"Завръщане"/Sıla/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 39

  • 40 898
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Брех, Shocked не ми казвайте, че това къпане е от Аданалъ, защото хич не си спомням подобна сцена(а може да съм я прескочила), въпреки, че къпещите се са точно аверите на Али.
Точно от там е! Проспала си го! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 661
  • Мнения: 1 238
Добро утро, прекрасници Heart Eyes
Вчера сте се поразвихрили, цели 37 поста Wink Друго си е като се появи някоя снимчица, па макар и с малка част от Алакуртовата анатомия Heart Eyes
Кафе..
Скрит текст:


ШЕКЕР...


Последна редакция: вт, 19 яну 2016, 07:04 от cu4ito

# 662
  • Мнения: 2 643
Добро утро момичета кокичета, хубав ден ви желая  newsm51 newsm51 newsm51

Не напразно си харесах устните му  #Crazy #Crazy #Crazy, този мъж има перфектни устни , само за целувки love001 love001 love001 love001 love001 Но май му трябва една кака с темперамента на Кенан , че да му подпали малко кръвта и да спре да се крие  newsm78 newsm78 newsm78

От мен кафе и ШЕКЕР  love001 love001 love001

Скрит текст:

# 663
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Добро утро  Hug Heart Eyes Hug

Бреййй  newsm78 големи целувки са паднали вчера  Laughing
Аз пак съм изпуснала вихъра  hahaha

Сезонче джанъм, беним нацелува ли го Алакурта  newsm78
Я сега се отчети и разкажи........как целува Алакурт  Crazy

Хорти  Hug Славена не знам пкъде се е покрил Мехмет Акиф  newsm78 и с кого ама дано да не тренира с кюпека......танци на страстта  ooooh! ooooh! ooooh!

# 664
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Добро утро  Hug
Наистина необичайно раздвижване в темата в сравнение с последните седмици  Laughing Какво ли ще е, ако си снима други части от тялото ...  Whistling Особено ако е един пронизващ поглед  Crazy
Наде, тази сцена е от едно наказание, което Мараз Али наложи на хората си  hahaha
Хубав ден на всички  Heart Eyes

# 665
  • Мнения: 435
Е тази Каролина ме разсипа!
На корицата и се появиха двете шапки!Пиша от телефона и не мога да ги кача тук,но ако са отново заедно....от тази отърване няма!  Cry Twisted Evil
Е видя ли сега Хорти,как отговори Кума Лисанка.......заби ни ножа! #2gunfire
Надявам се,да е стара снимка ....от преди...и тя просто да го предизвиква!

Последна редакция: вт, 19 яну 2016, 11:45 от scarlet.kamii

# 666
  • София
  • Мнения: 1 524
Привет дружки-добродушки  Hug Heart Eyes Hug
Скарлет вместо теб качвам отговора на лисицата Каролинка-Минка.

 ooooh! Кръвното скочи ooooh! Дека ми е валидола  newsm78 Shocked Сърцето ме сви  ooooh! Душата ме боли  ooooh!  Praynig Да е старичка снимката  Praynig Таз' фубавица се не тръшка по гръб бе! Вайййй  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Мислих да си пия кафето на топло с книжле
Скрит текст:
Са ко' стана  #Crazy ще ми трябват повечко
Скрит текст:

# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Здравейте, скъпи дружки!   Hug Hug Hug Hug Както се очакваше, кифлата не закъсня много и откликна на удара! Той показа, че вече само кучето се гушка в него, а тя ни показва, че му е "хванала" шапката! Главата с нейната шапка е №102, а другата е с №12 - каква е тая литовска тиква, какво е това чудо? Номерата са моя измислица като илюстрация на големината на главите! Шапката с вълка е на малка глава, което не може да бъде главата на един 1.9 висок човек?????! Ето и документа:

Извинявай, Марги, но не знаех, че и ти прилагаш вече "документа"! Не само сърцето, ами и очите ми ще изкочат от "щастието", което ни предложи тая джофла!!!!! Аааах, само да ми падне! Това е категорично, че тя го дразни и не само него!!!! Sick Sick Sick Sick #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 668
  • Мнения: 3 952
Здравйте,
Момичета в Истанбул нямаше ли сняг в момента?  Нали така дават по новините.

# 669
  • София
  • Мнения: 1 524
Здравйте,
Момичета в Истанбул нямаше ли сняг в момента?  Нали така дават по новините.
Сезони, вчера имаше силен снеговалеж и всички полети бяха отменени. Нямаха дори градски транспорт. Сега ще влезна в един сайт с техните камери на живо и ще видя как е времето днес.

# 670
  • Мнения: 435
Ха,здравейте!(че от нерви,забравих учтивостта) bouquet
Сезонче,и аз си мислех за снега в Истанбул и се надявам снимката да е стара.
Защо,ако снимката е стара,тя ги публикува.....предният път пак,след негова снимка....? newsm78
Хорти,ти като написа,че сега чакаме отговор от нея...и аз не знам защо си помислих,че ще има такъв Thinking
Ами да не изглежда като бял флаг.....но ако са заедно,значи такъв му е бил късмета! hahaha

# 671
  • София
  • Мнения: 1 524
Момичета, вчера си е за вчера. Имало е силен снеговалеж в Истанбул, да, но снегът напомня за себе си само по покривите и градинките. Вчера са нямали градски транспорт, а днес улиците са като измити. Машала на комшиите! Машала!

# 672
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Привет ви момичета  Hug

Хорти  Hug Марги Hug стига се кахърете  Naughty
Алакурт и Мис Чефла се надлъгват нещо ..... newsm78 уж големи хора, пък не могат да се разберат ной-кого обича повече  Thinking кой-кого заряза  Crossing Arms
Държат се като тинейджъри  ooooh!

Да вземат да се разберат вече ........заедно ли са...не са ли  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
няма тука само да се нервя е дразня заради тъпата Злолина   #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 673
  • Мнения: 435
Марги,ама на тази снимка няма и загадка за сняг....то чистят,чистят,но чак пък толкова. Mr. Green
Сега пък си мисля,че ако бяха заедно....тя тази снимка,щеше да я качи още снощи,когато излезе неговата.
Упорита и нагла....каките как не са я оскубали още не знам!Аз не бих се стърпяла! Twisted Evil

# 674
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Марги,ама на тази снимка няма и загадка за сняг....то чистят,чистят,но чак пък толкова. Mr. Green
Сега пък си мисля,че ако бяха заедно....тя тази снимка,щеше да я качи още снощи,когато излезе неговата.
Упорита и нагла....каките как не са я оскубали още не знам!Аз не бих се стърпяла! Twisted Evil

Скарлет и аз не бих се стърпяла да я оскубя тази косъм по косъм  smile3515 като кокошка пред заколение  Mr. Green

Офффф покрай тая кифла съвсем забравих за почелпката  doh doh doh

Та да ви почерпя за мойта мама, която днес е рожденничка  Wink
Да ни е жива и здрава  Heart Eyes

Хайде заповядайте
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 19 яну 2016, 13:33 от kotelina

Общи условия

Активация на акаунт