Тема Незабравима (Unutulmaz) 255 ,"Kara Ekmek"

  • 65 887
  • 739
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 114
..............................
Не мога да го копирам  newsm78
Батко развява перчеми  Thinking но къде ли  Thinking
..........................

# 106
  • София
  • Мнения: 1 395
Въпроси

Къде развяваш гащи и перчеми
по чужди като гледам водоеми?
Къде пое по пътищата прашни
далеч от фенки хубави и дащни?

# 107
# 108
# 109
  • София
  • Мнения: 1 395

Тука доста прилики откривам...Само куче си няма още, ама Йози може да му услужва с нейното от време на време.

http://www.blitz.bg/news/article/391453

# 110
  • Мнения: 3 203
Бганьо чудя се и се мая с кой да опрелича батко  hahaha hahaha hahaha

# 111
# 112
# 113
  • София
  • Мнения: 1 395
Ето така се случват нещата, а не като при нас да чакаме пета година...А предпоставки колкото щеш - не капки, а кофи с кръв изтекоха, най-вече от Харун, страстни танци се играха, лепенки от лейкопласт се лепяха и т.н.

Скрит текст:
Яна Маринова и Башар Рахал разкриха публично своята връзка в предаването „Тази сутрин” по bTV във вторник. Искрата между актьорите пламнала по време на снимките на новия български филм „11а”. „Любовта ни започна от едно танго, което репетирахме в изоставен офис с едни железа по пода. Аз успях да си разкървавя крака и Башар започна с марли, превръзки и риванол да се грижи за раната. Беше наистина грижовен”, сподели Яна Маринова. Във филма те играят мъж и жена – бивша състезателна танцова двойка. Действието се върти около темпераментен клас, а Яна е учителката. „Много исках да участвам във филм с танци, това ми беше една от големите мечти”, обяснява Маринова. За филма те трябвало да тренират понякога дори след полунощ. Башар Рахал и Яна Маринова не играят заедно за първи път – те участваха и в сериала „Стъклен дом”.

# 114
# 115
# 116
  • Русе
  • Мнения: 2 271
Е, това не ми харесва! Изцяло ми изглежда като тропоска, а иначе...започнат и недовършен. Crossing Arms

# 117
# 118
  • Мнения: 3 203
Ех...Наде  хубави моменти незабравими  Hug а с тази снимка от днес направо ме срази  #Crazy #Crazy от кръста нагоре добре ама надолу  smile3505

# 119
  • Мнения: 570
Ех...Наде  хубави моменти незабравими  Hug а с тази снимка от днес направо ме срази  #Crazy #Crazy от кръста нагоре добре ама надолу  smile3505
На мене и сакото не ми харесва  doh,може само да го е мерил. Stuck Out Tongue

Йозито е по-земна според мене. Peace

Общи условия

Активация на акаунт