Да попитам за Виши

  • 4 002
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18 542
За мен цените не са актуални съвсем.
Май са си актуални цените, защото скоро го обновяваха сайта. Иначе ми направи впечатление, че са по-ниски от по аптеките, но това може да е защото се продават с доставка.
Цени за доставка не пише никъде. Аз го ровя тоя сайт от известно време и няма обявени условия.

# 46
  • Мнения: 27 524

Сега ще им метна едно око,много ти благодаря   bouquet

Сега и аз ги погледнах.Не ти бях от голяма полза. Sick

Не мога да разбера защо такава хубава козметика нямат сайт  newsm78

Ето това е сайтът на Avene:
http://www.dermaweb.com/english/dermato/avene/avene_produits.html

Фонти,браво  Peace Страшна си,мерси много   bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 10 858
За мен цените не са актуални съвсем.
Май са си актуални цените, защото скоро го обновяваха сайта. Иначе ми направи впечатление, че са по-ниски от по аптеките, но това може да е защото се продават с доставка.
Цени за доставка не пише никъде. Аз го ровя тоя сайт от известно време и няма обявени условия.

Ми как да си поръча човек, де да знам...да не стане като дойдат нещата да ми праснат 10 лв. такса доставка егати!!!
Писах им, да видим дали ще ми отговорят. За сега не са.

# 48
  • Мнения: 3 248
Аз го ползвах през лятото и се изринах като не знам какво...след това козметичката ми обясни, че по принцип Виши-тата са за по-зряла кожа...получила съм алергия, просто защото кожата ми не е понесла на силните и агресивни съставки! Rolling Eyes
Няма такова нещо, зависи  какъв точно е кремът, а не че всички продукти Виши са за зряла кожа. Агресивни съставки по принцип не съдържат. Те са хипоалергенни, все пак е медицинска козметика. Може би зависи и къде точно е произведен кремът. Аз лично наблюдавам понижение на качеството, а ми бяха любими... Дано не съм права. Сега съм фен на Авен.


Може би е имала предвид конкретно крема, който аз ползвах тогава! newsm78

# 49
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Крема на Виши Олиго 25 е 24-25-26лева,

Пак е добре. Аз се засилих миналата седмица да си купувам въпросния крем на Виши, ама като чух 32$ се врътнах и си излязох. ooooh!

# 50
  • София
  • Мнения: 9 494
За мен цените не са актуални съвсем.
Май са си актуални цените, защото скоро го обновяваха сайта. Иначе ми направи впечатление, че са по-ниски от по аптеките,
Ами именно, де! По-ниски са! Wink
Кремовете на Авен- Хидранса например, е отдавна 30лв. по аптеките.  Wink
Това са стари цени в сайта. 
А и някой спомена преди време (ако не се лъжа- Карима newsm78), че Авен са си вдигнали с 20% цените още в началото на годината. Така, че всеки да си прави изводите. Wink

# 51
  • Мнения: 5 317
Момичета,не знам никакви подробности за този сайт. EmbarassedАз го използвам  за да си набелязват тук разни продукти и да се консултирам за цените,защото в Хисар някои цени са доста надути.Иначе крема на Авен  Хидранс с фактора и тук е 30.50 лева.
 kopche е права,че Карима каза за цените на Авен,че са се дигнали.

Последна редакция: чт, 13 апр 2006, 12:18 от brianna

# 52
  • Мнения: 27 524
Авен или Ла Рош,кои са за предпочитане?По-добри?

# 53
  • Мнения: 5 317
Авен или Ла Рош,кои са за предпочитане?По-добри?
Този въпрос за мен е доста труден.Имала съм продукти и на двете марки и не мога да преценя от коя съм по-доволна. newsm78

# 54
  • Мнения: 27 524
Авен или Ла Рош,кои са за предпочитане?По-добри?
Този въпрос за мен е доста труден.Имала съм продукти и на двете марки и не мога да преценя от коя съм по-доволна. newsm78

Защото и аз се чудя за лятото с висок фактор на коя от двете фирми да взема  newsm78

# 55
  • Мнения: 18 542
Защото и аз се чудя за лятото с висок фактор на коя от двете фирми да взема  newsm78
Аз Авен не съм ползвала, ама от Ла Рош до сега съм много доволна.

# 56
  • София
  • Мнения: 9 494
Аз мисля, че Ла Рош- са по-по- най, така да се каже. Grinning
Известни са с прословутият си крем с вит. С, който изглаждал бръчките. При това имаше изследване някакво по въпроса. Та беше доста хвален и препоръчван от познавачите.
Към 40лв/за 30мл. става дума. Wink

Друг хубав техен продукт е Hidraphase XL SPF 5-UVA 12PPD (каквото и да значи това последното, пресписвам ти дословно от мострата, която имам Crazy). Чудесен дневен крем с приятна деликатна миризма, и хубави филтри. Около 38-39лв./40мл.

Слънцезащитната им серия явно също е мноого добра, щом и Чета толкова да хвали. Чете тука си ти наред. Mr. Green

# 57
  • Мнения: 35 993
този сайт да не е менте?
http://www.apteka-bg.net/
току-що БТК ми обясни, че телефонът даден в сайта, е несъществуващ
исках да питам за доставката и дали са актуални цените
а и този надпис на преден план на руски език ....

# 58
  • Мнения: 18 542
За слънцезащитния Антелиос само хубави неща мога да кажа. За смесена кожа епросто перфектен! Даже няма нужда от пудрене през деня. До вечерта си ми стои нелъскава кожата. Като слънцезащита още не ми се е отдавало да го пробвам, че то в тия дъждове и студове може ли... Close

# 59
  • Мнения: 18 542
Аз не бих си поръчала от там.  Наистина е малко странен сайта. Аз го ползвам само като инфо.

Общи условия

Активация на акаунт