"Завръщане"/Sıla/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 39

  • 40 865
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 532
Joy Joy Joy Joy
Още съм на работа! държа си телефона, и се смея със сълзи!
То не са шапки, ушички и лампички!
Сюжета за черна комедия, е готов!
ХОРТИ, казвай, кога започваш да скубеш, и идвам да помагам!
СЕЗОНИ, Сезони! Виж какво прави конкуренцията!с ти се чудиш, дали да го целунеш!! newsm78 newsm78
НАДЕ, кои са любимците ти?
Сега сериозно, аз също мисля, че са заедно!

Последна редакция: вт, 19 яну 2016, 16:44 от DIDI888

# 691
  • Мнения: 2 532
wolf fans, е публикувала нова снимка на МАА! С куче! Тони? Може би!
Едва ли е селфи'!
Прават си снимки, един на друг!

# 692
  • Мнения: 21 201
Joy Joy Joy Joy
Още съм на работа! държа си телефона, и се смея със сълзи!
То не са шапки, ушички и лампички!
Сюжета за черна комедия, е готов!
ХОРТИ, казвай, кога започваш да скубеш, и идвам да помагам!
СЕЗОНИ, Сезони! Виж какво прави конкуренцията!с ти се чудиш, дали да го целунеш!! newsm78 newsm78
НАДЕ, кои са любимците ти?
Сега сериозно, аз също мисля, че са заедно!

Тези от аватара и подписа ми.
Емир и Фериха/ФЕмир от АФК/Огледален Свят-първата екранна двойка и първият турски сериал гледани от мен онлайн, и като всяко първо нещо са ми най на сърце.
Дидушче, тази ли имаш предвид, че за нея пише, че е нова, а дали е, не знам?!
Като, че ли това кученце ми се струва, че е мъничко за да е Тони, разбира се ако тази фотка конкретизираш.

Последна редакция: вт, 19 яну 2016, 17:09 от Neidjal

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
wolf fans, е публикувала нова снимка на МАА! С куче! Тони? Може би!
Едва ли е селфи'!
Прават си снимки, един на друг!

Това е новата му снимка в Инстаграм и WF я е взела веднага - със същите дрехи е както на последните снимки с кучето, якето горнището на анцуга!

# 694
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Благодаря ви момичета за пожеланията  Hug Heart Eyes Hug

Ами като се  newsm78 newsm78 newsm78 и заедно да са ......да са живи и здрави ама така ли  Crossing Arms....чрез фейса си разговарят двама души в една двойка  smile3506 smile3506
не ги разбирам тези взаимоотношения и това е....... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
ще живея с някой в реала ....... ама ще си общуваме във виртуала  newsm09 newsm09 newsm09
както се казва ....ай сектир бе  smile3513 smile3513 smile3513

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Благодаря ви момичета за пожеланията  Hug Heart Eyes Hug

Ами като се  newsm78 newsm78 newsm78 и заедно да са ......да са живи и здрави ама така ли  Crossing Arms....чрез фейса си разговарят двама души в една двойка  smile3506 smile3506
не ги разбирам тези взаимоотношения и това е....... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
ще живея с някой в реала ....... ама ще си общуваме във виртуала  newsm09 newsm09 newsm09
както се казва ....ай сектир бе  smile3513 smile3513 smile3513
Абсолютно си права, Коте! Защо ще са тези трикове и номера от тяхна страна?! За нас, феновете ли? Че то не е необходимо да ни показват шапките, краката, скобите на зъбите си, ръцете си, пижамите си и прочие простотии!!! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Или те сега са в пуберитета и лекичко повдигат чергата и си показват разни "интимни" части?? Това ми се струва много евтино и просташко!

# 696
  • Мнения: 21 201
Благодаря ви момичета за пожеланията  Hug Heart Eyes Hug

Ами като се  newsm78 newsm78 newsm78 и заедно да са ......да са живи и здрави ама така ли  Crossing Arms....чрез фейса си разговарят двама души в една двойка  smile3506 smile3506
не ги разбирам тези взаимоотношения и това е....... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
ще живея с някой в реала ....... ама ще си общуваме във виртуала  newsm09 newsm09 newsm09
както се казва ....ай сектир бе  smile3513 smile3513 smile3513
Не са единствената двойка, която познавам с такъв ненормален за мен начин на общуване.

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Сигурно си права, Наде, но той е на 36 години и е смешно за МЪЖ като него да се самогъделичка по този елементарен начин!

# 698
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Хорти какъв пубертет  ше го гони Мехметя в Христова възраст  newsm78 newsm78 newsm78
виж Злолина хич и не ме интересува пубертета ли....хормони ли я тресат.....ама тя така или иначе е тотално изтрещяла  smile3521 smile3521 smile3521 та просто не се и учудвам на ъкъла
ама за Акиф съм потресена .....  Thinking
не може до вчера да играеш главни роли във скъпоплатени сериали с голям рейтинг  Naughty
а днес вече да се правиш на девствен тинейджър  fight

Наде и за мен са ненормални такива начини на комуникацията в една двойка  Naughty

Свет
къде си джанъм ????
гледай какъв сложен казус нищим днес
хвърляй по едно око да не изпуснем края на темата   hahaha hahaha hahaha hahaha

то аз сега си тръгвам от работа така че, вероятно ще се включа отново утре  Whistling
че от вкъще покрай детео, мъжа, кучето и  food002 newsm79 wash 1ironing hang 1dishes ми е трудно да ви следя хорталъка
от мен лека ако не се засечем по къдни доби  Laughing

# 699
  • Мнения: 945
Изчистили са улиците!

Привет на всички Вас, скъпи девойки!  Я аз нещо съм поизтървала, може ли линк към Инстаграма на нашия човек!  

