Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино # Çapulcu kulübü # 137

  • 100 088
  • 598
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9 541
Патенца Hug Hug Hug Hug Hug

Всичко в Анталия мина спокойно и красиво Peace Дори много полиция няма, говори се, че за да не плашат туристите, из курортите щъкат цивилни полицаи.....

Като гледам, желаещите да пишат тук са много hahaha, всички ли отлетяхте нанякъде или чакаме пак извънредни положения, ситуации и разни подобни? Wink

Ей го и наш Ийит къде се подвизава: /фотките са от 26 юли Sunglasses/





# 271
  • Мнения: 5 312


Като гледам, желаещите да пишат тук са много hahaha, всички ли отлетяхте нанякъде
Hug

Аз съм си тук, чета ви редовно, но рядко пиша.

# 272
# 273
  • Мнения: 9 541
 Hug Hug Hug

03 Ağustos 2016 - İkimizin Yerine'nin vizyon tarihi!



Голяма любовна история ли ни очаква?
Скрит текст:
Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler’in başrollerini üstlendiği yılın en büyülü aşk filmi “İkimizin Yerine”nin vizyon tarihi belli oldu.



http://www.gecce.com/fotogaleri-ikimizin-yerinenin-vizyon-tarihi?p=2

# 274
  • Мнения: 207
Лиа  Hug Hug

Мда, на такова прилича, Нежо, т.е Доан е учител по литература, който ще промени живота на Чичек (Серенай) Grinning
По кината от 21-ви октомври. Днес е излязъл само плакатът.

# 275
  • Мнения: 13 509
Здравейте!  Hug Hug

Гледа ми се този филм с Нежо и Серенай. Peace
Дали ще го излъчат или Ердо ще го спре, защото е силно любовен??? #Crazy newsm78





Лия, този хубавец не ти ли беше слабост?  newsm78



И него спрягат за някакъв проект със Серенай...  newsm78 ...или така ми се струва?  Rolling Eyes Rolling Eyes



Последна редакция: чт, 04 авг 2016, 15:03 от jupetrov7

# 276
  • Мнения: 9 541
Жапче Hug, мерси Peace
Жу Hug, страхотна памет имаш Peace, Шюкрю също ми е любимец, наред с Ийит, Ибрахим и някои
други Laughing Laughing Laughing
Сега съм загледала ето този момък newsm78

Скрит текст:

от сериала "N'olur Ayrılalım"

И тази година дано видя и Серенай как играе, че въобще нищо не съм гледала с нея newsm78

# 277
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Е, патета, починахте ли си от пет милионния митинг  Joy?
Превъзмогнахте ли срама и огорчението от звездичките ни  Stop ?

Гледайки вчера имах чувството, че със собствените си ръце съм дала сина си на Ислямска държава, с цел сексуални забавления и сега се "наслаждавам" на резултатите.

Ех, Тунджел аби, добре си си ти! Замина си овреме от лудницата. Не можа да видиш ония, които те боготворяха, как веят знамена, слушайки думи за смъртно наказание, излизащи от устата на всепризнат убиец... преоблечен в костюмчето на Ататюрк.
Тъжно е да прочетеш под снимка на любима звезда определения от рода на - помияри, придворни шутове и прочее...  Tired
Но всеки избира сам как и кога да се изложи. Не мож спря гората да се разлиства. Ние тоя филм сме го играли вече по нашите земи. Затова и с днешна дата, когато децата ни попитат защо живеят в идиотска държава, просто свеждаме глави и вдигаме рамене. Нямаме сили да си признаем, че голяма част от вината е наша - на тези, които вееха знамена... Няма значение звезди или не!

А това е само началото на новото дизи. Тепърва ще видим всички на площада, никой няма да остане безучастен, всеки сам ще вдигне бесилото си.

Последна редакция: пн, 08 авг 2016, 17:24 от lacunababe

# 278
  • Мнения: 207
Лакунчик  Hug Heart Eyes

Айн Фолк, айн Райх, и три пъти Алаху екбeр... след запетаята вчера, каква ще е ноктата в сряда.

# 279
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Всички тръпнем в очакване  Mr. Green Да видим, в срядата може с парашути да пускат звездите, нал вчера бяха на яхти  Mr. Green

# 280
  • Мнения: 207
Всички тръпнем в очакване  Mr. Green Да видим, в срядата може с парашути да пускат звездите, нал вчера бяха на яхти  Mr. Green
Обаче тези наште от първа страница, май не са звезди. Не съм търсила много или що, ама ни един не видях в червения басейн вчера.

# 281
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Нямаше ги, да... Ама аз мисля да не бързам с радостта Simple Smile

# 282
  • Мнения: 207
Нямаше ги, да... Ама аз мисля да не бързам с радостта Simple Smile
То си е за притеснение, като изключим Тунджел аби.

# 283
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Щом и Хайко Джепкин видях вчера, очаквам всеки да премине през тръпката на демокрацията  Mr. Green
Един народ, едно сърце!
Унутма, джанъм  Joy

# 284
  • Мнения: 207
А, намери се един  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт