва  ,че има убийство  newsm78ако си беше замълчал може би трупа на Мохит щяха да го открият след седмица или месец или два зависи колко често е посещаван този кладенец .И докато открият трупа ,докато разберат на кой е ще мине време ,следите ще се размият и никой няма да подозира мама .Но Сурадж не може да остави брат си да гние в кладенеца и да е  непогребан както подобава и затова веднага се обади в полицията и така се компрометира още в началото и от тук на татък му почнаха проблемите и колкото повече се опитваше да скрие следите толкова повече правеше други грешки докато не се стигна до момента от тази серия крещейки да казва Да аз убих Мохит  smile3518
Сурадж можеше да каже и на Сандия ,но тогава би я накрал да избира между семейството си и дълга .Ако избере дълга ще трябва да арестува Сантош ,ако пък избере семейството би станала и тя участник в престъплението с това ,че възпрепиятства правосъдието и би се компрометирала като полицай и може би с кариерата и щеше да е свършено като се разбере истината .А и освен това ако  например Сурадж беше казал на Сандия ами ,че то тогава тя набързо щеше да реши случая и всичко да приключи в 10 епизода ,а я колко време вече се мотаме с това убийство ,че и още май предстои да пострадаме  smile3521
Роси HugИлианка HugСофи Hug


Ени, аз също много благодаря за разказа и колажите!  smile3525 Много се радвам, че харесвате романите ми love001 newsm62

Много точно си казала нещата! love001 Само ще се добавя, че ако ставаше въпрос за някой мой близък аз също щях първо да се уверя дали със сигурност е той, но в случая Сурадж не пита Сантош, защото тя не е в добро физическо здраве и един въпрос от рода на: "Мамо, дали случайно ти не уби брат ми?" Laughing едва ли би и харесал...newsm62

Сандия може да се е учудила, защото си е мислела, че прикрива някой (както си е), а не че той е убиеца, пък и си знае човека hahaha hahaha hahaha

А Арун като го чу това направо щеше да припадне, но аз се почудих как толкова бързо му повярва, та чак го удари, все пак би трябвало да познава сина си добре и да знае, че Сурадж не би направил такова нещо, какво като си признава newsm11 Сандия например не повярва, но Арун сигурно като чу това от устата на сина си и загуби способността да мисли трезво, знам ли... newsm78 Но на мен специално ми се стори странно newsm47

Сандия ако разбере, че Сантош е убийцата и че Сурадж поема нейната вина направо не знам, не ми се мисли как ще реагира doh Сигурно и тя ще изпадне в шок като Пари ooooh! ooooh! ooooh!

# 34
  • Мнения: 8 441
Робин и мен това ме  учуди колко бързо повярва Арун на Сурадж и как изобщо не се замисли  newsm78А и този шамар  newsm78ествствено да е шокиран ,но чак пък шамар  newsm78да каже как можа ,защо го направи ,разбирам ама чак пък такова нещо  newsm78А и освен това му каза ти дето изгледа брат си дето беше стълба на смейството и аз толкова много се гордеех с теб ти си убил брат си .Даже го сравни и със змия която се била скрила в дома му или нещо такова ,сега ги цитирам тези думи по памет че не ми се търси превода ,но много силни  итежки думи каза Арун на Сурадж  smile3518А Сурадж така си порева ама без хълцукания ,а със сълзи ,сополи и пот както си подобава на една такава ситуация  smile3518
Анас кой ли знае колко флакончета с вода си е напръскал по лицето и колко мазило си е сложил в очите ,а може и  заради тежката сцена и истински сълзи да е пролял  Weary
Няколко снимчици от сериите когато Сурадж и Сандия направиха рожден ден на Вед в онзи хотел и стана ясно ,че Вед е излъгал ,че хотела е на татко му .





# 35
  • Мнения: 628
Робин и мен това ме  учуди колко бързо повярва Арун на Сурадж и как изобщо не се замисли  newsm78А и този шамар  newsm78ествствено да е шокиран ,но чак пък шамар  newsm78да каже как можа ,защо го направи ,разбирам ама чак пък такова нещо  newsm78А и освен това му каза ти дето изгледа брат си дето беше стълба на смейството и аз толкова много се гордеех с теб ти си убил брат си .Даже го сравни и със змия която се била скрила в дома му или нещо такова ,сега ги цитирам тези думи по памет че не ми се търси превода ,но много силни  итежки думи каза Арун на Сурадж  smile3518А Сурадж така си порева ама без хълцукания ,а със сълзи ,сополи и пот както си подобава на една такава ситуация  smile3518
Анас кой ли знае колко флакончета с вода си е напръскал по лицето и колко мазило си е сложил в очите ,а може и  заради тежката сцена и истински сълзи да е пролял  Weary
Няколко снимчици от сериите когато Сурадж и Сандия направиха рожден ден на Вед в онзи хотел и стана ясно ,че Вед е излъгал ,че хотела е на татко му .






Ени Hug, наистина е странно...newsm78 Да не би и той да знае за истинската причина за действията на Сурадж, но много не ми се вярва...newsm12 Но друго обяснение не намирам за тежките думи, а които се обърна към него, ти точно си ги казала...Hug

Имаше нещо и от рода на това, че Мохит е бил пиян, но той е бил с ясно съзнание, бил е горд, че дори Луната е имала петна, но не и Сурадж, как е станал като животно...cry cry cry bash И че ако Сантош е била тук е щяла да умре...no no no Това за змията, че той не е знаел, че отровна змия се крие в собствения му дом! smile3514

Това са прекалено силни думи! Как ли ще реагира като разбере защо го е казал Сурадж hahaha

Благодаря за снимките! smile3525

# 36
  • София
  • Мнения: 1 822

Joy Joy Joy


И съм съгласна абсолютно с Илиянка Hug за Сантош- още колко време ще живее, да не е безсмъртта случайно?! fiuuuuuu Или докато умре ще измислят елексир на живота и на това се надява Сурадж! newsm11 newsm62
]


Сега и Сантош ли ще умира  newsm78 Да права си, крайно време е един по един, да започнат да  ги изтребват. Първо Мохит, сега Сантош....стига и толкова живот. Да не е Дънкан Маклауд! А пък е и голям дразнител. После кой е наред...Мена,щото е малко глупавичка и плете интриги от време на време...
След това  newsm78..... Ммдааа,  този коментар ми дойде малко в повече
Стига са си затривали героите, искам да продължа да си ги гледам всичките Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 628

Joy Joy Joy


И съм съгласна абсолютно с Илиянка Hug за Сантош- още колко време ще живее, да не е безсмъртта случайно?! fiuuuuuu Или докато умре ще измислят елексир на живота и на това се надява Сурадж! newsm11 newsm62
]


Сега и Сантош ли ще умира  newsm78 Да права си, крайно време е един по един, да започнат да  ги изтребват. Първо Мохит, сега Сантош....стига и толкова живот. Да не е Дънкан Маклауд! А пък е и голям дразнител. После кой е наред...Мена,щото е малко глупавичка и плете интриги от време на време...
След това  newsm78..... Ммдааа,  този коментар ми дойде малко в повече
Стига са си затривали героите, искам да продължа да си ги гледам всичките Hug Hug Hug


Миха smile3525 Не знам дали си ме разбрала правилно- това беше свързано с един коментар на Илиянка Hug по-рано, за жертвата на Сурадж, дали си е струва или не, тъй като Сантош е на възраст и не се знае още колко ще живее, та той да умре за нея, това моето беше допълнение към него newsm10 Естествено, че и аз не искам тя или някой друг да умира smile3521

# 38
  • София
  • Мнения: 1 822



Добре дошла в новата темичка!  Hug Hug
Скрит текст:
Ако питаш мен, сценаристите така се заплетоха в своите истории, че май и те вече не знаят, кой е убиеца на Мохит Joy Joy Joy Joy. Сега ще протакат нещата, за да си нагласят часовниците и наистина да преминат към едно разплитане и приключване на тази история, ако я продължат не ми се мисли, какво следва и кой е физическия убиец. Много жалко, че затриха така Мохитски, той беше злобничко, завистливо и алчно човече, което всички изкоментирахме, как не трябва да прави това, не трябва да казва онова и т.н., и т.н., ама с риск да се повторя, наистина по-добре щеше да бъде да го натирят на хиляди километри с новата кака и да не го връщат в сериала, а не да му теглят чертата и да го въвлекат посмъртно в толкова лоши и гнусни неща, че няма накъде. Айде добре дължи пари на сто човек, съгласна съм, той си беше такъв и въобще не е за учудване, беше започнал да се алкохолизира, хубаво - накрая можеше да го вкарат при анонимните алкохолица и това е по приемливо, но за изнасилване - е това вече беше доста пресилено и прекалено. Ще жънем слава след напускането, а не с играта си в сериала. Никога няма да разбера индийската култура и традиции.  [/b][/size][/color]
Добре заварила  love001 Ама как си подпалила моторетката, не смея да кажа нищо  Rolling Eyes Ще мълча  Heart Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 1 822

Joy Joy Joy


И съм съгласна абсолютно с Илиянка Hug за Сантош- още колко време ще живее, да не е безсмъртта случайно?! fiuuuuuu Или докато умре ще измислят елексир на живота и на това се надява Сурадж! newsm11 newsm62
]


Сега и Сантош ли ще умира  newsm78 Да права си, крайно време е един по един, да започнат да  ги изтребват. Първо Мохит, сега Сантош....стига и толкова живот. Да не е Дънкан Маклауд! А пък е и голям дразнител. После кой е наред...Мена,щото е малко глупавичка и плете интриги от време на време...
След това  newsm78..... Ммдааа,  този коментар ми дойде малко в повече
Стига са си затривали героите, искам да продължа да си ги гледам всичките Hug Hug Hug


Миха smile3525 Не знам дали си ме разбрала правилно- това беше свързано с един коментар на Илиянка Hug по-рано, за жертвата на Сурадж, дали си е струва или не, тъй като Сантош е на възраст и не се знае още колко ще живее, та той да умре за нея, това моето беше допълнение към него newsm10 Естествено, че и аз не искам тя или някой друг да умира smile3521

 Hug Hug Hug
Мисля, че всичко си разбрах  Laughing

# 40
  • Мнения: 1 117
Изгледах последния епизод. Да предположим, че всичко е станало така, както го разказва Сурадж. Напълно вероятно и отговарящо на изградения до сега образ на героя.
 Сурадж е отишъл / повикан от някого, може би Локеш newsm78/да предотврати поредната неразумна постъпка на Мохит. За нещастие камъкът улучва лошо брат му,/ но той го оставя да лежи на количката,не го хвърля в кладенеца!!!/и отива да се обади в полицията, като смята, че е убил Мохит.
 Следващите негови неразумни постъпки са с една единствена цел - майка му да не разбере преди да замине да се лекува. Това би обяснило цялото му поведение,даже връзването на Сандия.
 Реакцията на Арун, макар и добре изиграна, пресилена и некоректна.
Остава Сандия да разбере, какво е станало след това.  Rolling Eyes
Рейтинг, епизоди, пари! Hug

Последна редакция: нд, 13 дек 2015, 03:55 от Tara41

# 41
  • Мнения: 11 766
И аз изгледах новият епизод в Индия! Беше доста тежък и тъжен ...  smile3518





В началото Сатя разпитваше Сурадж! Каза му, че знае колко много Сурадж обича съпругата си Сандия, затова вероятно има сериозна причина да я заключи в магазина си ...  newsm76 Започна да го разпитва какво е правил тогава в близост до мястото на убийството на Мохит - изведнъж един полицай докара куртата, по която имаше следи от кръв - били я намерили!  Peace Сатя попита Сурадж какво е правила тази курта при него - нали уж е имала петна от мазнина и той я е подарил на някакъв беден селянин ...  ooooh! После накара полицая да направят анализ на кръвта и да видят дали тя съвпада с кръвта на Мохит ...  Cry Сатя каза на Сурадж, че всичко сочи, че той се е обадил в полицията около 20 минути след смъртта на Мохит, освен това е знаел и точния час, затова го е казал на пандита.  cry cry cry Сатя каза на Сурадж, че вероятно Сандия е разбрала всички тези неща - разкрила го е и затова той я е вързал и затворил в магазина.  Naughty Започна да му крещи и да го кара да си признае всичко ...  box box box В това време Сандия, Емили и Арун гледаха в страни и плачеха ...  smile3518 Изведнъж Сурадж се развика и каза, че е истина и че той е убил брат си Мохит Рати ...  cry cry cry Чувайки това Сандия се шокира и за малко да припадне  newsm45 Реакцията й е нормална - тя имаше подозрения, че Сурадж прикрива нещо свързано със случая, но не очакваше да чуе това.  Peace Дълбоко в себе си Сандия знае, че Сурадж не е способен на такова нещо - както той каза двамата се познават толкова добре, че разбират кога другия лъже!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И сега Сандия усети, че Сурадж лъже и не повярва на думите му ...  smile3501 Kissing Heart Two Hearts Сурадж започна да разказва на Сатя и Сандия своята измислена история!  Peace Арун и Емили също слушаха ...   #Crazy Сурадж каза, че семейство Рати е поело отговорност за брака на Лалима и затова майка му Сантош е била събрала някакви пари за това.  Crossing Arms И понеже на годежа трябвало да дадат от парите, той е отишъл да ги вземе и е видял, че парите ги няма - така е разбрал, че Мохит ги е откраднал понеже е имал нужда от пари и е искал и от него. Затова Сурадж е намерил Мохит на това място ...  Whistling И тук вече показаха ретроспекция на измислената история на Сурадж - как той отива и намира Мохит с чантата с откраднатите пари.  Rolling Eyes Мохит беше пиян и Сурадж му каза да върне парите обратно - попита го как може да краде от собственото си семейство. Мохит му каза, че те вече не са му семейство. Каза му, че те имат пари за сватбата на Лалима, но нямат за него, когато им е поискал. Каза му, че той го е принудил да открадне като не му е дал парите. Накрая заяви, че те вече не го считали за част от семейството им ...  no no no Сурадж каза на Мохит да не говори глупости и че в момента виното говори вместо него ...  Wink Сурадж каза на Мохит да му даде чантата, но Мохит отказа. Сурадж му каза, че това са пари на майка им Сантош - двамата започнаха да теглят чантата, тогава Мохит бутна Сурадж на земята и той падна.  smile3518 Мохит му заяви, че не иска такова семейство - тогава Сурадж взе един камък и в опит да спре Мохит го удари лошо с него в главата - от нея започна да тече кръв ...  cry cry cry Сурадж се притесни - стана и отиде да помогне на Мохит, но той го избута и отказа помощ - после падна на количката до кладенеца и умря. Сурадж отиде да му провери пулса - викаше го и плачеше за брат си, но Мохит не стана! Разбирайки, че е мъртъв Сурадж избяга от там взимайки чантата и после се е обадил в полицията ...  newsm45 newsm45 newsm45 Тук ратроспекцията свърши и Сурадж приключи със самопризнанията си ...  Peace Доста добре измислена история, но за щастие тя не е истинска. Вярвам в това на 100 % ...  Praynig Praynig Praynig Сурадж плачеше и каза на Сатя да го арестува.  bash Чувайки разказа на Сурадж - Сандия си каза на ум, че Сурадж не би убил Мохит за пари и това не е вярно.  newsm44 За разлика от нея обаче Арун явно повярва на историята на Сурадж и без да се замисли отиде да се разправя с него ...  Naughty Разбирам, че на Арун му е тежко заради убийството на Мохит, но да се нахвърли по този начин на Сурадж без дори грам да се замисли дали наистина е виновен или не - вече е прекалено ...  box box box Арун отиде при Сурадж и го попита дали наистина той е убил Мохит, а после го удари гневно!  smile3516 Сурадж плачеше, а Сандия и Емили хванаха Арун и опитаха да го изведат навън ...  Peace Тогава Арун каза ужасни думи на Сурадж - направо съм потресена ...  no no no Арун каза на Сурадж: "Мохит е бил пиян, но ти си бил в сетивата си. Аз бях горд с теб, че Луната има петна, но Сурадж няма никакво петно. Ти направи толкова много и живееше за своите родители, братя и сестри. Ти отгледа Мохит с любов, но си го убил за малко пари. Кое ти даде право да убиеш Мохит, как се превърна в животно. Защо направи това, кажи ми"   #Sniper Сурадж плачеше, а Бабаса без да се замисли продължи да го обижда казвайки: "Добре, че майка ти не е тук, иначе тя щеше да умре като види истината за любимия си син. Чудех се кой е убил Мохит, но не знаех, че отровната змия се крие в собствената ми къща. Защо уби Мохит - ти си убиец"  fight Арун плачеше, а Сатя каза на Сандия и Емили да го изведат навън - тя го направиха и също плачеха.  smile3518 Сурадж плачейки си мислеше, че неговата ЛЪЖА много е наранила баща му и го моли за извинение ...  newsm45 newsm45 newsm45 Тук стана напълно ясно, че Сурадж лъже и измислената от него история не е истина - той не е убил брат си!  newsm18 Сурадж просто прикрива майка си Сантош, която смята за виновна ...  Wink

Ени, Робин - благодаря ви за интересните разкази и коментари относно епизода.  smile3525 Робин - не мисля, че Арун знае кой в действителност е убил Мохит - просто е гневен, заради смъртта му и в момента грам не разсъждаа и обвинява Сурадж без да се замисли дали това, което казва е вярно или не ...  Naughty Просто нямам думи ...  newsm66 Ени - съгласна съм с теб!  newsm10 На Сурадж никак не му е лесно - той е на кръстопът и затова постъпва така. Все пак той смята, че по този начин ще спаси майка си ...  Wink Представете си как се е почувствал, когато е видял Мохит да пада целият в кръв и си е помислил, че виновната за това е Сантош макар и без да иска ...  Wink Той е могъл да си замълчи и да не се обади в полицията, но Сурадж не е такъв и веднага се е обадил да дойдат - по този начин е изложил себе си на риск.  smile3518 И как да каже, че смята майка си за виновна - да може би най-редното в случая е да я попита, но при положение, че знае какво е състоянието й и че може да умре - Сурадж никога не би го направил ...  Peace По-скоро би пожертвал себе си, за да спаси майка си - както и прави! Само, че едва ли е подозирал, че наказанието за това ще е смъртна присъда - вероятно е смятал, че просто ще иде в затвора ...  Thinking От друга страна той се измъчва гледайки как Сандия непрестанно се бори да намери убиеца - а ако Сурадж й каже, че е Сантош тя също ще е в дилема - дали да арестува свекърва си или да я прикрие. И при двата случая Сандия ще страда от решението си ...  cry cry cry Точно затова Сурадж вероятно е решил да й спести това, да я излъже и да направи тези неща ...  newsm78 И така, когато той признае себе си за виновен - Сандия няма да е пред тази дилема, нито пък някой ще обвинява нея затова, че е арестувала член на семейството им. В случая той отново жертва себе си - да за да спаси Сантош, но също така, за да предпази Сандия!  newsm45 Сурадж обича Сандия повече от всичко на света и страда безкрайно много, че я върза и заключи! Просто нямаше друг избор ...  Peace Не казвам, че го оправдавам за това - но го разбирам и няма как да го обвиня с лека ръка ...  Wink Това може да е просто филм, но всеки добър човек би защитил хората, които обича - в случая знаем калко жертвоготовни са Сурадж и Сандия!  thumbsup

Миха - съгласна съм с теб, че не бива повече никой от семейството да умира!  newsm10 Надявам се, че Мохит ще е единствения случай ...  Praynig Praynig Praynig Дано си гледаме всички останали до края на сериала ...  Praynig Praynig Praynig Надявам се скоро се разкрие тази мистерия и да стане ясно, че убиеца на Мохит е някой друг - различен от семейството ...  Praynig Praynig Praynig Навсякъде говорят, че е Сантош, но аз все още се съмнявам ...  newsm12

Тара, историята на Сурадж наистина звучи достоверна, но в действителност е измислена и съчинена от него.  Peace Сурадж никога не би убил Мохит заради пари или за каквото и да било друго!  smile3503 Сурадж не би убил никого камо ли пък брат си.  Peace Видяхме го колко се измъчваше, за това че му удари шамар.  Wink Историите на Емили и Локеш също бяха достоверни, но както се оказва и те са измислени от тях - поне тази от Емили е 100 % измислена - в случая, за да защити Пари!  bouquet Но може би е вярна само частта, в която Сурадж е опитал да помогне на Мохит, след като в момента в който е дошъл го е видял да пада облян в кръв ...  Peace Така е намърсил и куртата си.  Wink Тогава вероятно Мохит е отблъснал Сурадж и не е искал помощта му, а после да е паднал на количката до кладенеца. Затова Сурадж да е хукнал да звъни в полицията!  newsm12 Сандия и Сатя трябва да се замислят, че дори в измисления разказ на Сурадж нещо не се връзва - а именно това, че според него Мохит е паднал мъртъв на количката до кладенеца - а не в самия кладенец!  Peace И явно Сурадж го разказа така, защото точно така го е видял да пада и така е бил когато Сурадж е отишъл да се обади ...  Wink И тук автоматично изниква въпроса - тогава как Мохит се е озовал в кладенеца, когато полицията го е намерила ...  newsm78 И по точно кой го е хвърлил там - вероятно истинския убиец, който според мен не е Сантош, защото, когато Сандия се обади на Сурадж той звънеше в полицията - тогава Сантош си беше вече у дома, както и останалите заподозрени ...  yes Тогава обаче май още не беше дошъл Прамод - та аз пак за него се сещам ...  Mr. Green

Искам да кажа, че се оказа, че снимката от клипа зад кадър, който кадър бяха вмъкнали в нашия сериал в действителност се оказа от друг сериал - гледах един репортаж - и там бесят някого с покрито лице ...  Wink Та в случая тези дето са пуснали клипа зад кадър са вмъкнали по грешка този кадър от другия сериал - не е от нашия - затова се извинявам, че ви подведох!   thumbsup

Само да кажа и нещо друго интересно - излезе новина, че когато са снимали сцените с убийството на Мохит - като са се редили да се бият с него пред кладенеца от близкото селце хората са се уплашили, че наистина убиват човек и даже са дошли да се намесят, но тогава са им казали, че просто снимат филм ...  smile3533

Дано другата седмица приключим с това разследване и всичко около Сурадж и Сандия да се нормализира и те да бъдат отново заедно щастливи ...
Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves family

# 42
  • Мнения: 11 766

Благодаря за новата ни тема Роси!


Както винаги е станала, много красива, романтична и актуална

Закъсаха го сериозно нашите Светлинки. Има си драма, няма как Peace но е интересно. Все още не е ясно, поне за мен, кой е истинският убиец на Мохит. Всичко сочи към Сантош, така ли? Дори да е по непредпазливост, пак нещо не ми се връзва, поне от това което изчетох от написаното.
Скрит текст:
И пак да си кажа за Мохит  Laughing Добре, убиха го ooooh! но чак пък да го изкарат и изнасилвач. Неосъществен, но все пак Mr. Green Можеха да си го пратят някъде, с новата Laughing Никой не е казал, че трябва да го връщат пак, след това Joy Joy Joy Joy
По-често попадам на епизодите по Бтв, и вчера като си ги гледах заедно всички, и ми стана мъчно  Blush дори за такъв персонаж, като него. Нали трябва да има и по някой, дето да ни е противен,  и да му се чудим на гадорийките.
 Май направих виртуално изпращане на актьора Joy Joy Така де, да си го отбележа Peace
Много ми е интересно какво ще стане, да отбележа играта на Анас- върви му на драми, и ги играе добре.  Направо му повярвах като счупи огледалото, много силна сцена Hug Като открият Сандийка, ще има арест. Сурадж, ще го видим и с белезници. А пък след това....какво ли ни чака, до разкриването на убийството. Според мен ще протакат още, винаги има накъде, щом става въпрос за индийски сценаристи Mr. Green Но пък, така хубаво си се превърна в кримка PeaceДа се постотня Joy точно по мой вкус! newsm03

Много се радвам, че темата ти харесва Миха!  Hug Hug Hug Благодаря ти за прекрасните думи и за страхотните колажи с нашите сладури Сурадж и Сандия!!!  newsm51 Kissing Heart Two Hearts txtloves hug Тези моменти са Великолепни - двамата са уникална двойка ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts love001 Oha! ppp Hands Clap Напълно съм съгласна с мнението ти по отношение на сериала ...  newsm10 Определено в момента има доста драма, но с криминална нишка!  Peace Сценаристите така са оплели всички герои в това, че човек непрекъснато гадае какво е станало и кой е истинския убиец. Определено е интересно ...  newsm76 И аз като теб все още не вярвам, че Сантош е убила Мохит - непрекъснато говорят, че е тя - но все пак не ми се връзва ...  newsm78 Аз лично се надявам историята около смъртта на Мохит да приключи през следващата седмица!  Praynig Praynig Praynig Сурадж вече се предаде - сега трябва да стане ясно, че прикрива Сантош, а от там надявам се да се разбере, че зад това стой друг човек!  Praynig Praynig Praynig Стига толкова мистерия ... Naughty  Сурадж и Сандия много се измъчиха! Искам да си ги видя пак влюбени, спокойни и щастливи заедно ...  Praynig Praynig Praynig Two Hearts txtloves smile3521 family Напълно съм съгласна и за играта на Анас - блестящ е във всяко отношение, а сцената с огледалото е супер реалистична!  newsm44 Two Hearts txtloves Дипика също е блестяща ...  newsm18 Heart Eyes Flushed Двамата са уникални - много ги обичам ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 43
  • Мнения: 11 766
РОКСИ Hug newsm51и новата тема си я направила перфектно smile3521 smile3501
всичко е от хубаво по*хубаво love001 благодаря ти! newsm10
 Heart Eyes



 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts txtloves loveuuu Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Роси, темата наистина е станала много, много хубава, само дето сериала ни се развива в една не много хубава посока. Но не може без драми, няма как всичко да е само цветя и рози, и любоооов  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Доста още ще ни поизмъчат, само трябва да имаме търпение.

Софи, Илианка - много се радвам, че темата ми ви харесва!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Благодаря ви за хубавите думи ...  newsm76 newsm76 newsm76 Софи - снимката на Сурадж и Сандия е уникална - двамата са супер сладки и влюбени!!!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura

# 44
  • Мнения: 11 766
Роси, с благодарности пожелание, както досега, всяка следваща тема да бъде по-красива от предишната!




Тара, благодаря ти от сърце за страхотните пожелания, както и за поредните Великолепни колажи на Сурадж и Сандия!!!  newsm51 Kissing Heart Two Hearts smile3521 Oha! Първите 2 са от едни от най-любимите ми моменти от епизодите по Войо!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Сурадж и Сандия в болницата са толкова сладки, както и после, когато тя вече го беше преоблякла с дънки и модерна риза! Когато се явиха в къщи всички ахнаха ...  love001 ppp Hands Clap Обожавам да гледам Анас/ Сурадж в дънки и ризи по него - уникален красавец и сладур е!!! Двамата с Дипика/ Сандия са номер 1 ... txtloves txtloves txtloves Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт