Режимите на Ипократис - тема 15

  • 114 950
  • 775
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 28
Polince, не си само ти, и на мен не ми се отразява, а го спазвам, че и на фитнес ходих. После заради грип и кофти цикъл пропуснах три тренировки, но факт е, че не се повлиях толкова на кг. колкото останалите момичета.

Кой ден ти е?

# 601
  • Варна
  • Мнения: 4 109
19-ти ден, днес видях 2,5 кг. надолу.

# 602
  • Мнения: 725
 Според мен проблемът идва от това, че калориите не са съобразени с ръста и кг на съответния човек. Не е възможно на абсолютно всички калориите да варират около 900-
 1000-1200 кал. С прекалено малко калории не всеки може да отслабва освен, ако не е 150 см.
Затова има препоръчителни калории спрямо мерките на човека. Но тук явно това не се взема под внимание.
От всичко прочетено до този извод достигнах...

# 603
  • Мнения: 28
19-ти ден, днес видях 2,5 кг. надолу.

Не ме устройва това което казваш. Grinning

Titi-piti, има логика в разсъжденията ти.
Лично за себе си мога да кажа, че 900- 1000-1200 кал, би следвало да ме доведат до някакъв вид отслабване, защото теглото ми е към затлъстяване и съм 175.

Мисълта ми е, че не съм дребосък и тези калории са 2,5  -3 пъти по - малко от колкото приемах до сега.

Аз се замислих пък за това, че след режима, едва ли някой би се хранил по този начин. Аз поне не бих. Съответно, ако сега сваля нещо (което не виждам как ще стане), след режима 100% ще го кача.

Не казвам, че ще ям като "разпрана", но определено поне количеството ще увелича ...

# 604
  • Berlin
  • Мнения: 11 282
Хм, нямаше ли въпроси за ръст, когато отбелязваш нещата в началото? За настоящи кг и желано тегло има.

# 605
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Който си е поръчал режим от сайта му, а не да спазва нещо готово, винаги може да му пише. Кажете, че нещо не е наред - не сваляте, не се чувствате добре... Ще променят режима.

# 606
  • Мнения: 725
Хм, нямаше ли въпроси за ръст, когато отбелязваш нещата в началото? За настоящи кг и желано тегло има.
Ами, то има, ама колко са взети под внимание е друга въпрос...

# 607
  • Мнения: X
Аз се замислих пък за това, че след режима, едва ли някой би се хранил по този начин. Аз поне не бих. Съответно, ако сега сваля нещо (което не виждам как ще стане), след режима 100% ще го кача.

Не казвам, че ще ям като "разпрана", но определено поне количеството ще увелича ...


Спазвала съм ружима му преди 12 години и е факт, че не само свалих, а и промених хранителните си навици, а кг държах с години, до следващата ми бременност. Но аз спазвах всичко почти фанатично близо 4- 5 месеца. Най- накрая дори в свободните дни не ми се ядеше нищо кой- знае колко по- различно от това, което имах като хранения през седмицата. Но и тогавашните режими бяха доста по- различни от сегашните. Правя сравнение, защото преди година и нещо си бях поръчала отново режим чрез платформата и нямаше почти нищо общо с онзи, "моят" си. Отделно, като им писах, че не мога да карам нон стоп само на ориз и киноа /бях посочила, че ям доста месо/, отговорът беше: "Така ще е първия месец, после може и да поразнообразим". Еми не, не стигнах до "после".

# 608
  • Мнения: 30
Според мен проблемът идва от това, че калориите не са съобразени с ръста и кг на съответния човек. Не е възможно на абсолютно всички калориите да варират около 900-
 1000-1200 кал. С прекалено малко калории не всеки може да отслабва освен, ако не е 150 см.
Затова има препоръчителни калории спрямо мерките на човека. Но тук явно това не се взема под внимание.
От всичко прочетено до този извод достигнах...

Не съм съгласна че мерките не се взимат под внимание, освен да имаш 1 свободен ден, има и 1 който е с по-нискокалориен прием, останалите 5 са с по-засищащи храни и грамажи.

# 609
  • Мнения: 30
19-ти ден, днес видях 2,5 кг. надолу.

Не ме устройва това което казваш. Grinning

Titi-piti, има логика в разсъжденията ти.
Лично за себе си мога да кажа, че 900- 1000-1200 кал, би следвало да ме доведат до някакъв вид отслабване, защото теглото ми е към затлъстяване и съм 175.

Мисълта ми е, че не съм дребосък и тези калории са 2,5  -3 пъти по - малко от колкото приемах до сега.

Аз се замислих пък за това, че след режима, едва ли някой би се хранил по този начин. Аз поне не бих. Съответно, ако сега сваля нещо (което не виждам как ще стане), след режима 100% ще го кача.


Не казвам, че ще ям като "разпрана", но определено поне количеството ще увелича ...



Тук не съм съгласна, идеята на цялото това "мъчение", "диета",  "режим" или кой както иска да си го нарича е да ти стане начин на живот. Иначе се връщаш на изходно положение + 10-15 кг при по-пълните или 5-7 кг при по-слабите.

# 610
  • Мнения: 30
Хм, нямаше ли въпроси за ръст, когато отбелязваш нещата в началото? За настоящи кг и желано тегло има.
Ами, то има, ама колко са взети под внимание е друга въпрос...

Titi-piti,  ти имаш ли режим приготвен от него или просто се чудиш как да си запълваш свободното време с писане на коментари? Ако имаш такъв изготвен, а не някакъв свален от нета, ще се увериш че грешиш.

# 611
  • Мнения: 725
Просто разсъждавам и стигам до такива заключения, защо момичета, спазващи стриктно режимите си и имащи очевидно доста кг за сваляне, не свалят или са в дълъг застой.
А и съм разгледала публикуваните режими, ами те не се различават кой знае колко много един от друг.

# 612
  • Варна
  • Мнения: 4 109
При мен началото на режима съвпадна със спиране на цигарите (запек), закъснял цикъл и грип. Задържането на кг. отдавам на всичко това. В момента, в който запекът, цикълът и грипът минаха - отбелязах 2,5 кг надолу.
Режимите работят, но ни вляят и всякакви други състояния ако има такива.
Просто трябва време за да се нормализират нещата, аз това установих. Днес е 21 ден.
Коментарите без режим в действие нямат стойност.

# 613
  • Мнения: 30
Просто разсъждавам и стигам до такива заключения, защо момичета, спазващи стриктно режимите си и имащи очевидно доста кг за сваляне, не свалят или са в дълъг застой.
А и съм разгледала публикуваните режими, ами те не се различават кой знае колко много един от друг.

Най-вероятно си гледала един режим публикуван от някого и след това copy-paste. Аз например никога не бих си публикувала режима и то по много причини, а не само защото съм дала пари. За това, кой колко има да сваля, колко е дебел и т.н. тук не е мястото за празни коментари на хейтъри, а на хора които спазваме режима и се подкрепяме и помагаме

# 614
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Ето моите кг. по време на режима.
21 ден е днес. В дните съм отбелязвала и откога не пуша. Третат цифра е деня от режима.

Общи условия

Активация на акаунт