Режимите на Ипократис - тема 15

  • 114 899
  • 775
  •   1
Отговори
# 420
  • Berlin
  • Мнения: 11 268
Аз имам по 200гр кисело мляко. 😄

# 421
  • Мнения: 2 111
Охо, значи имало и по-голяма оскъдица, хаха. Казвам ви - не знам как ще издържа. Засега водата ме спасява, но съм си яко гладна през цялото време. Да не говорим, че аз съм свикнала на междинно хапване между закуската и обяда, та тази пауза между двете хранения ми идва множко.  Crazy

# 422
  • Мнения: 15 042
Ипократис препоръчва хранене между 3-4 часа. Ако ставате рано и съответно ядете рано, можете да си направите междинната закуска.

# 423
  • София-Младост
  • Мнения: 23 361
Кафе с Канела
Няколко дни ти трябват, за да свикнеш. Аз ползвах и разрешения фреш...

# 424
  • Berlin
  • Мнения: 11 268
Получих си режима за втория месец, дажбите са увеличени с по 100-150гр и мога да замествам. Simple Smile Аз доволен. 😆 -4кг съм за първия месец. Като обиколки обаче малко ми се струва намалението.

# 425
  • София
  • Мнения: 254
Получих си режима за втория месец, дажбите са увеличени с по 100-150гр и мога да замествам. Simple Smile Аз доволен. 😆 -4кг съм за първия месец. Като обиколки обаче малко ми се струва намалението.

а имаш ли добавени нови продукти? Аз съм първи месец на режима и ми е много еднообразен.

# 426
  • Мнения: 2 111
Някой знае ли дали може изварата да се подмени с кисело мляко? За довечера имам 300 гр. зелен фасул с 50 гр. извара, но нещо много странна ми идва тази комбинация. Мислех да пиша на Ипократис, но разбрах, че отговаря след няколко дни, а на мен ми трябва по-бързичко, затова реших да се допитам до вас.  Peace

# 427
  • Мнения: 15 042
Принципно първият месец не са много позволени заменките, но аз да си кажа, че е важно да не минеш определените ти калории. Киселото мляко е даже с по-малко калории от изварата, така че не мисля, че е драма.

# 428
  • Мнения: 2 111
Благодаря! Иначе и аз разбрах, че в началото трябва максимално да се придържаш към посочените храни, но просто не мога да си я представя тази комбинация.  Grinning

# 429
  • Мнения: 15 042
Не е толкова зле. И аз я имах, беше ми по-вкусна от граха със сирене.

# 430
  • Мнения: 2 111
И още един глупав въпрос - как да си въведа мерките? Не ми дава да кликна никъде...
Редакция: Оказа се, че първоначалните мерки трябва да си ги изпратиш, за да ти ги въведат и после на 6 дни приблизително да се мериш.

Последна редакция: вт, 13 юни 2017, 09:26 от Кафе с Канела

# 431
  • Berlin
  • Мнения: 11 268
belvedere, имам нови неща, да и мога да заменям основните храни по едно уравнение.

# 432
  • Мнения: 42
Привет от мен!
Днес е втори ден, от както започнах режима на Ипо. Много съм щастлива, че ви открих - когато ми "отслабнат" ангелите в последните два дни, чета вашите съвети и споделени опити и те много ме мотивират и помагат да отхвърля коварните мисли Simple Smile.
Ще се радвам много, заедно да си постигнем целите и да преборим трудните моменти, които несъмнено ще дойдат.
Аз съм на 38 години, тежа 69 кг (вчера започнах от 69,4кг) и съм вискоа 170см. Искам да сваля общо 9 кг.

Желая на всички хубава и без изкушения вечер!

# 433
  • София
  • Мнения: 254
belvedere, имам нови неща, да и мога да заменям основните храни по едно уравнение.
благодаря abs

# 434
  • Мнения: 2 111
Странно, но аз май свикнах. Гледам постоянно да съм заета, че да не го мисля много-много и времето между храненията минава неусетно. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт