"Завръщане"/Sıla/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 39

  • 40 853
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Момичета, изписани сте света за две шапки и една празна литовска кратуна. Тя още не може да преживее че такова парче я отсвири. Хорти успокой,  не са заедно. А това за кариерата му няма и да го коментирам, защото някоя изсъхнала кифла си е чесала езика и иска да и вярваме. Лека нощ и спете спокойно.
Охххх продължавам, rotfImao rotfImbo страшно цветни сте днес, ама всичките. Laughing Joy
Хортиииии, ти си най-разстроена, затова, ще те гушна. spoko hug
Ох, как хубаво ме гушкаш, благодаря ти, ще спя като къпана, но все пак малко ще бъда на вахта, за да видя онова чучело да не би да смее да постне нещо!
Силистра, на тебе също ти благодаря, много си мила! Ееееех, дружки мои, каво щях да правя без вас?! Прегръщам ви и аз, а който иска да спи му казвам "Лека нощ", а на другите - заповядайте на приказки за гьонсурата и Мехмет (вижте как стана "Мехмет" от "Алакурт!)!

# 736
  • Мнения: 942
И аз те гушкам   Hug Хорти,   Hugзвучиш ме вече по - спокойничко.
Лека нощ,  Hug
Да запита, имаме ли си нов апартамент за утрешното кафенце?


Момичета, изписани сте света за две шапки и една празна литовска кратуна. Тя още не може да преживее че такова парче я отсвири. Хорти успокой,  не са заедно. А това за кариерата му няма и да го коментирам, защото някоя изсъхнала кифла си е чесала езика и иска да и вярваме. Лека нощ и спете спокойно.
Охххх продължавам, rotfImao rotfImbo страшно цветни сте днес, ама всичките. Laughing Joy
Хортиииии, ти си най-разстроена, затова, ще те гушна. spoko hug
Ох, как хубаво ме гушкаш, благодаря ти, ще спя като къпана, но все пак малко ще бъда на вахта, за да видя онова чучело да не би да смее да постне нещо!
Силистра, на тебе също ти благодаря, много си мила! Ееееех, дружки мои, каво щях да правя без вас?! Прегръщам ви и аз, а който иска да спи му казвам "Лека нощ", а на другите - заповядайте на приказки за гьонсурата и Мехмет (вижте как стана "Мехмет" от "Алакурт!)!

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
И аз те гушкам   Hug Хорти,   Hugзвучиш ме вече по - спокойничко.
Лека нощ,  Hug
Да запита, имаме ли си нов апартамент за утрешното кафенце?


Момичета, изписани сте света за две шапки и една празна литовска кратуна. Тя още не може да преживее че такова парче я отсвири. Хорти успокой,  не са заедно. А това за кариерата му няма и да го коментирам, защото някоя изсъхнала кифла си е чесала езика и иска да и вярваме. Лека нощ и спете спокойно.
Охххх продължавам, rotfImao rotfImbo страшно цветни сте днес, ама всичките. Laughing Joy
Хортиииии, ти си най-разстроена, затова, ще те гушна. spoko hug
Ох, как хубаво ме гушкаш, благодаря ти, ще спя като къпана, но все пак малко ще бъда на вахта, за да видя онова чучело да не би да смее да постне нещо!
Силистра, на тебе също ти благодаря, много си мила! Ееееех, дружки мои, каво щях да правя без вас?! Прегръщам ви и аз, а който иска да спи му казвам "Лека нощ", а на другите - заповядайте на приказки за гьонсурата и Мехмет (вижте как стана "Мехмет" от "Алакурт!)!
Благодаря ти, миличка, да успокоих се! Къщичка още нямаме, но сигурно Свет ще се погрижи отново за нас! Тя е много добричка, а и Ваня също, нали заедно работят в това отношение!

# 738
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Благодаря ти, миличка, да успокоих се! Къщичка още нямаме, но сигурно Свет ще се погрижи отново за нас! Тя е много добричка, а и Ваня също, нали заедно работят в това отношение!

Момичета темите ги прави Светлето сама, аз нямам намеса въобще. Техниката ми се скапа и се мъча с един таблет с който не се справям да пускам теми.

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Благодаря ти, миличка, да успокоих се! Къщичка още нямаме, но сигурно Свет ще се погрижи отново за нас! Тя е много добричка, а и Ваня също, нали заедно работят в това отношение!

Момичета темите ги прави Светлето сама, аз нямам намеса въобще. Техниката ми се скапа и се мъча с един таблет с който не се справям да пускам теми.
Независимо от всичко, вие и двете имате заслуга за нашия уют , все едно коя кога! Много сте готини! Браво на вас!

# 740
  • Мнения: 10 805
wavey Hug

Токущо се връщам от гости...и си викам...я да нагледам моми4етата и... newsm09...Бравоссссссс... smile3501 newsm10

Ето и Новата тема...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=899296.new#new

Утре вечер оба4е ще оправя 2 пост bowuu Peace

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
 Лека нощ, мили дружки, лягам да спя, за да събера сили за утре, че кой знае какво ни е приготвила джанката! smile3524 smile3524 smile3524 newsm46 newsm46 newsm46

Общи условия

Активация на акаунт