диетата на д-р Ори Хофмеклер

  • 39 354
  • 611
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 254
Vesi-Thaloderma,къде се изгуби? Нямаш ли нищо обнадеждяващо за споделяне?

ми аз се включвам по традиция в петъците, понеже тогава ми е ден-контрол на кантара  Grinning
иначе - надявам се на поне 1 кг. надолу все пак, и аз съм човек, и аз душа бера  Sunglasses


а при теб как е??
 Hug

# 556
  • Мнения: 13 512
Спрях за 2 дни и качих 3 килограма....сега пак....абе от април до сега съм си на същите килограми, а съм постоянно на диети. За цялото това време съм прегрешила не повече от 5-6 дни. Мани,мани....

# 557
  • Мнения: 1 254
уххх,  newsm78, много гадно  Rolling Eyes

но защо пък ще качиш 3 кг. - при никого не беше забелязан такъв ефект.  newsm78
имам предположение  Blush - ако наближава да ти идва това е само водата, която се задържа от хормона!

дали не е това?

# 558
  • Мнения: 13 512
уххх,  newsm78, много гадно  Rolling Eyes

но защо пък ще качиш 3 кг. - при никого не беше забелязан такъв ефект.  newsm78
имам предположение  Blush - ако наближава да ти идва това е само водата, която се задържа от хормона!

дали не е това?
Ох,не беше Веси......просто-спара ли диетите и хапна нещо сладко,или алкохол,или баничка-започвам да качвам по кило  на ден едва ли не! Обяснявам си го със забавения метаболизъм след спирането на цигарите преди 5 месеца

# 559
  • Мнения: 1 254
ааааа, да, цигарите са фактор. мога само да ти пожелая успех! и упорство, за да не се мотивираш преди да е дошъл истинският резултат   bouquet

ето на, аз лично тази седмица не съм мръднала и грам  Cry
 Rolling Eyes
ама какво да се прави - ще трябва да погледна философски и да продължа в същия дух, понеже другите 30 кг. кой ще ми ги сваля ...


Успех!

# 560
  • София
  • Мнения: 1 370
Веси, ти 2-рия месец, казваш имало задържане. Дали и аз не съм в него. Първия месец рязко свалих около 5-6 кила , купувах си нови дрехи, че нищо не ми се задържаше на дупеца. Сега свалих за цял месец половин мизерно килце.

Режима ми е подобрен, само дето на обяд освен домати / без сол / хапвам по едно парченце сирене и следобяд понякога хапвам плодове. Вечер си ям нормално, без да близвам сладко.

Факт е , че заради тази диета ми се прибра корема - почти изцяло, и изглеждам доста по слаба, кожата ми е по-приятна на допир. Сигурно се изчиства организма някак, но не свалям. Закотвила съм се и туй то. Искам да сваля още 5-6 поне, ама не мърдам.

# 561
  • Мнения: 1 254
ами, да, предполагам, че е закономерно и си точно в анаболитния период и задържаш килограми. Но наистина видът накожата сам се подобрява.
Споко - ще го издерзаем този период!

Аз ще взема да си намисля за другата седмица 2-3 вида билки, които да редувам на чай с детоксикираща цел като така се надявам наново да провокирам процеса  Rolling Eyes Сигурно едната ще да е лайка, другия ден - полски хвощ, но не знам - ще говоря с Лада преди това  Grinning

А си мислех - дали ще се съчетае добре със Златно чудо 14 Макс - как мислиш?
Чудя се, понеже така и така сме на диетичен в известен смисъл режим. Едно хранене вероятно можем да заместим със Златното чудо. Склонна съм да се пробвам. Ако имаш аргументи "за" и "против" - изложи ги  Mr. Green , че днес се ядосах на кантара и съм способна и цяло шише да надигна от чудото  Mr. Green

 Hug

# 562
  • София
  • Мнения: 1 370
Аз туй "чудо " съм го пила преди да забременя, ама забременях и го спрях Simple Smile Е не забременях от него де Simple Smile
Имаше някакъв ефект- като основния беше, че не чувствах глад. Свалих някое килце, ама нали го спрях заради бебето и не мога да доложа дали е ок.

# 563
  • София
  • Мнения: 1 370
А за билките-сигурно има някакви, които изчистват токсини, ама далиот тях се слабее  Thinking
Като цяло съм много благодарна на тази диета, всички се скъсват да ми обясняват как със се "стопила" аз каквото свалих си останах с него, но явно съм се и постегнала покрай диетата откъм обиколко. Не спортувам , защото нямам време, спортувам като тичам след малкия само, така че стягането не е от спорт.

# 564
  • Мнения: 1 254
момичета, какво става? да не спряхте режима!?
аз не съм още  Mr. Green
но нямам и нови спадове в теглото, ама никакви, през последния месец.  Rolling Eyes малко се поизнервих така ....
е, леко се постегнакожата и затова не мрънкам много, но сега се чудя какво ли да променя, за да подтикна процеса. Имам още доста за сваляне все пак ....

че такива работи.
айде някой да вземе да пише, че взех да изпращявам от самота в тази тема  Sunglasses

 Hug

# 565
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ами явно не пишем от срааааммм! Embarassed

Аз последните 2 седмици малко се поулях с хапването, но добрата новина е, че не съм качила килца, въпреки че голямо плюскане падна!

От днес обаче съм пак на линия и смятам да я карам по-строго за наказание. Вечер няма да си позволявам сладко и спирам отново хляба. Ще наблягам на салатките!

Надявам се след седмица да мога да се похваля с леко мръдване на кантара, че се е закотвил така от близо месец! Rolling Eyes

# 566
  • Мнения: 5 713
Ми май наистина от срам не пиша. Аз някъде след Великден въобще не се ограни4авам, развалих режима, всеки ден си казвам айде от днес и пак нищо.

# 567
  • София
  • Мнения: 1 370
Ох да внеса малко опитимизъм Simple Smile
 Hug
Аз за 1 седмица зарязах диетата, защото бяхме с мъжа сами на море и се отядох по кръчми - салатки, ракйики, пържолки, мезенца, казънлъшко понички, палачинки, дюнери - пълно разложение в редиците ви казвам.
 Embarassed
Викам си като се прибера и ще ми се стъжни, като се кача на кантара.
Ама не - не бях качила и кило. После тръгнах пак на работа и поднових диетата - резултата за 1 седмица кило и половина надолу.
Имам чувството, че  е от паузата, защото организма ми явно беше свикнал с режима и не искаше да сваля. Скоро се оплаквах , че задържам килата и не свалям.
Сега свалих, пък вечер похапвам и бонбони  Embarassed нещо ми се е отворил апетит за сладко:blush:
, както обикновено не ям сладко.  Веси, специално за теб : опитай и ти с пауза. Похапвай си , ако искаш  1 седмица , да заблудим "противника" , че диетата е минала и пак ще има манджа, и после пак с пълно бойно снаражение. bowuu

# 568
  • Мнения: 1 254
 Peace идеята май не е лоша  Mr. Green  Mr. Green
  bouquet за куража!

ще видят те килцата, ааааааааааама-я-де  Mr. Green


до скороооооо ..

# 569
  • София
  • Мнения: 1 370
Peace идеята май не е лоша  Mr. Green  Mr. Green
  bouquet за куража!

ще видят те килцата, ааааааааааама-я-де  Mr. Green


до скороооооо ..

Hug
Аз благодарение на тази диета се преобразих, ама как ми е кеф всеки да ми казва - "ми кой ти е диетолога, ти ще изчезнеш"  . Основно кума ни де. Трябва да го почерпя.

Като цяло съм 20 кила под бременните, но не всичките са от тази диета, от нея съм свалила сумарно 6-7, но много ми личат .

Е докато да изчезна има бая домати още да изхрупам, но надежда има  Grinning Успех!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт