"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 19

  • 39 705
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 250
Благодаря на всички които се радвате за мен Simple Smile Пожелавам много късмет на всички. Моят кръвен тест е с малък коефициент още, но е положителен  Wink 32 единици  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Grinning Grinning Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Blush Blush Blush

# 721
  • SOFIQ
  • Мнения: 402
Честито Иве а на колко дни ти беше МЦ ? bouquet

# 722
  • Мнения: 250
Моника, аз кърмех и МЦ ми дойде доста късно, та все още се регулираше... така че идваше ми и на 25, 26 ден или на 30,31 ден. Но по често идваше към 26 ден. Този месец усреднено го чаках на 27 ми ден (утре) Simple Smile

# 723
  • Мнения: 13
Здравейте,искам да попитам и аз нещо?този Януари МЦ дойде на 2-ри и продалжи до 6-ти.С приятеля ми правихме опити точно по време на овулацията ми която по моите изчисления (ако са верни)беше на 13.От тогава до сега имах симптоми като бременна,но днес на 27 ми прокърви.Въпросът ми е мога ли да си направя тест,много ми се иска да съм бременна,но това пусто кървене,а така се надявах
Яйчници и овулация[/center]

Тестовете за бременност дават най-коректни резултати, когато са направени навреме,а именно:
Кръвен тест (бета ЧХГ) – най-рано 11 дни след ДОКАЗАНА овулация
Уринарен тест – най-рано 12 дни след ДОКАЗАНА    овулация или на първият ден от закъснението.
Щом на уринарния тест се появи втора черта, колкото и бледа да е тя, теста е положителен



Във  въпроса си не пропускайте следната информация:
1) Дата на последната менструация и продължителност на месечния цикъл (от първи ден на менструацията до първия ден следващата менструация; за първи ден се счита денят с истинско кървене, а не само зацапване);
2) Метод на засичане на овулацията, ако има такъв;
3) Ден/дни с непротектиран полов акт (дни със съмнение за евентуално зачеване);
4) Лекарства, които биха имали някакво значение (прогестеронови препарати, противозачатъчни, Клостилбегит, Кломифен и др.)
5) Правени ли са хормонални изследвания и има ли отклонения при тях
Така ще бъдем максимално полезни.

Моля задавайте въпросите си тук, за да не се създават нови теми с еднакво или подобно съдържание.

Успех и се надявам да намерите отговор на въпросите си!
[/quote]

# 724
  • Мнения: 1 612
Ти сама си си отговорила на въпроса. На мен Престо ми показа бледа чертичка на 11 ден от О.
Желая ти успех!  Peace

# 725
  • Мнения: 13
Ти сама си си отговорила на въпроса. На мен Престо ми показа бледа чертичка на 11 ден от О.
Желая ти успех!  Peace
Права си,но нали знаеш човек все се надява и все пак мисля да си направя един Sad

# 726
  • Мнения: 1 612
Ти сама си си отговорила на въпроса. На мен Престо ми показа бледа чертичка на 11 ден от О.
Желая ти успех!  Peace
Права си,но нали знаеш човек все се надява и все пак мисля да си направя един Sad
Така както го сметнах на бързо  днес ти е 14 ден от О, и уринарен тест ще ти отчете. Стискам ти палци, и да се похвалиш! Peace

# 727
  • София
  • Мнения: 7 645
ако само ти зацапва леко розово и не е тръгнал цикъл, можеш да си направиш тест, според мен изчакай и ако не тръгне ярко кървене (цикъл), направи тест.

# 728
  • SOFIQ
  • Мнения: 402
Brayda искам да те попитам меря БТ и вече 2 дни е 37.0 остават ми 10 дни до Ц гледах други графики О ми беше на 14- ти ден днес е 22ден  да взема ли престо един сега и един в датата на предполагаемия МЦ

# 729
  • София
  • Мнения: 7 645
дай да видя графиката
Ако О е била на 14-ти ден, а днес е 22-ри ден, значи са минали 8 дни от О, няма как да имаш още 10 дни до цикъл, нещо или не са ти верни сметките, или този месец ще ти дойде по-рано (след 5-6 дни някъде).
Ами ако си нетърпелива вземи един тест с 10 чувствителност или престо, ако инплантацията е била на 6-7ден, утре може да отчете, но ако си с по-късна инплантация нишо няма да отчете.
Най-добре изчакай още 3-4дни, но ако не можеш направи си.
За сега най-раното засичане на бременност с тест е било на 9-10ден, днес ти е 8-ми, вероятността да отчете е малка.

# 730
  • Мнения: 13
Ти сама си си отговорила на въпроса. На мен Престо ми показа бледа чертичка на 11 ден от О.
Желая ти успех!  Peace
Права си,но нали знаеш човек все се надява и все пак мисля да си направя един Sad
Така както го сметнах на бързо  днес ти е 14 ден от О, и уринарен тест ще ти отчете. Стискам ти палци, и да се похвалиш! Peace
мерси,ще пробвам днес и ще пиша какъв е бил резултата Peace

# 731
  • SOFIQ
  • Мнения: 402
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1

Ето я brayda цикъла ми е на 31,32 дни за това казвам 10 дни остаеат така пише на другия ми календар в мобилния ми телефон а и този месец лигавицата на 14- ти ден беше 10 мм и имам надежди да е станало вчера и онзи ден имах някакво придърпване в яйчниците но нямаше кървене никакво много ЦС имаше леко жълта беше и снощи ми беше много лошо вечерта преди да заспя

# 732

Общи условия

Активация на акаунт