Малкият джедай, премиера направи - на мама Фокси се представи.Бъдещи мами над 35

  • 26 277
  • 719
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 473
Ели, много са хубави нещата. И аз мислех да си взимам същата кошара от икеа, но в последствие се отказах, че трябваше да ходим  чак до Торонто, че в  нашия град нямаме. Много е свежо това светло зелено!
И аз имах книгата на Спок, спомням си бегло, то това беше преди 18 години.
Уанче, и тази я имах Моето дете от 1-ви ден , ама мисля, че беше до 2 години. Вътре се пишеше кога е провървяло детето, първа думичка, първо зъбче и т.н.  Пишех си и колко кг и см е на всяка консултация. Ама е в Бг тази  ми книга.

Мамаса, ей че ме е яд за тебе, защо така се получи?
Но пък виждам, че оптимизмът не те е оставил и се радвам, че си заредена наново! Само така- пълен напред!

# 676
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ева ясно  Simple Smile, благодаря  bouquet !

Мамаса   Hug силна жена си ти и съм сигурна, че ви чака прекрасно бъдеще  Hug Hug Hug !

Тите може и до 2 г да е била Simple Smile . Аз си ги четях тогава книгите, че нямаше нет и форум

# 677
  • Мнения: 13 975
Мамаса  Hug Горе главата и пълен напред, дано тази промяна с работата е първата от много положителни в твоя живот  Praynig

Ели, много са хубави нещата, от опит знам, че първото което харесаш, то ще е  Grinning

За козметика - най-много хвалят Биодерма.

Аз не чета никакви книги, замислих се няколко пъти дали ми трябват и не мога да реша.

# 678
  • Мнения: 3 758
Мамаса, много съжалявам Hug Радвам се на оптимизма ти, със сигурност промяната ще е за добро. Пожелавам ти скоро да гушкаш твоето бебе Hug
Тита,
Скрит текст:
наистина като се замисля знам, че е грях ходенето по врачки, баячки и т.н. Не знаех, че е толкова голям грях, но то и може би няма малки и големи, а просто такива...  Както и да е, аз вече си лях, а децата на този етап не искат. Факт е, че преди години майка ми слабееше без причина и в един момент взе да се притеснява от това. Ля си куршум, успокои се и се оправи. Знам ли, може и плацебо да е ефектът. Ще запиша в църквата за здраве имената. Благодаря ти за съвета Hug
Ели, много са хубави и двете. И аз много харесвам това зелено.
Две в едно, ти как си?
МианаНиа, да оздравява бързо детето Hug
И аз помня френските книги от едно време. Аз имах една такава за бременността. Имаше много хубави дихателни упражнения, които много ми помогнаха при раждането. Спомням си, че и някаква гимнастика от там правех преди да родя.
Аз реших вече, отивам утре сутринта да го вадя, стиснете едни палци, че малко ме е шубе Blush
Скрит текст:
От няколко дни съм ту с главоболие, ту с някаква тежест в главата, което не е типично за мен. Надявам се като спра АБ/днес ми е последен 7-ми ден/ и като извадя зъба да ми размине.

# 679
  • София
  • Мнения: 670
Мамаса, дано новата година ти донесе твоето чудо!
Ели, имала съм Uriage, Bioderma, A-derma. От всичките съм доволна. Трябва ти олио и мляко за тяло, крем за лице против студ, шампоан, крем против подсичане.
Не съм чела Спок. Накупих разни книги, но не ги прочетох, все в нета ровя. Трябва да видя какво имам и ако някой иска - давам да чете.

# 680
  • Мнения: 2 168
Ели, харесаха ми и на мен, и са за по-дълго време. Козметика - бепантен за дупето и бебешко олио без парфюми, а-дерма екзомега хидратиращ, шампоанчето ни е пак пяна на а-дерма (от аптеките). Нямаш ли проби от разни магазини/бебешки сайтове?

2в1, ще отложим със сигурност интервюто, няма как да ги оправим тия ваксини, утре ще говорим с клиниката

Мамаса  Hug ех, колко съжалявам, но да, само напред и нагоре, погрижи се за себе си, сигурна съм, че ще успеете

# 681
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Ели,страхотни неща си харесала! Имаш време и да разглеждаш още,но тези са супер Simple Smile
Мамаса,съжалявам за неуспеха,само ти си знаеш какво ти е! Но пък,новото начало винаги е повод за по-големи и премислени мечти,вие ще успеете  Hug
Козметика в началото взех на мустела-шампоан за коса и тяло 2в1 е,но аз взех и този саморазпенващия уж против крусти,лосион за тяло,крем за лице и крем за дупе,това беше. Доволна бях! Сега е на биодерма и пак съм мн доволна! Повечето измиващи за тяло са и за коса,не е необходимо два отделни продукта.
Спок я имам и не ми харесва,всъщност никоя книга не ми е влезнала под кожата,защото говорят за децата под общ знаменател,все едно са правени по калъп. Ами четях,за успокояване на бебето и моето не се успокои от нито един от посочените методи. Това е само един пример,иначе за повечето съвети както и за развитието на детето е така,немога да се съглася че всички са еднакви. Но това е само мое мнение,имам много познати(в отчетната също) които четяха и са доволни.

# 682
  • Мнения: 3 535
Мамаса  Hug
Ели , моята кошара е такава ,и повивалника щях да купя същия но като го видях реших че е много голям ( което е готино, ама нямам място  Confused  )
Скрит текст:
не се юркай да купуваш много козметики- първите 6 седмици тук препоръчват баня само с вода, и то веднъж седмично. Аз имам един Хип комб. шампоан и едно олио. Даже олиото скоро го купих , преди това ползвах от подаръчни те пакети. В болницата мазаха със слънчогледово олио - то било най- не алергенно. Огледай в аптеката може да намериш нещо на тази основа. Аааа, и Бочко!
Една позната ми я даде тази книга - първите2 години- голяма тухла , немога да чета и приспивам едновременно като с телефона  Embarassed

# 683
  • Мнения: 1 434
Мамаса,  Hug Нека 2016 да ти донесе увереност и спокойствие!

Успех на всички, които утре са на работа! Аз си мечтая за сън, но утре ще трябва пак да се занимавам с недовършени неща. А така искам да си мисля само за Ръмжо Лисичков.
Скрит текст:
от рефлукса ръмжим по цяла нощ, но иначе е кротко детенцето
И да се оплача - бях купила шапка на Ръмжо и си мислех, че ще му е голяма. Днес я извадих и тя се оказа малка  ooooh!

Амини, стискам палци да се наместят децата и дискомфортът да е по-малко.

# 684
  • Мнения: 2 168
Фокси, расте малкото лисиче Simple Smile кой размер беше шапката?

# 685
  • Мнения: 1 434
50/56 Мимче, ама той е на 17 ни, бе. Кога му стана малка  Thinking

# 686
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз съм по добре, свикнах с болежките и не ме тревожат вече, на 7 сме на консултация с акушерката  Simple Smile

Мимче аз ще ви чакам, когато и да решите Hug

Вдъхнових се от Ели и накупих дрешки  Mr. Green

Фокси моят си е с голяма главица по рождение и все са ни били малки шапките  Simple Smile

# 687
  • Мнения: 2 473
Аз използвам много малко неща. Имам судокрем за дупето, който съм използвала много рядко, защото върши чудеса, мляко за тяло  и сапунче dove.Това ми бяха козметичните неща.Сега вече като по-голяма имаме шампоан за коса и тяло на Джонсън- комбиниран, и еуцерина, за който бях писала по-рано. Тук както и Жането е писала по-горе съветват колкото може по малко продукти да се ползват. Забравих да кажа, че продуктите са неутрални, т.е. без аромати.

Фокси, и аз така бях накупила шапчици цял комплект много сладки 6 броя, ама им се радвахме много малко време.

# 688
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Ръмжо Лисичков а  Heart Eyes много сладко Simple Smile

Момичета мерси за съветите, аз имам и натурално кокосово масло, то дали е добре да се маже бебето?

Мимче мостри нямам, щото не съм ходила в бебешки магазин Simple Smile имам само едни за бебешки перилен препарат и судокрем мисля.

ММ май се нави да ходим до един бебешки магазин, който Ината ни беше препоръчала, та ще видим там какво още ще харесаме Simple Smile

2в1 какви - да покажеш  Mr. Green

# 689
  • София
  • Мнения: 670
Натуралното е подходящо, да. Ползвала съм, но по-късно. В България все още препоръчват къпане всеки ден. Ние сме пропускали по ден-два, но не повече. Когато се появиха петната от АД, разредихме до два пъти седмично и оттогава къпя единствено с олио за баня за атопична кожа и мажа тялото с мляко от същата серия, за да се задържа влага кожата. Бебето ще си покаже дали и от каква козметика има нужда, така че не купувай много Wink

Общи условия

Активация на акаунт