Колко често да давам чайчето на Хип за колики

  • 1 429
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 70
Но давах и Еспумизан

# 16
  • Мнения: 379
бебо го пие почти от месец и половина, нямаме точна дозировка, но пие около 700гр. чай на ден, много го харесва и не може без него Laughing

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Аз го давах вместо вода по колкото изпие (това е едно от многото неща който пробвахме за коликите )
И при нас така.

# 18
  • Мнения: 680
бебо го пие почти от месец и половина, нямаме точна дозировка, но пие около 700гр. чай на ден, много го харесва и не може без него Laughing

това не е ли множко?аз знам че около100-200мл.дневно

# 19
  • Мнения: 694
Давах го вместо вода. До такава степен се беше пристрастила към него, че имаше дни в които и сменях шишетата, за да си изпие млякото.

# 20
  • Мнения: 11 547
Чайчето се дава вместо вода,но проблема при нас беше че Бебка не пиеше вода Rolling Eyes,така че не можах да го използвам.Успех с коликите.  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 171
И аз го давах вместо вода, пиеше по 100-200 мл на ден, а сега не иска да изпие и 10 мл вода на ден, та пак минахме на този чай.

# 22
  • Мнения: 4 668
Аз го давах вместо вода , но не вярвам много да помага за коликите , давах и Еспумизан , а чайчетата на ХИП и сега продължавам да му давам .

# 23
  • Мнения: 425
Аз го давах вместо вода, но проблема беше че пиеше много рядко. Sad

# 24
  • Мнения: 177
Аз слагах по една чаена лъжичка на 100мл. вода и и давах колкото можеше да изпие за целия ден.Също и Sab Simplex,но нищо не помагаше.

# 25
аз го давах  вместо вода и сега даже му давам заштото водата не иска да я пие много. много го харесва чайя

# 26
  • Враца
  • Мнения: 109
Давам го вместо вода,защото сме със много силни колики.

# 27
  • Мнения: 559
аз съм давала такова чайче; не съм го давала по схема някаква, а когато се присетя - преди обед, след обед..., както дойдеше
И аз така.
И аз така и го давах,но нямаше никакав ефект.

# 28
  • София
  • Мнения: 44 121
=и аз вместо вода + еспумизан преди всяко хранене. чая го давах и като видимо мн го заболеше....

# 29
  • Мнения: 252
И аз го давах вместо вода, пиеше по 100-200 мл на ден, а сега не иска да изпие и 10 мл вода на ден, та пак минахме на този чай.
И при нас е така.

Общи условия

Активация на акаунт