"Завръщане"/Sıla/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 39

  • 40 855
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 751
Силистра, Ежко те очаква мила   newsm03 love001  Бързо   animal037 animal037 animal037  отивай при него, че е нетърпелив   smile3534
                                                 

# 46
  • Мнения: 2 643
Силистра, Ежко те очаква мила   newsm03 love001  Бързо   animal037 animal037 animal037  отивай при него, че е нетърпелив   smile3534
                                                 


Грабвам го и бягам преди някой друг да ми го е отмъкнал  smile3508 smile3508

# 47
  • Мнения: 2 643
Този ревнивец помните ли го  newsm78 newsm78 newsm78 и един чичко полицай  newsm51

# 48
  • Мнения: 2 643
Вили, тук Агата теб ли къпе бе мила  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 49
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Котеее, хич не е доволен милааа, от спането на пода   newsm61  Гледай с какво подканва Силистра да си лягат на леглото, а не на пода   Joy Joy Joy
                                                                                                                                               

Ваййй бе  #Shocked #Shocked #Shocked
Силистра какво му стори бе джанъм та така разгневи Лъва в него  Mr. Green  че и лошо гледа  Thinking
я го масажирай малко, че да се отпусне, да не се напряга  Naughty Laughing Laughing Laughing

Вили, тук Агата теб ли къпе бе мила  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78



Нея нея  smile3521 smile3521 smile3521
а аз ги снимам  smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 че покрай снимките и мен изкъпа  newsm08 newsm08 newsm08

# 50
  • Мнения: 2 532


Нея нея  smile3521 smile3521 smile3521
а аз ги снимам  smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 че покрай снимките и мен изкъпа  newsm08 newsm08 newsm08


[/quo

Аууууууу!
Коте, Вили, Силистра Rage Rage
Що така бе момичета, уж бяхме посестрими, уж щяхме да си споделяме, щяхме да правим всичко заедно!!!
А вие? взехте агата , и направо в хамама! Без да кажете, да поканите!
Да не мислите, че останалите, нямат нужда от къпане, от изтриване на гърба или масажиране на ходила??
 tantrum Rage newsm61
Даже не сте уцелили температурата на водата!! вижте, само, колко е почервенял горкия!! ще му докарате "топлинен удар Shocked #Crazy

# 51
# 52
  • София
  • Мнения: 1 520
Добра вечер, дружки-добродушки  Hug Heart Eyes Hug
ღϠ₡ღ"Единственото, което съм в състояние да ти дам, е настоящият миг.
Това е всичко, с което разполагам. Истината обаче е, че никой не разполага с нищо повече.
Просто ни харесва да се преструваме, че имаме и друго."ღϠ₡ღ
Ваййй бе, къзлар, от ранния следобед с тоз' ищах за Агата. Само него си имаме Wink и всички сме вперели очи за подарък от него под елхата.
Скрит текст:
Не знам дали ще ни остави той подарък, но днес в софийски ресторант с дружка-добродушка открихме подаръче за вас  Simple Smile Я да видим сега, кой ще познае подарака ни под елхата  Wink
a) Boncuk Yılmaz
b) Cansu Dere
c) Zeynep Eronat

Нашата хубава Султанка

# 53
# 54
  • Мнения: 2 532
Марго  Hug,
Къде откри тази, Анимационна Султанка?
Свет, много хубава снимка на Агата с чайки  newsm57
Това в Турция ли е?

# 55
  • София
  • Мнения: 1 520
Марго  Hug,
Къде откри тази, Анимационна Султанка?
Свет, много хубава снимка на Агата с чайки  newsm57
Това в Турция ли е?

Диди, ей тук https://www.instagram.com/cansudere_aski/

# 56
  • Мнения: 751
Оххх, Силистра, Котеее, Диди паднах от   rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo  с вас.
                                                                       
Силистра   Naughty  да мила,аз съм    smile3533 smile3534  Но се промъкна и клюкарския фотограф Котето, и изпорти всичко   smile3514  Алооо,    photo  трябваше ето така да   smile3509  само него   smile3534
                                                                               

                                                                                                                     
Котеее, ти май днес прекали с къпането   Joy Joy Joy  и сега ти е нужен този   smile3503
                                                                                                   

# 57
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Тази сефте я виждам.

# 58
  • Мнения: 751
Лека нощ момичета   smile3524
                                                                   

# 59
  • Мнения: 1 238
Добро утро , прекрасници Heart Eyes
Кафе...
Скрит текст:

ШЕКЕР...



Сладурчета, вчера много сте предозирали шекера newsm78 Направо сте разкатали пешкирчето на АГАТА  Embarassed Ама по-полека  Stop Оставете и за нас нещичко Peace

Общи условия

Активация на акаунт