Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино # Çapulcu kulübü # 137

  • 100 938
  • 598
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 9 541
Всички неприятности за Ердо започват в тази тема  Mr. Green
Питате се защо? Много просто - Ийит влезе във военно дизи и веднага военен преврат  
Joy
Не го оставяме да диша тоз добър чиляк Реджеп.
Иначе сериозно погледнато аз очаквам продължение на събитията. Чак като видя Емине да грее с бяла забрадка до бащицата ще съм сигурна, че вече тотално са се окопали и ще се сбогувам с Турция Sad

 Joy Joy Joy Joy Joy

Лакунчик Hug, ти пък, не си ли виждала Еминето с бяла забрадка?...Колко пъти вече Stop

САЩ: Турция може да загуби членството си в НАТО*

https://www.actualno.com/balkani/sasht-turcija-moje-da-zagubi-ch … -news_551345.html

# 256
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Не съм я виждала тези дни до него. Знаеш, че инак грее кат месечина и гледа гордо все едно хем го е раждала, хем го оножда
Mr. Green
Сега обаче Еми йок, явно още я крие от съображения за сигурност. В Истанбул и Анкара шоуто не спира, даже става все по-хард. Преди час зам. кметът на Шишли биде прострелян в кафанчето. Арестите не спират. Не мога да насмогна с четене и асимилиране на цялото инфо дет тече от комшиите. Положението е bok gibi...

# 257
  • Мнения: 654
Не съм я виждала тези дни до него. Знаеш, че инак грее кат месечина и гледа гордо все едно хем го е раждала, хем го оножда
Mr. Green
Сега обаче Еми йок, явно още я крие от съображения за сигурност. В Истанбул и Анкара шоуто не спира, даже става все по-хард. Преди час зам. кметът на Шишли биде прострелян в кафанчето. Арестите не спират. Не мога да насмогна с четене и асимилиране на цялото инфо дет тече от комшиите. Положението е bok gibi...

Анджък, Лакуни! Мнооого фекално! Аз днес се зарових и четох немската преса - там всички са възстанали срещу лова на вещици. Журналисти публикуват интервюта на различни бели турци и всички са обезнадеждени. Като допълнение са споделили, че привържениците на забрадките проявявали явна враждебност и се саморазправяли дори с хора по кафенетата, пиещи бира... театрални актьори разказват за цензурата в пиесите...Навсякъде се пише за " комичния" преврат и за готовите списъци на инакомислещите, светкавично извадени от чекмеджетата. Имаше и интервюта с немските депутати от турски произход, които гласуваха за декларацията за арменския геноцид. Ердо искаше кръвни проби, за да докаже , че във вените им не тече турска кръв ( не можете да си представите какви гаври имаше по предаванията им, как проверяваха " османска" кръв, " арийска" кръв, как ги смесваха и какви индивиди измисляха). Те получаваха заплахи за живота си и им беше назначена персонална охрана. Сега отново са атакувани," времето им наближавало" и скоро дългата ръка щяла да стигне и до тях.
Опитах се във фейсбук на турци да пусна мнението на Европа за" мнимия" метеж - няма нито един отзив. Подминали са ме като малка гара...

Последна редакция: пн, 18 юли 2016, 20:19 от perfectr

# 258
  • Мнения: 327
Привет патюшки Hug Hug Hug

В Гюмюшлюк още се пие бира cheers



Искам да вярвям,че няма да се сбогуваме с Турция Praynig Обичам ги тез хора!Искам да мога да ги гледам от екрана,да пътувам свободно до Истанбул и Бодрум,да виждам позитивните и усмихнати лица по улиците,да мога да се смея заедно с тях Praynig Трябва да има по-висша справедливост и да спре това безумие Peace

# 259
  • Мнения: 654
Четейки, попаднах на този виц:
– Name?
– Ahmed al-Rhazib.
– Sex?
– Three to five times a week.
– No, no… I mean male or female?
– Male, female, sometimes camel.
– Holy cow!
– Yes, cow, sheep, animals in general.
– But isn’t that hostile?
– Horse style, doggy style, any style!
– Oh dear!
– No, no! Deer run too fast.

Възможно е да е стар, но се смях!

# 260
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ели, и аз искам същото! Дано, Господи, дано!
В събота сутрин звънях в Истанбул, отсреща просто плачеха и мълчаха... Ужасяващ страх и безнадеждност... Sad Единствено повтаряха: какво ще правим сега, как ще продължим?
Моите турски френдове във фейса също мълчат. Само един кюрд си позволява понякога да лайкне нещо пуснато от мен и толкоз.
Аз естествено не спирам да бълвам, но вече е късно. Досега никой не ми обръщаше внимание. Късно се сети европеецът и българинът...

# 261
  • Мнения: 654
Ели, и аз искам същото! Дано, Господи, дано!
В събота сутрин звънях в Истанбул, отсреща просто плачеха и мълчаха... Ужасяващ страх и безнадеждност... Sad Единствено повтаряха: какво ще правим сега, как ще продължим?
Моите турски френдове във фейса също мълчат. Само един кюрд си позволява понякога да лайкне нещо пуснато от мен и толкоз.
Аз естествено не спирам да бълвам, но вече е късно. Досега никой не ми обръщаше внимание. Късно се сети европеецът и българинът...

Лакуни, ето защо мълчат и не драсват нищо:

In den sozialen Netzwerken kursieren Appelle zur Denunziation; Türken sollen diejenigen, die Sympathie für Putschisten äußern oder in irgendeiner Weise regierungskritisch sind, per E-Mail melden.

В социалните мрежи се разпространяват апели да се съобщава за турци, които са симпатизанти на превраваджиите или които изказват по какъвто и да е начин критики към правителството.

# 262
  • Мнения: 9 541
 Hug

Бойко Ноев: Турция я очакват още по-големи проблеми

18.07.2016 | 19:37


Законите важат за всички български посланици. Съмнявам се Даниел Митов да е действал на своя глава. Това е било решение на цялото правителство, за да се избегнат разнопосочни говорения. Това каза в предаването "Още от деня" по БНТ бившият военен министър Бойко Ноев. Турският посланик Гьокче каза сутринта, че арестите са извършвани по списък. Цифрата на задържаните расте непрекъснато и това показва, че турските власти не действат случайно и са били подготвени. Само можем да гадаем дали превратаджиите са знаели за тези предстоящи арести и са решили да действат. Тази криза няма да се размине бързо. Очаквам да има още по-голяма дестабилизация в Турция. Турското общество е разделено. Това е проблем за България, защото ние сме съседи на Турция. Границата между Европейския съюз и Турция трябва да бъде ясно прокарана. Тя не трябва да бъде просто една ограда, а ясна икономическа, физическа и политическа граница. България ще има все по-близки отношения с Гърция по тази тема, категоричен беше Ноев.


 http://www.novini.bg/news/366223-бойко-ноев-турция-я-очакват-още-по-големи-проблеми.html

# 263
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Да,разбрах, че ловът на вещици е в пълен ход.  Outta Joint
Ще мине през всички като ураган. Всички, които някога са си позволили да отправят критика към него ще бъдат подобаващо наказани.

# 264
  • Мнения: 9 541
Брей, днес където погледна, все ужасяващи новини Mr. Green

Наш учен в САЩ със страшна прогноза! Човешката цивилизация изчезва през 2068 г.

http://www.blitz.bg/news/article/429354


Тереза Мей шокира: При нужда бих разрешила ядрен удар, който може да избие хиляди

Новият премиер на Великобритания съобщи, че Островът се нуждае от модернизация на ядрения щит


http://www.blitz.bg/news/article/429584

 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 265
  • Мнения: 9 541
Здравейте, патенца Hug Hug Hug Hug

Очакват се много важни решения...

Президентът Ердоган произнесе обръщение към нацията...

19.07.2016 ~ 19.07.2016

Президентът на Турция Реджеп Тайип Ердоган заяви че след заседанието в сряда на Съвета за национална сигурност ще бъдат оповестени много важни решения.

Президентът Ердоган произнесе реч пред хилядите граждани стоящи на пост пред дома му в Истанбул.

Той каза че в сряда ще се проведат заседание на МС и заседание на Съвета за национална сигурност, след които ще бъдат оповестени много важни решения.

Обръщението на президента Ердоган към нацията бе излъчено по всички телевизионни канали в страната.

Президентът Ердоган подчерта в обръщението си че нападенията срещу ВНСТ, Генералния щаб и президентския дворец по време на опита за военен преврат са били осъществени от предатели преоблечени във военна униформа и че за първи път един военен преврат е бил възпрепятстван от народните маси, което е доказателство за силата на турската демокрация.

Той каза че нито една демокрация няма да приеме властта на войници, полицаи, съдии и бюрократи получаващи заповед от една терористична организация.

Президентът Ердоган каза че тези варвари не трябва да се приемат като представители на ТВС и че ще продължат операциите във всички държавни институции и учреждения за прочистването на този тумор проникнал дълбоко в тялото на държавата.


Ердоган каза че предателите ще получат наказания съответстващи на наказанията в света за предателство към родината и отбеляза че от 15 юни насам турския народ е в защита на своята воля.

Президентът Ердоган заяви че тези които се опитват да представят като невинни терористите в униформа са поддръжници на преврата и всъщност се явяват също неофициални членове на терористичната организация.

Президентът Ердоган благодари на всички граждани, на политическите лидери, на полицаите, военнослужещите и журналистите изправили се срещу преврата и подчерта че по тези земи не може да се родят хора които ще насочат оръжието си към своя народ и че терористичната организация на Фетуллах Гюлен е плод на един проект.

Президентът Ердоган подчерта че ще продължат безмилостната си борба с терористичната организация ФЕТО и с всички други терористични организации в страната.

http://www.trt.net.tr/bulgarian/turtsiia/2016/07/19/ochakvat-sie … ieshieniia-532263

# 266
  • Мнения: 9 541
 Hug

Турски интелектуалци, предимно от артистичния и музикалния свят, се обявяват за демократична Турция. Доколкото схванах са против арестите и насилието, както по време на опита за преврат, така и против последвалата реакция на правителството Thinking Приложено е и списъче с имена, дано е на добро! Mr. Green



http://www.gecce.com/haber-unlu-isimlerden-darbe-girisimine-tepk … -icin-cagri-metni

ПП. Списъкът от имена против силовите методи на разчистване, под привидната форма за спасение на демокрацията, расте...Наде  Hug, копнах го от теб  Laughing

http://m.ucankus.com/detay/245758/son-dakika-darbe-karsiti-mesaj … bi-unluler-bildir

Последна редакция: вт, 19 юли 2016, 22:11 от lia-martin

# 267
  • Мнения: 9 541
 Hug

Видях нещо за един от нашите хора Laughing, ама нещо не го схванах hahaha Нещо и името на Нежо се спряга #Crazy



Скрит текст:
GT:Still love between Handa and Reza Reza couple Koga Davutoglu and Sbanga Handa, who divorced in March marriage four years Rsdthma press together recently in Bodrum Club Nejat Eichler Mpthjan utmost pleasure after I talked Handa: I do not like to go into my personal life we are together ?? It's true we were together good news especially to our just Turkish Please do not transport without mentioning the source Wink

لا يزال الحب بين هاندا ورضا  الزوجان رضا كوجا اوغلو و هاندا صبانجي اللذان طلقا في مارس الماضي بعد زواج أربع سنوات رصدتهما الصحافة معا مؤخرا في بودروم بنادي نجات ايشلر مبتهجان بغاية المتعة  وتحدثت هاندا: لا أحب الخوض في حياتي الشخصية نحن معا؟؟ هذا صحيح كنا جيدين معا خبر خاص لصفحتنا just Turkish الرجاء عدم ا

# 268
  • Мнения: 327
Лиа Laughing
Ти за по-лесно през арабски ли мина превода Joy
Били са в бара на Нежо в Бодрум и Ханде е потвърдила,че с Ръза са заедно Heart Eyes

Ето го текста на руски:
Скрит текст:
Любовь между Ханде Субаши и Рызы Коджаоглу!

Между Ханде Субаши и Рызой Коджаоглу любовь.
Пара была накануне вечером замечена в Бодруме в ночном клубе Неджата Ишлера. Влюбленные веселились и развлекались. Напомним, что в марте этого года Ханде Субаши развелась со своим супругом, с которым прожила в браке 4 года.

Ханде Субаши на все вопросы сказала, что не любит говорить о личной жизни, но при этом подтвердила, что они с Рызой вместе и у них все хорошо.

Поздрав  Hug


# 269
  • Мнения: 9 541
Еленкеее Hug, мерси за помощта bouquet Не стига, че от арабски Wink, ами и на български в две изречения 3 пъти съм употребила думата "нещо" rotfImbo rotfImbo rotfImbo Не се научих да съчетавам като Наполеон няколко дейности едновременно bash

Музикалното поздравче добре ми дойде Peace



http://btvnovinite.bg/article/svetut/turcija-vavezhda-izvanredno-polozhenie.html

Последна редакция: чт, 21 юли 2016, 01:21 от lia-martin

Общи условия

Активация на акаунт