Най-популярните имена за 2015 година?

  • 42 920
  • 513
  •   2
Отговори
# 495
  • Мнения: 5 259
Пагане и Ахинора не са истински старобългарски имена, а са измислени от различни писатели, като с тези имена са нарекли жената на хан Аспарух. Никой не знае тя как се е казвала реално. Пагане е героиня на Вера Мутафчиева, а Ахинора на Николай Рйнов.

# 496
  • Мнения: 493
Двойните имена са ок,  ако са с Мария,  или Ана (Ана-Мария, Мария-Магдалина,  Мария-Елена,  Ана-София,  Мария-Кристина).
Клементина звучи готино.  Още повече,  защото се свързва с историята ни - княгиня Клементина.

# 497
  • Мнения: 18 564
Нищо ново не е за мен тази класация. Банални и едни и същи имена, години наред.

# 498
  • Мнения: X
Нормално е да са едни и същи имената. Става страшно, когато родителите започнат да оригиналничат  Rolling Eyes .

# 499
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
 hahaha Да получават се едни имена  ooooh! смешни дори.

# 500
  • Мнения: 18 564
Нормално е да са едни и същи имената. Става страшно, когато родителите започнат да оригиналничат  Rolling Eyes .
По-добре да оригиналничат, но умерено,отколкото едно и също вовеки веков.  Wink Сега не говорим за безумия разбира се  Simple Smile

# 501
  • Мнения: X
Не съм съгласна, но пък всеки си има виждания. Определено "разнообразието" от последните 20 години не ми е по-вкуса.

# 502
  • Мнения: 18 564
Не съм съгласна, но пък всеки си има виждания. Определено "разнообразието" от последните 20 години не ми е по-вкуса.

ми и на мен, то не е и разнообразие, като погледнем реално, защото се въртят едни и съи имена-Рая, Калоян, Сияна,Никол, Ивон, Ния, Мия, Дария, Мартин и още и още. Да не ги изброявам.И тези, които са в класацията.
Крисия, недоумявам какво прави в тази класация.Това е име-недоразумение.

# 503
  • Мнения: X
Еми на народа му омръзнаха имена като Иван, Стоян, Николай, Боряна, Ивелина и т.н. Наскоро една жена в тролея се заговори с малко момиченце. Оказа се с моето име и ми стана много мило. Не, че много си го харесвам, но си е съвсем културно. Там сред Изабелите и Габриелите, Нии, Мии, Раи и Теи се намери и едно момиче с българско име. При момчетата пък аман от царски височества.
Мис Бингли, ти му мисли, аз я свърших тази работа, дано децата са доволни като пораснат  Crossing Arms

# 504
  • Мнения: 18 564
Еми на народа му омръзнаха имена като Иван, Стоян, Николай, Боряна, Ивелина и т.н. Наскоро една жена в тролея се заговори с малко момиченце. Оказа се с моето име и ми стана много мило. Не, че много си го харесвам, но си е съвсем културно. Там сред Изабелите и Габриелите, Нии, Мии, Раи и Теи се намери и едно момиче с българско име. При момчетата пък аман от царски височества.
Мис Бингли, ти му мисли, аз я свърших тази работа, дано децата са доволни като пораснат  Crossing Arms

то не е шега работа това с имената, голямо мислене ще падне  ooooh!
и аз си харесвам името, много разпространено от 80-те години нататък,често срещано, но хубаво и царствено  Simple Smile Мисля, си че напоследък се връща тенденцията към бг имена

# 505
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
Няма лошо да има нови имена, примерно на моето поколение имената са предимно гръцки или руски. То аз и наистина незнам кое е изконно българско име, изключвам имената на хановете. А за женско пък хич, една Пагане знам.
Нормално е и да има мода в имената. Всеки си решава дали да е модерен или не. Примерно женските имена на цвете са хубави и според мен пак ще им дойде модата.

# 506
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 309
Ето някои български имена
Ангел,Ангелина
Бистра,Боян,а ,Белослава,
Веселин,а,Весела,Велислав,а
Преслав,а
Десислава,Деян,Деница,Диляна,Дивна
Пресиян,а
Калин,а,Кремена,Камелия
Радост,Рада,Радостина
Елина,,Елица,Илина,Иглика
Лилия,Лиляна,Любов
Невена,Надежда,
Орлин,Огнян
Румен,Румяна,Росица,Рая,Росен
Станимир,Тихомир,Яна
Светлана
Пагане е измислено име.


# 507
# 508
  • Мнения: 18 564
Моето "любимо" име 😃 не знам,защо никога не ми хареса това име,толкова е грубо и мъжкарско,Яна,странно като звучене.

# 509
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 309
Сетих се за Яница,Явор и Ясен.

Общи условия

Активация на акаунт