Здравйте,
Момичета в Истанбул нямаше ли сняг в момента?  Нали така дават по новините.

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Хорти какъв пубертет  ше го гони Мехметя в Христова възраст  newsm78 newsm78 newsm78
виж Злолина хич и не ме интересува пубертета ли....хормони ли я тресат.....ама тя така или иначе е тотално изтрещяла  smile3521 smile3521 smile3521 та просто не се и учудвам на ъкъла
ама за Акиф съм потресена .....  Thinking
не може до вчера да играеш главни роли във скъпоплатени сериали с голям рейтинг  Naughty
а днес вече да се правиш на девствен тинейджър  fight

Наде и за мен са ненормални такива начини на комуникацията в една двойка  Naughty

Свет
къде си джанъм ????
гледай какъв сложен казус нищим днес
хвърляй по едно око да не изпуснем края на темата   hahaha hahaha hahaha hahaha

то аз сега си тръгвам от работа така че, вероятно ще се включа отново утре  Whistling
че от вкъще покрай детео, мъжа, кучето и  food002 newsm79 wash 1ironing hang 1dishes ми е трудно да ви следя хорталъка
от мен лека ако не се засечем по къдни доби  Laughing
Така е, Коте, но какво от това? Явно той също е "изпушил" от слободия - не е лесно да се чудиш коя да ..... чукнеш? Особено в тоя му вид! Яд ме е на него, не на нея! Много мве е яд! Ще го разлюбя за днес! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Изчистили са улиците!

Привет на всички Вас, скъпи девойки!  Я аз нещо съм поизтървала, може ли линк към Инстаграма на нашия човек!  

Здравйте,
Момичета в Истанбул нямаше ли сняг в момента?  Нали така дават по новините.
Здравей , Принкс, ето ти го - това е най-новият му и е действително негов (той така ми каза Laughing Laughing Laughing Laughing)    https://www.instagram.com/alakurt79/

# 702
  • Мнения: 473
Здравейте и от мен!Ако МАА участва съзнателно в това ,,общуване" с благоверната си,жалко за него.Много детинско и инфантилно поведение.Няма нищо общо с образа и представата ,която сме изградили за него в резултат на актьорската му игра.Ако обаче от скука просто си поства снимки на тъй любимите му кучета е друго.Да не е горд собственик на кучкарник и това да е убягнало на феновете му.Май липсата на нов проект и роли го дърпа силно надолу.Интересното е той ли вече не желае да се снима или никой не го кани То и къде да го намерят да го поканят-по чукарите на Турция и плажовете.Жалко за погубването на такъв талант и хубост...

# 703
  • София
  • Мнения: 1 523
Скрит текст:
Хорти какъв пубертет  ше го гони Мехметя в Христова възраст  newsm78 newsm78 newsm78
виж Злолина хич и не ме интересува пубертета ли....хормони ли я тресат.....ама тя така или иначе е тотално изтрещяла  smile3521 smile3521 smile3521 та просто не се и учудвам на ъкъла
ама за Акиф съм потресена .....  Thinking
не може до вчера да играеш главни роли във скъпоплатени сериали с голям рейтинг  Naughty
а днес вече да се правиш на девствен тинейджър  fight

Наде и за мен са ненормални такива начини на комуникацията в една двойка  Naughty

Свет
къде си джанъм ????
гледай какъв сложен казус нищим днес
хвърляй по едно око да не изпуснем края на темата   hahaha hahaha hahaha hahaha

то аз сега си тръгвам от работа така че, вероятно ще се включа отново утре  Whistling
че от вкъще покрай детео, мъжа, кучето и  food002 newsm79 wash 1ironing hang 1dishes ми е трудно да ви следя хорталъка
от мен лека ако не се засечем по къдни доби  Laughing
Така е, Коте, но какво от това? Явно той също е "изпушил" от слободия - не е лесно да се чудиш коя да ..... чукнеш? Особено в тоя му вид! Яд ме е на него, не на нея! Много мве е яд! Ще го разлюбя за днес! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Ваййй, Хорти! Дур бе, къз! Не мой го разлюбваш и залюбваш ей тъй. После вадиш тежката артилерия  smile3513 #2gunfire  #Sniper fight и настава ад за Мехметя. Брой до 10 и се връщай в кюпа  Wink

# 704
  • Мнения: 435
Разлюбвала го за днес....аз пък за по-дълго! Crossing Arms
Писна ми от глупостите му,макар че хората се държат инфантилно,когато са влюбени...времето ще покаже,дали случая е такъв. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт