Малкият джедай, премиера направи - на мама Фокси се представи.Бъдещи мами над 35

  • 26 269
  • 719
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 535
Ели, използвай браТчедката за прегледа на къщата  Mr. Green
Добре че при нас ги няма тия проверки  ooooh!

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 40 920
Благодаря ви, момичета Hug

Перу,това е МДФ.Всяка една летва мм е изтъркал на ръка със шкурка,после пръскане,пак търкане и т.н...Бая работа си има.Не успях да направя хубави снимки,ама пак се вижда.Лампите са супер,обаче светят слабо и като получат по-силни ватове,ще ги сменяме.

Илейн,тия инспекции на колко време ги правят Thinking

И тук пак заваля...да видим като се събудим как ще отринем колите Whistling

# 662
  • Мнения: 2 473
И при нас ги няма тия проверки.

И сняг си нямаме ... никакъв поне засега.

# 663
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 302
Проверките са според договора, в сегашния е първата след 3 месеца, след това на всеки 6 месеца.

Жане, братчедката да си прибере нещата така че все едно не съществува ми стига Simple Smile, може да я хвана за банята нея  Mr. Green

Отивам да гледам снимки и аз Simple Smile

# 664
  • Мнения: 3 535
Някой чел ли го е тоя доктор Спок ?
И аз гледах снимки- Мистик някой ден ще се сетя откъде те познавам Simple Smile . Хубаво семейство сте .
Мимче верно Карлсон Тео , обаче тооолкова сладък . И Хеленка една бузанка  Heart Eyes .

# 665
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 302
Мистик много сте хубави Simple Smile и антрето е станало много добре  Peace

Жане що ти Спок?

# 666
  • Мнения: 3 535
Нали се вкарвам във филми и съм вечно в нета , та го засякох. Знам че е много противоречив и ми стана любопитно за мнения от вас .

# 667
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 302
Да казва който е чел, че аз само дебна някой да пита нещо та да запаметявам и аз след това инфо Simple Smile

# 668
  • Мнения: 2 168
Не съм го чела Спок Simple Smile май нищо не съм чела, освен за скоковете на растежа

Пате, добре че е било малкото зло, ама си представям как си

Миа, аз съм с уртикария, ако е това то обикновено изчезва след няколко часа напълно, оправяйте се

# 669
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз съм го чела и книга имах, но не помня кой знае колко. Четох и една книга моето дете от 1 ден до 1 година на френска авторка, по мое време те бяха актуални.

И аз не съм фен на куршуми, врачки ит.н.

Ние имаме малко сняг. Вчера като се прибирхаме и много странен шум се чуваше от колелата, нещо като стържене, особено на завои се чуваше ясно. Дано спре иначе, ще трябва да я водим да видят какво е.

Илейн вие почнахте ли да купувате работи за бебето  Simple Smile

Мистик много сте готини, аз не бих сменила лампата с по силна, но аз харесвам приглушено осветление.

Ева какво е това, което слагаш на стъклото.

Мимче кога ще идвате Simple Smile ?

# 670
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 302
2в1 нищо не сме купили още Simple Smile само набелязахме легло и скрин -повивалник. Ето тези:

http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/S79928450/

http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/S69047161/#/S29046601

Ако не решим нещо друго де Simple Smile, но тези ги видяхме и в магазина и ни харесаха.

# 671
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Много са сладки Илейн !

# 672
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Ели, много са хубави!
Уанче, това е нещо като сенника, който се слага лятото от вътре, само че е по-голямо и има две като уши. Слага се върху предното стъкло (отвън) и двете уши се защипват с вратите. Така когато вали сняг, вали върху протектора. После само го махаш и стъклото е чисто. Ето го, ама снимката е много малка.

# 673
  • Мнения: 481
За много години! Живи, здрави, щастливи и успешни да сте!
Мен новата година пак ме изненада неприятно, не стигнах до теста.Хубавото е, че все пак старата мина- тежка,трудна,с всички неуспешни опити,хормони и разочарования.Време е за голяма промяна в много аспекти,започващо с факта,че вече съм безработна.Смятам да пренаредя мисли и приоритети и да се отдам на ММ и нищоправене.Сега релаксирам след дългите празници,гости,излизания,изключвам захранването и насочвам поглед към необозримото бъдеще,а то със сигурност ще доведе до нещо ново.А, Naughty имам и да връщам няколко излишни  килограма на старата година, и тях не и ги ща.Абе с две думи да си взема всичко-илюзии,нерви,проблеми и да се омита в миналото.Аз съм пълен напред!

Последна редакция: нд, 03 яну 2016, 20:20 от M♡m♡S♡999

# 674
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 302
Мамаса, съжалявам за резултата и загубата на работата Hug но Браво за оптимизма, сигурна съм че нещата ще се подредят Peace

Може ли някоя от мамите да ми каже каква козметика би трябвало да подготвя, че да се поогледам и за това Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт