Бебето се подсече – какво да правя?

  • 13 351
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 157
На нас ни помага само здраве бебе.Опитвала съм мустела,судокрем,нивеа,бичко и нищо.И само памперс.И честото къпане при подсичане при нас само влоши нещата.

# 16
  • Мнения: 613
Едното ми дете го изписаха от болницата с нечовешки зле подсечено дупе. Тогава ми казаха да редувам Джинджира Алба с Бепантен и се оправи.

+ 1

При моят син, при силно подсечено дупе веднага тичам за Бепантен. Винаги е помагал .

# 17
  • Мнения: 1 792
Миене само с вода, никакво търкане на кожата, никакви измивни средства. Мазане с цинково кремче. Аз съм доволна от този. Добро подсушаване на гънките при къпание и миене. И разбира се честа смяна на памерса. За марка не мога да дам съвет, от началото сме само с Памперс Премиум и нямам наблюдения от други марки.

# 18
  • Мнения: X
Миене всеки път, редувай Судокрем с Бепантен. Промивай с лайка на тампонче и оставяй всеки път след смяна малко да подиша.

# 19
  • Мнения: 9 711
Джирджора Алба бейби е единственото, което помогна на моето дете. Беше подсечено от главата до петите съвсем буквално. Нямаше свивка без рана.

# 20
  • Мнения: 101
Дефламол.

# 21
  • Мнения: 1 412
Джирджора Алба бейби е единственото, което помогна на моето дете. Беше подсечено от главата до петите съвсем буквално. Нямаше свивка без рана.
джинджира алба бейби Peace

# 22
  • Мнения: 9 711
Джирджора Алба бейби е единственото, което помогна на моето дете. Беше подсечено от главата до петите съвсем буквално. Нямаше свивка без рана.
джинджира алба бейби Peace
Аз не мога да го кажа, камо ли да го напиша. За щастие в аптеката ме разбират. Иначе, мерси за уточнението.

# 23
  • Мнения: 1 412
Написах го, за да може жената, която е пуснала темата, да разбере за кое става въпрос

# 24
  • Мнения: 6 767
С подсичанията имам малък опит, но определено, както и в други случаи, действието на кремовете е индивидуално. Хваленият Бепантен при дъщеря ми при вече подсечено дупе, нищищко не правеше. Судокрем винаги е оправял подсичания. Обикновено е стигала до подсичане ако е нарушено едно от следните неща:
1. Не навреме сменен наакан памперс;
2. Аз НЕ съм мила след всяка смяна. Ползвах мокри кърпи като след избърсване, задължително добро подсушаване със суха кърпичка, особено гънките.
С подсушаване и редовна смяна, подсичанията бяха рядкост. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 6
smadlivkata naistina vur6i raboto isled tova mn trudno moje dase podse4e
_____________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 12 яну 2016, 02:12 от AnMary

# 26
  • Мнения: 889
Направете си услуга и си купете Павловича мас за бебе. Има я почти навсякъде в бебешките магазини, аз си я купих от Хиполенд. Натурален продукт, който освен ефикасен е и от порядъка на 7-8 лева. Дори в родилното акушерката като видя, че това слагам против подсичане, ме поздрави.

# 27
  • Мнения: 1
Използвай Бял крем Рачев,можеш да го намериш в интернет.Аз съм страшно доволна,в началото бяхме със Судокрем,но ефекта не беше толкова голям.

# 28
  • Мнения: 11 007
Скоро ми се наложи да търся нещо за по-сериозно подсичане. По съвет на приятелка мазах крем "Здраве" и 2-3 вечери обтривах с отвара от лайка. Имаше видимо подобрение още след първото нанасяне на крема.
Бял крем "Рачев" ми е помагал за кожен проблем и много пъти съм го хвалила, обаче на бебе няма да намажа нещо с незнайно съдържание, забъркано в домашни условия.

# 29
  • Мнения: 1
На самата листовка дори пише,че се използва при подсичане.На мен една позната ми го препоръча и съм много доволна,защото за една вечер няма и помен от подсеченото дупе.

Общи условия

Активация на акаунт