Avon VI

  • 11 528
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Стики, сайта е украински, а преди време над-таб беше дала линк към руски сайт. Не че е от кой знае какво значение де ......... благодаря ти все пак Hug

# 256
  • София
  • Мнения: 10 311
Лелеееее... как му се точа на този лак  Mr. Green

# 257
  • Мнения: 3 835
Стики, сайта е украински, а преди време над-таб беше дала линк към руски сайт. Не че е от кой знае какво значение де ......... благодаря ти все пак Hug

A ще се поправя! Така е, който не гледа друго, освен продукта!  Laughing

# 258
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Наде, после да докладваш колко е траен! Че и аз му се точа, ама ако е за 14 часа - Naughty не си струва!

# 259
  • София
  • Мнения: 10 311
Наде, после да докладваш колко е траен! Че и аз му се точа, ама ако е за 14 часа - Naughty не си струва!
Tова е печатна грешка в Панорамата... води се, че държи до 14 дена... пак идва скъпичък, но удобството изисква жертви  Mr. Green
В руския форум твърдят, че на нокътя изглеждал по-добре от обикновен лак  Crossing Arms

# 260
  • Мнения: 398
Наде, после да докладваш колко е траен! Че и аз му се точа, ама ако е за 14 часа - Naughty не си струва!
Tова е печатна грешка в Панорамата... води се, че държи до 14 дена... пак идва скъпичък, но удобството изисква жертви  Mr. Green
В руския форум твърдят, че на нокътя изглеждал по-добре от обикновен лак  Crossing Arms
Наистина изглежда по-добре от обикновенния лак, по-равномерен е и то е обяснимо. Много красиво стои. Само дето на мен ми омръзва даден лак много бързо - 2-3дни и вече искам да го сменям та не знам. Може би за пътуване или за почивка е супер - правиш си го и не мислиш пррез цялата ваканция за маникюра Thinking

# 261
  • Мнения: 4 371
Добре, но нали ноктите растат. Празното място се запълва или как?
Не съм чела дадения сайт, не разбирам руски Blush

# 262
  • Мнения: 260
Да, иаз щях да питам като Дуци, освен това какво става ако лепенките не ти паснат на нокътя, размери и форми има всякакви.. newsm78

# 263
  • Мнения: 398
Добре, но нали ноктите растат. Празното място се запълва или как?
Не съм чела дадения сайт, не разбирам руски Blush
Честно да ти кажа и аз това си помислих, но ако е за 1седмица примерно няма да е кой знае каква разлика , но явно ще трябва да се пробва за да е съвсем ясно - дано тези които са го измислили са си свършили добре работата Thinking.

# 264
  • Мнения: 3 835
Дават мостра от лака при покупка на продукти от стр. ... Каква ли е!

Какво ще ме посъветвате да взема - Кремът за лице за изкуствен тен или Гелът за лице за моментален слънчев загар?  newsm78

# 265
  • Мнения: 35 970
аз ще си взема второто, защото момичетата казаха, че е боичка  Peace
първото е много  трайно за мен, да не се наложи да се крия 1 седмица у дома  Mr. Green

# 266
  • Мнения: 3 835
Да не стане точно обратното?  Laughing Laughing

Една позната си беше взела бронзата и дори се оплака, че изобщо не е потъмняла!
А пък гелът ми се струва много тъмен  newsm78

 Peace Весели празници!

# 267
  • Мнения: 35 970
ако е тъмен - отива за крака Simple Smile
весели и на вас Simple Smile

# 268
  • Мнения: 175
Аз искам да попитам новата серия кремове за лице на солюшън за каква възраст е?И най-вече околоочния крем,никъде не видях да е оповестено.за тези с лилавата капачка.

# 269
  • Мнения: 398
Аз искам да попитам новата серия кремове за лице на солюшън за каква възраст е?И най-вече околоочния крем,никъде не видях да е оповестено.за тези с лилавата капачка.
Според зависи е както се казва, но според мен е за над 25г.

Общи условия

Активация на акаунт