Отговори
# 75
  • Мнения: 25
Аз много добре те разбирам и сигурно много го обичаш,но повярваими няма да спре.Махнисе докато още можеш да си тръгнеш със здрава психика и и все още някакво самочувствие.И аз мислех за промени ,но уви всеки път си преписвах вината върху мен ,бършех сълзите стисках зъби и криех от всички защото ме беше срам .Махаисе незабавно от тама.

# 76
  • Мнения: 1 740
Още ли има жени, които са способни да се обявят за виновни за това, че са насилвани...  ooooh!

# 77
  • Мнения: 690
Хилядолетия насилие от мъже води до това......

# 78
  • Мнения: 40 927
... защото го обичам и всеки път прощавам..Като го видя че започва да пие ме хваща страх,защото незнам какво може да ми направи...Искам някой да ми даде съвет..Какво да правя?!

Съветът може да бъде само един - стягаш си багажа и беж от този човек. Изобщо не мога да разбера как може да има такива идиотки, които да стоят при мъж, който ги е ударил дори само веднъж. Да не говорим, че и пие ooooh!

Винаги съм казвала, че една уважаваща себе си жена може да бъде бита/ударена само един единствен път от един човек. След това независимо от обич и други обстоятелства трябва да следва моментално късане. Но, естествено, има и жени които не уважават себе си (тогава защо да ги уважават пък мъжете?) или са без капка мозък, та стоят да ги бият.

# 79
  • sofia
  • Мнения: 3 706
И аз няма да те посъветвам нищо различно. На 22, с 5 годишна връзка..Ти изобщо не си живяла. Нямаш представа, какво е любов. А това не е. Имаш късмет, че нямаш деца от него. Бягай, спасявай се!

# 80
  • Мнения: 142
Може временно да се разделите. Да поддържате някакви приятелски отношения, но да не сте заедно и ако той те разбере и обича ще се поправи.

Общи условия

Активация на акаунт