Avon VI

  • 11 527
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
                                                        easterХристос Воскресе! easter
                                                                    Честит празник момичета!

Искам да споделя,че съм супер доволна от стягащия крем са тяло "Lift and tuck"!Още не съм измислила какво да си поръчам от новия каталог,но тези дни трябва да реша newsm78,че в петък ще пускам поръчката.

# 271
  • Мнения: 861
Да споделя с вас днес ми донесоха двуцетния гланц за устни. Цветовете ми изглеждат наситени. Разделени са на две във флакончето и явно се смесват при нанасянето. Засега ми харесва. Незнам колко ще е траен още.

# 272
  • Мнения: 175
Аз искам да попитам новата серия кремове за лице на солюшън за каква възраст е?И най-вече околоочния крем,никъде не видях да е оповестено.за тези с лилавата капачка.
Според зависи е както се казва, но според мен е за над 25г.
Аз мисля че е по силен поне за след 30 или греша,защо никъде не е обозначено.Другите 2 околоочни кремчета на солюшън съм ги ползвала и съм доволна,но сега ми се иска да пробвам новия,но ми се струва че е за бръчки,възтановяващ.Някой може ли да ми каже със сигурност,защото по-силните кремове ми щипят и веднага ги спирам.

# 273
  • Мнения: 277
Аз поръчах демо на дневния крем Ageless Results за свекърва ми, но едва днес й го дадох, така че нямам отзиви засега. И аз заради името мисля, че е за по-зряла кожа  newsm78
От миналия каталог за себе си поръчах само един лосион за тяло от серията Avon Care - този с растителните екстракти. Честно казано, не съм възхитена, но става. Е, за тия пари и такова количество, очаквах да е така, но въпреки това исках да пробвам. Няма да остане неизмазан Grinning
От този обаче съм си харесала няколко неща - спиралата с ефект "Изкуствени мигли" (взех под внимание отзивите тук  Wink), четката за мигли, интимния гел, че ми свършва и комбинираното червило с молив. Колебая се между Peach Nectar и Lustrous Berry  newsm78 Бери-то като че ли повече ме влече, ама не ми се иска да е много тъмно. Вярно, че на различни устни един и същи цвят стои различно, ама вие какво ще кажете? Защото два пъти вече поръчвам по цветове от каталога и всеки път не е това, което очаквам Blush Иска ми се да е розово-виолетово, ама не много ярко, по-убито, по-пастелно...

# 274
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз искам да попитам новата серия кремове за лице на солюшън за каква възраст е?И най-вече околоочния крем,никъде не видях да е оповестено.за тези с лилавата капачка.
Според зависи е както се казва, но според мен е за над 25г.
Аз мисля че е по силен поне за след 30 или греша,защо никъде не е обозначено.Другите 2 околоочни кремчета на солюшън съм ги ползвала и съм доволна,но сега ми се иска да пробвам новия,но ми се струва че е за бръчки,възтановяващ.Някой може ли да ми каже със сигурност,защото по-силните кремове ми щипят и веднага ги спирам.

Ами,аз ползвах мостра на дневния,но не съм очарована Confused.Моята кожа е суха,а този крем ми дойде доста тежък и мазен.По челото ми избиха и пъпки...Отказах се да си го поръчвам.

# 275
  • Мнения: 3 835
Ами,аз ползвах мостра на дневния,но не съм очарована Confused.Моята кожа е суха,а този крем ми дойде доста тежък и мазен.По челото ми избиха и пъпки...Отказах се да си го поръчвам.

Вчера след първата проба и на мен ми се видя мазен. Днес положението е по-различно - съвсем в нормалните граници (имам предвид за крем с такъв фактор). Тенът ми е по-свеж, кожата по-гладка. Имам и за утре от мострата.
Аз съм с мазна кожа, 35+

# 276
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
аз също ползвах мостра на дневния Ageless Results и не съм особено очарована Rolling Eyes. Попитах в офиса за каква възраст и тип коже е и ми отговориха универсален (всеки тип, всяка възраст  newsm78), единственото което ми харесе е че мирише много приятно, но аз искам крем не парфюм.
 синевата, аз имам такова дуо молив/червило на друга фирма и като цяло тази комбенация не ме кефи. Червилото е супер, молива също, но освен че са малки като грамаж са АБСОЛЮТНО един и същ цвят, а по моему молива е редно да е един тон по-тъмен ..... За цвят просто няма как да те посъветвам, самата аз съм си купувала червило от каталога, което си отговаряше на цвета, но не и на представата ми как бих изглеждала с него (а изглеждах меко казано ужасно  Sad). И какво му е на лосиона на  Avon Care? Кое не ти харесва? Аз от старата серия бях наистина доволна от стягащия лосион с липозоми и съм доста любопитна да видя новия му аналог в К07.
Мама Наде, ако имаш проблем с лютенето на околоочните кремове защо не използваш гелчета? Леки са и никак на парят на очите  Peace
Я сега и аз да попитам. Леля ми иска крем за суха кожа. Тя е на 55 (почти няма бръчки) и аз се засилих да и предлагам  Avon Care (най-доброто съотношение количество / цена), но тук се обърках кой от двата ще е по-подходящ за нея. И двата ги дават хидратиращи, единия повече, но пък другия е И подхранващ .... Вие как мислите, кой да и поръчам Thinking

# 277
  • Мнения: 277
И какво му е на лосиона на  Avon Care? Кое не ти харесва? Я сега и аз да попитам. Леля ми иска крем за суха кожа. Тя е на 55 (почти няма бръчки) и аз се засилих да и предлагам  Avon Care (най-доброто съотношение количество / цена), но тук се обърках кой от двата ще е по-подходящ за нея. И двата ги дават хидратиращи, единия повече, но пък другия е И подхранващ .... Вие как мислите, кой да и поръчам Thinking
Ароматът на лосиона не ми харесва особено. Попива малко трудно, а пък не задържа кой знае колко влагата в кожата - много скоро след това е пак суха Sad За леля ти - знам ли - повече витамини = по-добре за по-зряла кожа, а  newsm78 

# 278
  • Мнения: 398
аз също ползвах мостра на дневния Ageless Results и не съм особено очарована Rolling Eyes. Попитах в офиса за каква възраст и тип коже е и ми отговориха универсален (всеки тип, всяка възраст  newsm78), единственото което ми харесе е че мирише много приятно, но аз искам крем не парфюм.
 синевата, аз имам такова дуо молив/червило на друга фирма и като цяло тази комбенация не ме кефи. Червилото е супер, молива също, но освен че са малки като грамаж са АБСОЛЮТНО един и същ цвят, а по моему молива е редно да е един тон по-тъмен ..... За цвят просто няма как да те посъветвам, самата аз съм си купувала червило от каталога, което си отговаряше на цвета, но не и на представата ми как бих изглеждала с него (а изглеждах меко казано ужасно  Sad). И какво му е на лосиона на  Avon Care? Кое не ти харесва? Аз от старата серия бях наистина доволна от стягащия лосион с липозоми и съм доста любопитна да видя новия му аналог в К07.
Мама Наде, ако имаш проблем с лютенето на околоочните кремове защо не използваш гелчета? Леки са и никак на парят на очите  Peace
Я сега и аз да попитам. Леля ми иска крем за суха кожа. Тя е на 55 (почти няма бръчки) и аз се засилих да и предлагам  Avon Care (най-доброто съотношение количество / цена), но тук се обърках кой от двата ще е по-подходящ за нея. И двата ги дават хидратиращи, единия повече, но пък другия е И подхранващ .... Вие как мислите, кой да и поръчам Thinking

Ако е подхранващ - по-скоро ще е за суха кожа, а щом леля ти няма много бръчки може би кожата й е по-мазна - за това ако е така и вземи само хидратиращ. Все пак това е на база размишления - не съм пробвала ейвън кеър, а и не ми хареса как мирише, но не помня точно кой от двата .

# 279
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ами,аз ползвах мостра на дневния,но не съм очарована Confused.Моята кожа е суха,а този крем ми дойде доста тежък и мазен.По челото ми избиха и пъпки...Отказах се да си го поръчвам.

Вчера след първата проба и на мен ми се видя мазен. Днес положението е по-различно - съвсем в нормалните граници (имам предвид за крем с такъв фактор). Тенът ми е по-свеж, кожата по-гладка. Имам и за утре от мострата.
Аз съм с мазна кожа, 35+
Незнам,може би има значение това,че аз съм на 25г.Сигурно все още не е подходящ за мен.Иначе и аз се мазах 3-4 дни с него,но положението си остана същото.

Я сега и аз да попитам. Леля ми иска крем за суха кожа. Тя е на 55 (почти няма бръчки) и аз се засилих да и предлагам  Avon Care (най-доброто съотношение количество / цена), но тук се обърках кой от двата ще е по-подходящ за нея. И двата ги дават хидратиращи, единия повече, но пък другия е И подхранващ .... Вие как мислите, кой да и поръчам Thinking
Защо не й поръчаш този от нетната -Успокояващ и овлажняващ крем Botanisource Comforting.Много е хубав и сега е само за 4,90 лв.Аз,от него,нямам недоволна клиентка.Или те притеснява,че може да има недостиг?

# 280
  • Мнения: 123
искам да ви попитам доволни ли сте от стягащата серия за тяло "firm & tone" и от гланца за устни " extreme gloss", искам да си взема безцветния, но не знам дали си заслужава да дам 7 лв.затова се обръщам към вас. благодаря   bouquet

Христоз Возкресе

Последна редакция: пн, 24 апр 2006, 09:48 от pisankata

# 281
  • Мнения: 1 028
Айде кво става с новия каталог,ади чи ни издържам Laughing

# 282
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
пак имам питанка: искам да си взема перли за лице, но не розовите, а кафевите. Мислех, че "Арабския блясък" е с този цвят, но на каталоги изглежда обратното, а и на снимките на които са гримирани момите със съответния продукт също. Та въпроса ми е кои са розовите и кои кафевите?
и още: За първи път вращом продукт и сега гледам ми пуснали кредитно известие със съответната сума. Това какво значи? че парите са върнати по сметката ми или че сумата ще се намали от новата фактура (седят ми на дебит)?

# 283
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Момичета, които сте дистрибутори, само за козметиката на Ейвън ли може да се прави рекламация?
От Нова година имам колие с обеци и пръстен, които след 3 слагания почерняха. МОга ли да ги върна?

# 284
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Момичета, които сте дистрибутори, само за козметиката на Ейвън ли може да се прави рекламация?
От Нова година имам колие с обеци и пръстен, които след 3 слагания почерняха. МОга ли да ги върна?
Карен, можеш да рекламираш всички продукти, но ако не греша до 3 кампании от поръчката. За съжаление май си пропуснала срока  newsm78 и все пак попитай твоята представителка.

Общи условия

Активация на акаунт